Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wakacje w Chorwacji


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Wandej napisał:

Klep szybko bo trochę już zajęte. Ja  w tym roku powrót do Promajny:kox: O dziwo kolega trafił na kwaterę odpowiednią dla nas 50m od miejsca gdzie byliśmy pierwszy raz w 2015:decayed:

Byliśmy w 2014, a w 2015 przejazdem na jeden dzień plażować. W 2015r ludzi pełna plaża, gdzie rok wcześniej obłożona tak w 50%

Ciekawe jak będzie teraz....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2 minuty temu, stanley napisał:

Byliśmy w 2014, a w 2015 przejazdem na jeden dzień plażować. W 2015r ludzi pełna plaża, gdzie rok wcześniej obłożona tak w 50%

Ciekawe jak będzie teraz....

 

Co do plaży to w porównaniu np z Brela w której byliśmy w 2021 jest więcej miejsca. Do tego nie ma nawet pół schodka. W Breli z małymi dziećmi tragedia:facepalm: Chodzi mi o ifnrastrukturę jak poszło do przodu. W 2015 było tam bardzo spokojnie i raptem kilka restauracji. Za to wieczorem obok kwatery rozstawiali się miejscowi ze straganem pełnym różnego wina i rakiji:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2021 o 10:08, stanley napisał:

Po roku przerwy klepnięty urlop 2022 w Cro :wink:

Wracamy na Półwysep Pelješac

 

received_330898191938591.jpeg

masz jakąś fajna miejscówkę i nocleg ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, stanley napisał:

Byliśmy w 2014, a w 2015 przejazdem na jeden dzień plażować. W 2015r ludzi pełna plaża, gdzie rok wcześniej obłożona tak w 50%

Ciekawe jak będzie teraz....

 

ja ostatnie 3 lata jeździmy do promajny  fajna mieścina ale na plaże to my chodzimy na tą dziką czyli w prawo w stronę Baśki jest elegancko tylko trzeba trochę się przejść 5-7 minut 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, barca8585 napisał:

 

 

1 minutę temu, barca8585 napisał:

ja ostatnie 3 lata jeździmy do promajny  fajna mieścina ale na plaże to my chodzimy na tą dziką czyli w prawo w stronę Baśki jest elegancko tylko trzeba trochę się przejść 5-7 minut 

 

IMG_8765.jpg

Edytowane przez barca8585
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanley 

w czerwcu ma być udostępniony most 2,4km na Peljesac dla ruchu samochodowego? , jest on już gotowy ale na razie tylko ruch pieszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Wandej napisał:

10-17 lipca. Tez tam planujesz? 

Lubię tam jeździć, w ubiegłym roku chociaż byłem w Podgorze to i tak podjechałem na 1 dzień do Promajny. Mam plan w drugiej połowie czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Użytkownik007 napisał:

Stanley 

w czerwcu ma być udostępniony most 2,4km na Peljesac dla ruchu samochodowego? , jest on już gotowy ale na razie tylko ruch pieszy

Też śledzę sytuację ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Wandej napisał:

@stanley ile prom płynie ze Splitu na Komize?

Tak jak Dev napisał, do 2,5godziny, a przeważnie kilka min krócej :)

(ze Splitu do Vis)  Do Komizy 10min samochodem :)

Edytowane przez stanley
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Wandej napisał:

Ciekawy jestem jak się zmieniła Promajna przez te 7lat?

Powstało kilkanaście nowych apartamentowców albo i więcej i tak jak Stenley pisał w sezonie robi się Tłoczno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie przez jakie strony rezerwujecie miejscówki?

Booking, Casamundo, airbng czy jakieś mniejsze portale, bo ostatni raz rezerwowałem z 3 lata temu i wypadłem z gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Góral65 napisał:

Powstało kilkanaście nowych apartamentowców albo i więcej i tak jak Stenley pisał w sezonie robi się Tłoczno.

