Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wakacje w Chorwacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to jestem, trasa poszła sprawnie, ciekawe ile tym razem mandatów przyjdzie. Jeden już zebrałem na chorwackiej autostradzie ? Piękne A4 B9 3.0 Tdi z wideorejestratorem.

W Słowenii jest autostrada do granicy, nie ma już chyba sensu omijać tego odcinka i tracić czasu.

cb5ece7ea42e1de6.jpg

2e70d3db11363771.jpg

9233adeb1ff20e40.jpg

15a82d9476a9d725.jpg

35944adbab320c72.jpg

11e1d18051944fe7.jpg

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 333,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
8 minut temu, l.e.s.t.e.r napisał:

No to jestem,

No w końcu , bo czekam na info o pogodzie . Widzę że nawet nie jest zła . Ja ruszam wieczorem . Maćku !!!  jesteś nie poprawny z tymi mandatami :D . Laleczka prezentuje się zacnie .

Opublikowano

Nie ma tragedii z pogoda ale d*py tez nie urywa. Raczej wez bluzy, długie gacie na wieczór też trzeba mieć.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie,

Znacie jakieś ciekawe kwatery dla 2 osob w CRO na wrzesien? :)

 

Edytowane przez Voucher

Opublikowano
48 minut temu, Voucher napisał:

Panowie,

Znacie jakieś ciekawe kwatery dla 2 osob w CRO na wrzesien? :)

 

W sierpniu już pod koniec jest luźniej.

Myślę że we wrześniu możesz smialo pojechać bez rezerwacji i tam szukać na miejscu 

Opublikowano
Godzinę temu, Voucher napisał:

Znacie jakieś ciekawe kwatery dla 2 osob w CRO na wrzesien? :)

 

 

Początek września dla mnie idealnie na Chorwację. Jeszcze solidne upały ale już rzadko takie gnębiące(akurat znam z tego okresu Makarską Riwierę, tam lubiłem...). Ceny idą w łeb wyraźnie na kwaterach. Szukać trzeba na bogato -na samym brzegu i targować ostro. Ja udawałem zawał, bo kobietki były wiekowe ale wesołe więc poszło super("kuken ma morze tu je!") 

Absolutnie bym nie rezerwował nic, tylko punkt na mapie i jadę. Pierwszy raz punkt zawiódł -minąłem Tucepi, bo nie było gdzie stanąć akurat i kij z nim, następna Podgora. 40 minut po zajechaniu już rzeczy wnosiłem. Kwatery przy samym brzegu(bliżej to tylko namiot na chodniku), parking kilkanaście metrów dalej w przystani jachtowej na kartę. Fajna miejscowość, kwatera świetna, tzw. studio. 

Gospodża Irina się tym z Zagrzebia zajmowała wówczas, chwaliła bardzo termin w okolicach 5 września. I korków nie było na bramkach i tłoku nadmiernego...

Kurde, jeszcze nie ma decyzji w tym roku dokąd. Może znowu tam....

 

Opublikowano
18 minut temu, Voucher napisał:

Panowie,

Znacie jakieś ciekawe kwatery dla 2 osob w CRO na wrzesien? :)

 

W tamtym roku byliśmy z żoną w miejscowości Brela. We wrześniu elegancko, w miarę spokój, jest gdzie pochodzić itp. Spaliśmy tu, bardzo w porządku młodzi ludzie, wszystko jak na zdjęciach. 

https://www.facebook.com/sea.paradise.brela/?ref=page_internal

 

Opublikowano

Myślałem jeszcze ewentualnie o Czarnogórze, bo podobno ceny duzo niższe, a i widoki lepsze. Macie jakies doswiadczenie?

Opublikowano
W dniu 13.05.2019 o 14:51, Voucher napisał:

Myślałem jeszcze ewentualnie o Czarnogórze, bo podobno ceny duzo niższe, a i widoki lepsze. Macie jakies doswiadczenie?

Ja byłem 5 lat temu tu ->https://www.booking.com/hotel/me/apartmani-nensy.pl.html było super. Wtedy było dużo taniej niż w Chorwacji nie wiem jak teraz trzeba by było to porównać. Waluta tam to Euro.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

W zeszłym togodniu dostałem kolejne wezwanie do zapłaty z Czech, kwota nie duża ale zawsze to parę złotych. Kiedy człowiek myśli że to już wszystko do zapłacenia i nie było znowu takiej tragedii, ktoś przysyłam mi 9 mandatów z ferii zimowyc ?

c5ac2268e7396e91.jpg

9417d6aa4306819e.jpg

48e8886d64b085f9.jpg

b4bd407a52a7936a.jpg

b9cf073b41ceefcd.jpg

2c243a7892afa8a9.jpg

d084a38f6bb5c5be.jpg

d66499430645e72e.jpg

6de978f8456031b7.jpg

Opublikowano

Samolot taniej wychodzi ....

Opublikowano
4 minuty temu, Dev napisał:

Samolot taniej wychodzi ....

lepiej nie gadać, żona mi powiedziała że ostatni raz gdzieś autem jedziemy/wypożyczamy ?

Opublikowano
6 godzin temu, l.e.s.t.e.r napisał:

W zeszłym togodniu dostałem kolejne wezwanie do zapłaty z Czech, kwota nie duża ale zawsze to parę złotych. Kiedy człowiek myśli że to już wszystko do zapłacenia i nie było znowu takiej tragedii, ktoś przysyłam mi 9 mandatów z ferii zimowyc ?

c5ac2268e7396e91.jpg

9417d6aa4306819e.jpg

48e8886d64b085f9.jpg

b4bd407a52a7936a.jpg

b9cf073b41ceefcd.jpg

2c243a7892afa8a9.jpg

d084a38f6bb5c5be.jpg

d66499430645e72e.jpg

6de978f8456031b7.jpg

Szacunek za to że nie odpuszczasz mimo tylu pamiątek z wakacji. 

Parę latek temu nie mogliby zrobic Ci nic ale teraz niestety...

Tak by policzył tamten rok plus ten i wyszlyby nawet fajne wakacje.

 

Opublikowano
W dniu 13.05.2019 o 14:51, Voucher napisał:

Myślałem jeszcze ewentualnie o Czarnogórze, bo podobno ceny duzo niższe, a i widoki lepsze. Macie jakies doswiadczenie?

W dobrym lokalu smaczny obiad 4 euro. Mniej ludzi niż w Chorwacji i ogólnie Czarnogórcy > Chorwaci

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

20190620-111738.jpg

Opublikowano
3 godziny temu, Dev napisał:

20190620-111738.jpg

Wtf???

Opublikowano
16 minut temu, wesz82 napisał:

Wtf???

Co ? Plaży  nie widział  ?

 

 

 

 

 

 

 

:decayed:

Opublikowano
14 minut temu, Dev napisał:

Co ? Plaży  nie widział  ?

 

 

 

 

 

 

 

:decayed:

Jak nie jak tak..

Co roku moja mnie zabiera kilka razy bym się do piachu już przyzwyczail?

Plaża trochę mało przypomina te z Cro?

Opublikowano

Bo to Ustka :polew:

Opublikowano

Witam 

Dałem się namówić żonie i w tym roku jedziemy po raz pierwszy do Cro w okolice Trogiru. 

Jaką trasę najlepiej teraz wybrać  jadę w niedziele 30.06 z okolic Żor na Śląsku. Gdzie kupować winiety i gdzie najlepiej tankowac. 

Z każdym dniem bliżej  wyjazdu coraz więcej pytań...

Edytowane przez ra.vi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.