Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wakacje w Chorwacji


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Udało się zaklepać Trpanje? Pieknie tam jest. Przynajmniej ze zdjęc?p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2022 o 22:32, Wandej napisał:

Udało się zaklepać Trpanje? Pieknie tam jest. Przynajmniej ze zdjęc?p

w jakim terminie jedziecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, stanley napisał:

w jakim terminie jedziecie ?

10-17 lipca. Jak otworzą most to trochę taniej wyjdzie niż promem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wandej napisał:

10-17 lipca. Jak otworzą most to trochę taniej wyjdzie niż promem. 

My będziemy od 9lipca w Loviste, może uda się wspólnie jakieś piwko wypić ;)

Polecam odwiedzić kilka plaż na półwyspie. My kiedyś byliśmy w Podobuce, bardzo fajna plaża :gicior:

 

holiday-house-potomje-aussenaufnahme-2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, stanley napisał:

My będziemy od 9lipca w Loviste, może uda się wspólnie jakieś piwko wypić ;)

Polecam odwiedzić kilka plaż na półwyspie. My kiedyś byliśmy w Podobuce, bardzo fajna plaża :gicior:

 

holiday-house-potomje-aussenaufnahme-2.jpg

Myśle ze może się udac? Patrząc na uroki półwyspu zastanawiam się czy nie wziąć rowerów ze soba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co możecie powiedzieć o Novi Vinodolski?

Wiem,że prawdziwa Chorwacja to wyspy albo południe,ale teraz potrzebuję znaleźć coś bliżej,tak żeby było w miarę blisko na Jeziora Plitvickie.Byłem już w Trogirze i w Supetar,ale tym razem jadą z nami moi rodzice-emeryci(pierwszy raz do Cro) i raczej będzie więcej zwiedzania niż plażowania.Jest tam gdzie połazić lub wyjść wieczorem z żoną poimprezować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, artur100g napisał:

Mam pytanie co możecie powiedzieć o Novi Vinodolski?

Wiem,że prawdziwa Chorwacja to wyspy albo południe,ale teraz potrzebuję znaleźć coś bliżej,tak żeby było w miarę blisko na Jeziora Plitvickie.Byłem już w Trogirze i w Supetar,ale tym razem jadą z nami moi rodzice-emeryci(pierwszy raz do Cro) i raczej będzie więcej zwiedzania niż plażowania.Jest tam gdzie połazić lub wyjść wieczorem z żoną poimprezować?

nie byłem w tych rejonach jeszcze więc nie pomogę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy ale ja podróż do Chorwacji zawsze robię (robimy) z noclegiem w połowie drogi, dla mnie to zbyt długa trasa na raz a z dziecmi to tym bardziej. 

Moze macie jakieś ciekawe miejsca do zobaczenia przykładowo na Słowenii, czyli gdzieś w połowie drogi?? 
Ja ze swojej strony polecam jezioro Bled, kolega ostatnio zaproponował aby się koło niego zatrzymać na nocleg i przyznam ze jest przepiękne, kolor wody i malowniczy zameczek na środku na wyspie.

 

Moze ktoś poleci coś wartego zobaczenia na trasie Graz - Zagrzeb ? bo tak myśle w tym roku jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź przez Węgry z noclegiem przy Balatonie.Ja wyjeżdżam o 7 rano jestem na obiad,na drugi dzień znów 7 do obiadu jestem w cro.Przez ostatnie lata jeździłem bezpośrednio przez austrie ,ale teraz bezkorkowo na spokojnie.Mam namiar jak chcesz.

Edytowane przez Mano4
Dodanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Mano4 napisał:

Jedź przez Węgry z noclegiem przy Balatonie.Ja wyjeżdżam o 7 rano jestem na obiad,na drugi dzień znów 7 do obiadu jestem w cro.Przez ostatnie lata jeździłem bezpośrednio przez austrie ,ale teraz bezkorkowo na spokojnie.Mam namiar jak chcesz.

Z Jeleniej Góry to nie bardzo mu po drodze przez Węgry;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie objeżdżacie płatny odcinek w Słowenij? Kurcze busem wychodzi 60E za 120km autostrady w obie strony:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatni raz jechałem objazdem.Do Cro poszło fajnie,na powrocie trafiłem na remont drogi(centralnie widziałem jak mi szlaban postawili jak jechałem i powiedzieli,że nie puszczą),zawróciłem i na czuja objechałem objazd,byłem przodownikiem i z 7 samochodów dawało za mną,jakbym wjechał do kogoś na podwórko to by za mną wjechali?

Pomijając małe przygody spoko droga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2022 o 23:55, Mano4 napisał:

Jedź przez Węgry z noclegiem przy Balatonie.Ja wyjeżdżam o 7 rano jestem na obiad,na drugi dzień znów 7 do obiadu jestem w cro.Przez ostatnie lata jeździłem bezpośrednio przez austrie ,ale teraz bezkorkowo na spokojnie.Mam namiar jak chcesz.

2 razy byłem w Chorwacji i wracałem przez Węgry i raz nocowałem nad Balatonem a raz w Heviz, tam jest takie jeziorko z wodami termalnymi, w lecie temp. Wody dochodzi do 38st. ale jest tam jakieś senatorium trochę inaczej sobie to wyobrażałem :facepalm:

Jesli możesz to wyślij namiar na priv. na nocleg - dzieki! 
 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dokonałem już rezerwacji jak koledzy powyżej, padło na Piljesac miejscowość Janjina, nigdy tam nie bylem ale tam chyba wszędzie jest pięknie :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...