Wyszła trochę słaba sytuacja w Promajnie ponieważ w kwaterze każdy apartament ma innego właściciela i ciężko się z nimi dogadać:facepalm: Także chyba jednak coś innego w tym roku. Poszukiwania trwają. @Góral65 @stanley Wy jesteście specjalistami. Jakieś miejscowości godne polecenia? Bliskość plaży ważna no i jakaś podstawowa infrastruktura. Przeglądamy kwatery na Vis ale tam w zasadzie nie ma plaży miejskiej tylko port. Fakt miejsce i kwatery przepiękne:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wandej napisał:

 Bliskość plaży ważna no i jakaś podstawowa infrastruktura.

Dla mnie wszędzie jest pięknie:), wszystko zależy kto czego szuka, tak jak pisałem byłem w ubiegły roku w Podgorze dla mnie jest pięknie. Omiś , Split,  Vodice, Szybenik, Pakośtane, Karlobag, Stara Novalija, Cesarica, Prizna, Stara Baska też są fajne. Bardzo często jeździłem w ciemno i na miejscu szukałem i nigdy nie zdarzyło mi się dłużej szukać jak 2-3 godziny, tylko że wtedy nie było internetu i portali. Dziś jest o wiele łatwiej znaleźć kwaterę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, artur100g napisał:

Mam pytanie przez jakie strony rezerwujecie miejscówki?

Booking, Casamundo, airbng czy jakieś mniejsze portale, bo ostatni raz rezerwowałem z 3 lata temu i wypadłem z gry.

Najczęściej szukam kontaktu bezpośredniego, oglądając miejscówki np. poprzez google maps, szukając np na Hvarze, korzystałem ze strony poniżej ( bezpośrednie kontakty do właścicieli)

WWW.VISIT-HVAR.COM

Book Accommodation Directly with property owners. No Booking fee! Find your perfect holiday apartment on the island of Hvar. No reservation costs. Apartments, Villas, Hotel rooms, B&Bs, Excursions...

Często zdarza się, że gospodarz woli pozostawić kwestię rezerwacji itp pośrednikom jak właśnie casamundo, booking, airbnb itp.

Taki przypadek miałem w tym roku. Polecam zawsze porównać oferty pośredników bo różnica w cenie to nawet ok 15%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Wandej napisał:

Wyszła trochę słaba sytuacja w Promajnie ponieważ w kwaterze każdy apartament ma innego właściciela i ciężko się z nimi dogadać:facepalm: Także chyba jednak coś innego w tym roku. Poszukiwania trwają. @Góral65 @stanley Wy jesteście specjalistami. Jakieś miejscowości godne polecenia? Bliskość plaży ważna no i jakaś podstawowa infrastruktura. Przeglądamy kwatery na Vis ale tam w zasadzie nie ma plaży miejskiej tylko port. Fakt miejsce i kwatery przepiękne:kox:

Jeżeli Vis to zdecydowanie Komiza. My dwa razy byliśmy tutaj:

HOLIDAYS-IN-KOMIZA.COM

Find the best reviewed apartments in Komiza! Explore our guest reviews, then book the best deals on a perfect serviced apartment for your Vis Island vacation.

3 piętrowy dom, do plaży 100m.  Gdybyś był zainteresowany to podam Ci bezpośredni telefon do właścicielki, bo nie mogę znaleźć jej strony www

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Może ktoś ma namiar na jakąś fajna sprawdzoną kwaterę dla 4 dorosłych i 3 dzieci gdzieś na środku tego pięknego kraju, ewentualnie KRK, najdalej na południe to tak do Szybenika?

Wymagania  to 4 sypialnie, jakiś fajny widok z tarasu i nie totalne zadupie, tak żeby wieczorem można było gdzieś wyjść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, stanley napisał:

Jeżeli Vis to zdecydowanie Komiza. My dwa razy byliśmy tutaj:

HOLIDAYS-IN-KOMIZA.COM

Find the best reviewed apartments in Komiza! Explore our guest reviews, then book the best deals on a perfect serviced apartment for your Vis Island vacation.

3 piętrowy dom, do plaży 100m.  Gdybyś był zainteresowany to podam Ci bezpośredni telefon do właścicielki, bo nie mogę znaleźć jej strony www

Kontaktowaliśmy się. Za dużo nas… 6 dorosłych i 3 dzieci. Oni chcą tylko 7 osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Wandej napisał:

Kontaktowaliśmy się. Za dużo nas… 6 dorosłych i 3 dzieci. Oni chcą tylko 7 osób.

aha :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...