Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wakacje w Chorwacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Coś mi się wydaje, że w tym roku z wakacji w Chorwacji nici:( 

Z tego co pamiętam to było kilka osób co już na weekend majowy jeździli, sporo osób ma też już zaklepane miejscówki, ciekawe jak to wszystko się rozwinie;):eusathink:

 

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 332,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No ja właśnie dziś odwołałem rezerwacje . Miałem na początku czerwca zarezerwowany apartament w Włoszech - fajna miejscowoś , fajne warunki - szkoda :( . Myślę właśnie o Chorwacji , ale tak na koniec sezonu , może to wszystko się trochę uspokoi - zobaczymy .

Opublikowano

Wątpię aby w tym roku się udało nawet pod koniec sezonu, ale chciałbym się mylić.

 

Opublikowano

Wybicie sobie wakacje z głowy w tym roku

Opublikowano

Ja tam myślę ze tak źle nie będzie, wiadomo Hiszpania czy Włochy są raczej wykluczone. Ale Grecja czy Chorwacja ma szanse powodzenia. Nie w czerwcu oczywiście.

Opublikowano
19 minut temu, tranduo napisał:

Ja tam myślę ze tak źle nie będzie, wiadomo Hiszpania czy Włochy są raczej wykluczone. Ale Grecja czy Chorwacja ma szanse powodzenia. Nie w czerwcu oczywiście.

Jak uda się wyjechać nad polskie morze w tym roku to będzie dobrze.. Chyba, że do tej Grecji czy Chorwacji chcesz jechać w grudniu, a to i tak nie pewne :wink:

Ja myślałem osobiście, żeby na wakacje jechać w sezonie jesienno-zimowym do jakiegoś kraju w którym jest ciepło, aczkolwiek patrząc po tym, że w Afryce też już koronawirus hula, myślę, że i to jest nierealne w tym roku.

Odbiegając trochę od temat - myślę, że jeżeli już biura będą mogły gdziekolwiek wysłać turystów - to będzie taki popyt, że będzie to rekordowo drogie.

Opublikowano
6 minut temu, Barti_ napisał:

Jak uda się wyjechać nad polskie morze w tym roku to będzie dobrze.. Chyba, że do tej Grecji czy Chorwacji chcesz jechać w grudniu, a to i tak nie pewne :wink:

Wyjazd-do-Grecji-tylko-z-paszportem-zdro
WWW.RADIOZET.PL

Taki dokument ma być potwierdzeniem, że dana osoba nie jest zakażona koronawirusem.

Myślę ze sierpień/wrzesień to jedyny możliwy termin.

W grudniu to będziesz miał drugą falę (prawdopodobnie groźniejszą od obecnej) to raczej nie ruszysz się nigdzie.

Opublikowano
4 godziny temu, tranduo napisał:
Wyjazd-do-Grecji-tylko-z-paszportem-zdro
WWW.RADIOZET.PL

Taki dokument ma być potwierdzeniem, że dana osoba nie jest zakażona koronawirusem.

Myślę ze sierpień/wrzesień to jedyny możliwy termin.

W grudniu to będziesz miał drugą falę (prawdopodobnie groźniejszą od obecnej) to raczej nie ruszysz się nigdzie.

Z tego co widzę, to żeby w ogóle pojechać będziesz musiał zrobić sobie test i mieć pieczątkę, że wynik negatywny. Test teraz ile kosztuje - 500PLN?

Co do tego kiedy będzie druga fala - myślę, że wcale nie będzie tak, że będzie to falami tylko przyrost będzie ściśle związany z restrykcjami. Oczywiście zwiększy się w momencie poluzowania restrykcji, więc może się okazać, że w lipcu będzie np. 1MLN chorych jeżeli znieśliby całkowicie. Do grudnia daleka droga :wink:

Opublikowano
47 minut temu, Barti_ napisał:

Z tego co widzę, to żeby w ogóle pojechać będziesz musiał zrobić sobie test i mieć pieczątkę, że wynik negatywny. Test teraz ile kosztuje - 500PLN?

