Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wakacje w Chorwacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dlatego zawsze warto sie ubezpieczyć i spać spokojnie, już na 50 zł można kupić na tydzień dla dwóch osób, koszty leczenia i ratownictwo do 200 tys zł 

Koszty leczenia pod wpływem za dopłatą:wink:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 332,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
W dniu 9.07.2020 o 22:08, l.e.s.t.e.r napisał:

i jak na Vis ? Proszę o ceny z knajpy

- kalmary grill

- doraga grill

- duże piwo 

:) 

 

Komiza konoba bako:

Gregada od grdobine (0,8 kg = 360 kn - per 2 persons) - 1kg = 450 kn
Špageti na bolonjski način - 70 kn
Biftek - 150 kn
Palačinke (2 pieces) - 25 kn
 
Stanley, dzięki za info o noclegu :wink:
 
Po długim poszukiwaniu noclegów, padło na wyspę brac, teraz tylko miesiąć do wyjazdu :kox:
 
Góral65 - 100% racji :thumbup1:
 
 

Edytowane przez Steav

Opublikowano
1 godzinę temu, Steav napisał:

Komiza konoba bako:

Gregada od grdobine (0,8 kg = 360 kn - per 2 persons) - 1kg = 450 kn
Špageti na bolonjski način - 70 kn
Biftek - 150 kn
Palačinke (2 pieces) - 25 kn
 
Stanley, dzięki za info o noclegu :wink:
 
Po długim poszukiwaniu noclegów, padło na wyspę brac, teraz tylko miesiąć do wyjazdu :kox:
 
Góral65 - 100% racji :thumbup1:
 
 

Gdzie dokładnie na brać?

Opublikowano

IMG_20200714_194028.jpg

IMG_20200714_194022.jpg

IMG_20200714_195243.jpg

Opublikowano

Sorki, ale dopiero teraz poczytałem wątek. Ceny jak w zeszłym roku. Ludzi podobnie. PS. Ostatnie foto z Konoba Bako- taka niby ciut lepsza. Konoba Robinson - tam raczej jedzą lokalsi ;)

Opublikowano
W dniu 5.07.2020 o 05:42, wesz82 napisał:

Stan powiedz jak.poszlo Wam  przez Słowację i Węgry?

Mieliśmy nie jechać w tym roku ale moja jak zawsze kasę ogarnęła i tylko na tydzień lecimy do Mircy bo przecież wybory sa???

Sytuacja jest taka że przez Niemcy mamy szybciej ale prawie 200km dłużej A tak by poleciał na Karpacz i dalej już wiadomo.

Fajnie jest mieć stałe miejscówki,załatwisz wsio jedna wiadomością i z dnia na dzień można lecieć.

Tylko teraz te potwierdzenia trochę mnie martwią ale wsio dostaliśmy od gospodarzy więc mam nadzieję że nie będzie problemów.. 

Jechałem jednak jak zawsze PL-CZ-A-SLO-HR.

Dostałem auto z winietami, więc szkoda było nie wykorzystać. Na drodze i granicach było pusto.

W sobotę powrót :/

Opublikowano
12 godzin temu, stanley napisał:

Sorki, ale dopiero teraz poczytałem wątek. Ceny jak w zeszłym roku. Ludzi podobnie. PS. Ostatnie foto z Konoba Bako- taka niby ciut lepsza. Konoba Robinson - tam raczej jedzą lokalsi ;)

 Dzięki.

Ceny podobne jak z okolic makarskiej.

Opublikowano

Cześć,

Również będziemy się wybierać po raz kolejny na Chorwację... Orientujecie się czy poza naszymi granicami mogą mnie czekać jakiekolwiek przykre konsekwencje z powodu nieprzerejestrowanego samochodu?

Niedawno kupiłem - nie zdążyłem zarejestrować na siebie... A z resztą w moim wk mają na ten moment takie procedury, że rejestracja jest praktycznie niemożliwa :facepalm: 

Opublikowano

Mam pytanie jeździcie do Chorwacji na paszporcie czy wystarczy tylko dowód 

Opublikowano
58 minut temu, barca8585 napisał:

Mam pytanie jeździcie do Chorwacji na paszporcie czy wystarczy tylko dowód 

Wystarczy dowód .

Opublikowano
3 godziny temu, mariusz36 napisał:

Wystarczy dowód .

Spoko dzięki interesują mnie okolice Makarskiej - Igrane Drasnice Promajna masz jakiś fajny namiar na nocleg 

Opublikowano
5 godzin temu, barca8585 napisał:

Spoko dzięki interesują mnie okolice Makarskiej - Igrane Drasnice Promajna masz jakiś fajny namiar na nocleg 

Promajna, willa Bojka. Ale wątpię żeby miał miejsce.

Opublikowano
38 minut temu, stanley napisał:

Promajna, willa Bojka. Ale wątpię żeby miał miejsce.

Masz namiar na promajne 

Opublikowano
46 minut temu, stanley napisał:

Promajna, willa Bojka. Ale wątpię żeby miał miejsce.

Może nie będzie tak ciężko o kwaterę, podglądam kamerki to w zeszłym roku w czerwcu było więcej plażowiczów niż w tym roku w lipcu:wink:

Opublikowano

Ja zaczynam jestem w Pakostane.Już na początek mam bonusa dostałem zniżke na kwaterę od właściciela z powodu wirusa na 100Eur :)Miły początek.

Opublikowano
16 minut temu, Mano4 napisał:

Ja zaczynam jestem w Pakostane.Już na początek mam bonusa dostałem zniżke na kwaterę od właściciela z powodu wirusa na 100Eur :)Miły początek.

Jak nie tajemnica to jaki apartament (ile osób) i jaka była cena wyjściowa? 

Opublikowano

Nie ma problemu wpisz w google apartman ika pakostane.Za 4+1 miałem 70e teraz 65e.Ale z tego co widze w ciemno można przyjechać.

Opublikowano
9 godzin temu, barca8585 napisał:

Spoko dzięki interesują mnie okolice Makarskiej - Igrane Drasnice Promajna masz jakiś fajny namiar na nocleg 

Chorwacja to nie jest mój ulubiony kierunek :wink: , dlatego nie znam fajnych miejscówek . W tamtym roku byłem w miejscowości Zadar , w tym roku jadę do jakieś dziury Senj , ale ma być fajnie :D . Tu koledzy są bardziej doświadczeni w Chorwacji to coś podpowiedzą . 

Opublikowano

oki spoczko ja polecam Igrane i Promajne

Opublikowano

I problem z głowy zarezerwowana Promajna , wyjazd  końcówka sierpnia ? z tego co mówiła kobita jest dużo wolnych apartamentów i ceny spoko 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.