Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wakacje w Chorwacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie poznaje tego miejsca!

23-go Rijeka ulewa jak ch..., ucieczka w " dół" ok 19-tej doszła do Podgory cala noc lało:-(, teraz jest ok ale poranki i noce to nie to co kiedyś ze bez klimu ni chu chu

To przejeżdżaj do Baśka Voda jest 34stopnie zero deszczu,jest super :banan:

to super :) tak jak pisałem wyjazd sobota wieczorem, w tym roku plany są na Omiś

Ja jadę w piątek - Brela :banan:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 332,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie poznaje tego miejsca!

23-go Rijeka ulewa jak ch..., ucieczka w " dół" ok 19-tej doszła do Podgory cala noc lało:-(, teraz jest ok ale poranki i noce to nie to co kiedyś ze bez klimu ni chu chu

To przejeżdżaj do Baśka Voda jest 34stopnie zero deszczu,jest super :banan:
:-P a wiesz jak daleko jest podgora od baski :-P
Opublikowano

Jakieś 18km :wink:

Opublikowano

tam najlepsze jest to ze z drogiej strony szczytow jest zupelnie inna pogoda, wjezdzalem do makarskiej to bylo pochmurno przed tunelem, wyjechalem z tunelu bylo slonecznie i goraco :) co do tych 18 kilosow mozna za grosze wziac skuter :)

Opublikowano

Jakieś 18km :wink:

No... To pogodynke mamy raczej idento kolego ;-)

Bardziej interesuje mnie jaka jest pogoda na "gorze " teraz

Edytowane przez rrrudy25

Opublikowano

I po wakacjach czas do domu :(:grin:

Opublikowano

Ja jeszcze tydzień B-) B-) B-)

Opublikowano

I jestem w domu :hi: podroż bez jakiś tam przygód :wink: poza tym że w Austrii w jedna i z powrotem lało, 2660km w 25godz.

Cały czas 33 stopnie ciepełka.Miejscowość Baśka Voda polecam :banan:

Opublikowano

Mialem zostac do 7 wrzesnia ale chyba bede zmuszony wyjechac wcześniej - pogda

Do wczoraj super ale dzisiaj leje caly dzień i na prognozie nie widac szybko poprawy :(

Opublikowano

jutro ma być coś lepiej

Opublikowano

Normalnie urwanie chmury, burze itp

poprawa od czwartku, piątku

tak jak juz czytalem i koledzy pisali - ten rok jest super deszczowy

Opublikowano

Jestem to dwunasty raz i po raz pierwszy zdarzyło mi się aby padało tak obficie cały dzień, zdarzały się burze ale max 2-3 godziny i znowu była piękna pogoda, no cóż takie życie

Opublikowano

Ja bylem w 2013r i tak jak piszesz burza i po niej słonecznie

ale w tym roku nawet w chorwackiej tv mówią ze wody maja już dość ;)

Opublikowano

Tak z ciekawości w której części jesteś?

śledząc pogodę z kamerek do około 15 powyżej Zadaru było jeszcze fajnie

Opublikowano

Kanica, pomiędzy Primosten a Trogir

Opublikowano

Ja troszkę niżej w Ruskamen 7kn poniżej Omiś-a ale niestety pogoda taka sama

Opublikowano

9 dni bylo super ;)

ale nie wiem czy wytrzymam do niedzieli jak dalej bedzie lalo

w Kanicy byla taka burza ze nie mielismy pradu przez 6 godzin

Opublikowano

No niestety koledzy pora wracać do domu :-( wakacje skrócone przez pogodę a prognozy a na kolejne dni molo optymistyczne :-(

Ale jesteśmy zaprawieni bo u nas 13st i mrzawka ;-)

Opublikowano

Czas wracać do Pl :wink:

Opublikowano

Jedzie ktoś dzisiaj kolo południa?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.