Dokładnie 500 zł. Liczę się z tym jakby co:-)

A co do reszty to się okaże, na razie za wcześnie żeby do końca coś prorokować.

Opublikowano

W tym roku to tylko RODOS

Spoiler

Rodzinne Ogródki Działkowe Ogrodzone Siatką :polew:

 

Opublikowano
3 godziny temu, chudineze napisał:

W tym roku to tylko RODOS

  Pokaż ukrytą zawartość

 

Ja mam na lipiec /sierpien zaklepany rodos , w czerwcu do zapłacenia całość , zobaczymy co tam wyjdzie ,czekam na rozwój wydarzeń.Mam nadzieje że się uda bo w tym roku już za dużo wyjazdów odwołałem .

Opublikowano

:facepalm:

Opublikowano
39 minut temu, karol1981 napisał:

Ja mam na lipiec /sierpien zaklepany rodos , w czerwcu do zapłacenia całość , zobaczymy co tam wyjdzie ,czekam na rozwój wydarzeń.Mam nadzieje że się uda bo w tym roku już za dużo wyjazdów odwołałem .

Ja też mam w tym terminie i na razie czekam, szanse że się uda są. A jak nie będzie się dało to przeloze w połowie czerwca na za rok i po problemie.

Opublikowano
9 minut temu, tranduo napisał:

Ja też mam w tym terminie i na razie czekam, szanse że się uda są. A jak nie będzie się dało to przeloze w połowie czerwca na za rok i po problemie.

Ja mam Włochy zapłacone, termin koniec czerwca. Raczej nie ma opcji na wyjazd, duże ośrodki raczej zamknięte, nie mówie już o ograniczeniach na plażach. Ten sezon trzeb spisać na straty.

Opublikowano
1 godzinę temu, karol1981 napisał:

Ja mam na lipiec /sierpien zaklepany rodos , w czerwcu do zapłacenia całość , zobaczymy co tam wyjdzie ,czekam na rozwój wydarzeń.Mam nadzieje że się uda bo w tym roku już za dużo wyjazdów odwołałem .

Tak nie śmiało zapytam Ty na poważnie czy piszesz o RODOS co miał na myśli chudineze

Opublikowano

Wszystko zaczyna się zazębiać..

Na całe szczęście my nie rezerwujemy nic nigdy bo różnie w życiu bywa.

Myślę że jak to się uspokoi to początek roku szkolnego można by gdzieś na tydz wyjechać ale to nie jest teraz najważniejsze.

Dużo krain żyje tak jakby tego syfu nie było.

Niemcy np robiąc dużo budowle gdzie pracuje po 100 ludzi nie myślą nawet o 2 m odległości a o maseczkach to nawet nie wspomnę.

No na Rodos życie tętni,każdy chce chodź trochę słońca załapać bo w domu zajoba idzie złapać.. 

 

Opublikowano
10 godzin temu, Korton555 napisał:

Ja mam Włochy zapłacone, termin koniec czerwca. Raczej nie ma opcji na wyjazd, duże ośrodki raczej zamknięte, nie mówie już o ograniczeniach na plażach. Ten sezon trzeb spisać na straty.

No Włochy i koniec czerwca to nie może się udać niestety. Do Włoch i Hiszpanii żadne wyjazdy nie wypala.

Opublikowano

Widzę, że nie każdy zaczaił co napisałem w moim poście więc wklejam screen :whistling::nabijasie:

 

RODOS.jpg

Opublikowano

Już teraz można dostrzec naprawdę fajne przeceny zarówno na krajowe jak i zagraniczne wyjazdy wakacyjne.  Mimo wszystko uważam, że Chorwacja ucierpi na tym całym zamieszaniu związanym z pandemią. 2020 pewnie będzie ostry spadek i będzie rosło dopiero w przyszłym roku. 

Edytowane przez anator

Opublikowano

Będzie tak jak wszędzie,każdy dostanie po d*pie przez ten syf..

My ma razie nie myślimy nawet o wyjeździe.zobaczymy co będzie pod koniec wakacji.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.