Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wakacje w Chorwacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciężko wyczuć w chwili obecnej jak będzie za parę miesięcy.

Też na daną chwilę zostawiam temat w próżni.

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 332,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak tam kto jedzie do Chorwacji :kox:

 

Opublikowano

Mam taki zamiar, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Opublikowano

ja tez mam zaklepaną samą końcówkę czerwca i lipiec :banan:

Opublikowano

Jak z cenami za wynajem, stabilnie czy poszły w górę w porównaniu do przed covida?

Opublikowano

Ja mam w planach wyjechać 24 czerwca . Rezerwacje mam 25-3. Zobaczymy co jeszcze wymyślą, może się pojedzie w spokoju. Z cenami nie mam porównania bo ostatnio byłem w 2017

Opublikowano
6 godzin temu, AndrzejK. napisał:

Jak z cenami za wynajem, stabilnie czy poszły w górę w porównaniu do przed covida?

ja mam swoją miejscówkę w Promajnie i płacę tyle samo co rok temu 40 euro za 3 osoby , wyjazd 25 albo 26 czerwca

Edytowane przez barca8585

Opublikowano

To cena spoko.

Opublikowano
18 godzin temu, AndrzejK. napisał:

To cena spoko.

Tez Mi się wydaje ze Ok zna ktoś jakieś fajne miejsca gdzie by było warto pojechać coś zobaczyć 

Edytowane przez barca8585

Opublikowano

W jaki sposob szukacie kwater, sa jakies sprawdzone strony?

Opublikowano

Np. na portalu cro.pl jest sporo info I sugestii, choć miejsc jest mnóstwo, najważniejsze, aby były sprawdzone....

Ja jeden raz  jechałem " w ciemno" w lipcu i problemów z ogarnięciem miejscówki nie miałem.

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

I gotowi do wyjazdów ?:D

Opublikowano

:siema:

Zawsze wiedziałem,  że ten wątek istnieje,  ale nigdy tu nie zaglądałem.

Stało się,  jedziemy pierwszy raz do Cro. 19.06 start do Baśki i 12 dni chill :pali:

Jakieś sugestie dla świeżaka?

Opublikowano
3 godziny temu, Kolkov napisał:

:siema:

Zawsze wiedziałem,  że ten wątek istnieje,  ale nigdy tu nie zaglądałem.

Stało się,  jedziemy pierwszy raz do Cro. 19.06 start do Baśki i 12 dni chill :pali:

Jakieś sugestie dla świeżaka?

:thumbup1: daj znać jak tam droga i co teścik przed wyjazdem ?

Opublikowano
3 godziny temu, Kolkov napisał:

:siema:

Zawsze wiedziałem,  że ten wątek istnieje,  ale nigdy tu nie zaglądałem.

Stało się,  jedziemy pierwszy raz do Cro. 19.06 start do Baśki i 12 dni chill :pali:

Jakieś sugestie dla świeżaka?

Karlovacko lepsze od Ozujsko:thumbup1::decayed:

Ja 10.07 do Breli:kox:

Edytowane przez Wandej

Opublikowano
15 godzin temu, barca8585 napisał:

:thumbup1: daj znać jak tam droga i co teścik przed wyjazdem ?

 

Teścik tylko dla młodej, bo 12 ma już skończone :kwasny:

Ja już zaczipowany :guma:

 

15 godzin temu, Wandej napisał:

Karlovacko lepsze od Ozujsko:thumbup1::decayed:

Ja 10.07 do Breli:kox:

 

To będzie Karlovacko jak tak :decayed:

Opublikowano
Godzinę temu, Kolkov napisał:

 

Teścik tylko dla młodej, bo 12 ma już skończone :kwasny:

Ja już zaczipowany :guma:

 

 

To będzie Karlovacko jak tak :decayed:

To git My z Żonką mamy 2 dni przed wyjazdem 2 szczepienie wiec chyba nie obejdzie się bez testu 

Opublikowano

Ja co roku staram sie zmieniać miejscówkę tym razem połowa lipca do sierpnia Tribunj zaklepany.

Opublikowano
8 godzin temu, barca8585 napisał:

To git My z Żonką mamy 2 dni przed wyjazdem 2 szczepienie wiec chyba nie obejdzie się bez testu 

Ja mam podobną sytuację bo 2 dawkę mam 4 dni przed wyjazdem.. Po 1 dawce można wjechać, a po 2 trzeba czekać 14 dni ?? Trochę bez sensu by to było

Opublikowano
5 minut temu, piotrekekm napisał:

Ja mam podobną sytuację bo 2 dawkę mam 4 dni przed wyjazdem.. Po 1 dawce można wjechać, a po 2 trzeba czekać 14 dni ?? Trochę bez sensu by to było

Nio tak jest lipa 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.