Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wakacje w Chorwacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 26.07.2022 o 13:43, Wandej napisał:

Ja już niestety po:cry: Nocleg w Trpanj. Bardzo fajna miejscówka bardzo tanio i oczywiście jak to u nich czyściutko i schludnie. Piękny taras i widok na góry. Ogólnie było chłodno jak na Chorwację bo tylko 28-30 stopni. Plaża Luka super do wypoczynku. Można położyć ręcznik pod palmą żeby było trochę cienia. Ludzi bardzo mało. Co do samej miejscowości cicha i spokojna chociaż restauracje działały to późnych nocnych godzin. Blisko do plaży Divna która jest piękna:slina: Szkoda tylko że brak na niej w zasadzie jakiejkolwiek infrastruktury. Byliśmy też wypadem na Korculi i stamtąd taxi boat opływaliśmy wysepki. Co do cen to trochę w restauracjach moim zdaniem przesadzają. 350-450 Kun za 4 dania z piwkiem i sokiem to trochę sporo. Ogólnie polecam. gdyby ktoś chciał namiar na kwaterę to zapraszam:thumbup1:

 

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 332,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
2 minuty temu, Mano4 napisał:

 

To ja byłem naprzeciwko w Gradac mogę polecić fajna miejscówka ew namiar  jak ktoś chce.Nocleg w okolicach tego kościoła do plaży z 70m.

 

IMG_20220804_104357.jpg

Edytowane przez Mano4

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam Panowie !

w terminie od 15 lipca do 22 lipca planuje wraz z żoną i dwójką dzieci wyjechac do Chorwacji 

Start Tarnobrzeg . chciałbym sie dowiedzieć gdzie najlepiej uderzyć ?

chodzi także o plaże piaszczyste.

 

Pozdrawiam !

Opublikowano
12 godzin temu, strazak990 napisał(a):

Witam Panowie !

w terminie od 15 lipca do 22 lipca planuje wraz z żoną i dwójką dzieci wyjechac do Chorwacji 

Start Tarnobrzeg . chciałbym sie dowiedzieć gdzie najlepiej uderzyć ?

chodzi także o plaże piaszczyste.

 

Pozdrawiam !

W temacie piaszczystych plaż nie pomogę, ale może poczytaj tutaj ;)

https://cromania.pl/?s=piaszczyste

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Kto w tym roku wybiera się do Cro  ??

Opublikowano

Ojro weszlo to sie uspokoiło 

Opublikowano
15 godzin temu, dobry1 napisał(a):

Kto w tym roku wybiera się do Cro  ??

Ja, co może dla niektórych nudne, do tego samego miejsca, a nawet tego samego pokoju.

Opublikowano

coś tam się rozglądam mam ochotę na Peljesac ale będzie pewnie tak jak zawsze i wylądujemy w Promajnie?

Opublikowano

My planujemy wieksza ekipa od 21.08.

Polecacie jakies miejscowki dla 6-7 osob doroslych + dziecko 4 latka?

Opublikowano
W dniu 26.03.2023 o 13:15, barca8585 napisał(a):

coś tam się rozglądam mam ochotę na Peljesac ale będzie pewnie tak jak zawsze i wylądujemy w Promajnie?

Byłem w Trpanji. Jestem zachwycony:slina:

Opublikowano
14 godzin temu, Wandej napisał(a):

Byłem w Trpanji. Jestem zachwycony:slina:

w tamtym roku jak byliśmy w Promajnie pojechaliśmy wcześnie rano ekipą do Ploce na prom i promem właśnie do Trpanji i tam sobie cały dzień po Peljesacu pojeździliśmy , byliśmy też w Orebicu polecam

62bba34e-0f33-4174-87b8-0513b1f94261.jpg

IMG_8853.jpg

Opublikowano
W dniu 25.03.2023 o 07:35, dobry1 napisał(a):

Kto w tym roku wybiera się do Cro  ??

Jak co roku od 9 lat?

Opublikowano

Jednak jest kilku Cro ?? maniaków na forum .W tym roku już 11wyjazd dalej odwieczny problem ? który browar pierwszy wypić ??

10B4F2F1-ECFE-4867-939D-D18823C7D68A.jpeg

Opublikowano

CRO maniacy muszą być,ja też wracam tym razem Zaostrog.....

Opublikowano

Ktoś pisał o piasku w CRO.Można znaleźć nocleg w Pakostane tam z przystani wypływa mały promik na Vrgadę czas ok 15min cena jak autobus i mamy piasek...Na wyspie są tylko ścieżki rowerowe ;) brak samochodów

IMG_20200728_132255.jpg

Przechwytywanie.JPG

IMG_20200722_222318.jpg

Edytowane przez Mano4

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 5.04.2023 o 10:19, dobry1 napisał(a):

Jednak jest kilku Cro ?? maniaków na forum .W tym roku już 11wyjazd dalej odwieczny problem ? który browar pierwszy wypić ??

10B4F2F1-ECFE-4867-939D-D18823C7D68A.jpeg

 

ja już 7 raz ;) To zdjęcie zrobiło mi mega smaka :D

 

Tym razem 27.08 - 08.09 Korcula  ?️

Opublikowano
14 godzin temu, Steav napisał(a):

 

ja już 7 raz ;) To zdjęcie zrobiło mi mega smaka :D

 

Tym razem 27.08 - 08.09 Korcula  ?️

gdzie dokładnie na Korculi ?

Opublikowano
9 godzin temu, stanley napisał(a):

gdzie dokładnie na Korculi ?

 

image.png.93f3d1af792af52cd4cfd549f2b8b737.png

Opublikowano
14 godzin temu, Steav napisał(a):

 

image.png.93f3d1af792af52cd4cfd549f2b8b737.png

Przejeżdzaliśmy w zeszłym roku tamtędy na rowerach ;)

A kiedyś polowałem na noclegi tutaj, ale często mają full

https://www.korcula-larus.com/pl/pensa/

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Co tu taka cisza ?? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.