Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] [B5 AFN] A4 1,9 TDI sedan - mała aktualizacja nowe felgi :)


baczes

Rekomendowane odpowiedzi

Felgi 17 to polecam takie jak ja mam :cool1: i avusy też są fajne http://allegro.pl/item664880971_felgi_audi_s4_avus_18_vw_passat_golf_a4_a6_a8.html.

A światła, tylko zespolone depo - wyjdzie taniej niż sonary :sick3:. Angel eyes ładnie wyglądają na zdjęciu na allegro, a jak już się je zamontuje to auto wygląda kiepsko. Wiem bo sam to przerabiałem, też chciałem angel eyes na szczeście zdecydowałem się na zespolone depo.

Ogólnie ładne auto, podobne do mojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to opcja nr 2 i 4 sam o takich mysle ale to ty wybierasz :cool1:

a mam pytanko przy okazji: dobry kolega chce mi opchnąć a4 1999 rok sedan po lifcie 1,9 tdi 110hp 216 tys km przebiegu nie walona sprawdzana w serwisie tylko malowany błotnik i drzwi prawe przód (po lekkiej przcierce nic wielkiego sam widziałem) a cena to 20000 zł bo komornik go ciśnie, interesować sie tym? pytam bo myślałem o a6 2,4 ale wydaje mi sie że to jest okazja? pozdro wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baczes odpuść sobie te sonary bo każdy mówi, że po pierwsze one świecą w kosmos a nie na drogę kiepawo wyglądają i są słabo wykonane. Auto jest bardzo ładne i szkoda zakładać takie lampy lepiej odłożyć i kupić Valeo lu Depo. Co do felgi mi podoba się takie jak proponuje armistead lub 2 pozycję z tych co Ty podajesz. Z kierownicą troche to dziwnie wygląda te obszycie :mysli: Powodzenia w dalszych modach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klima, 2x elektryka szyb, drewno, przyciemniane szyby, 15" felgi ori, szary metalik,

dał mi ładnego klina z tym swoim autem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem te http://www.moto.allegro.pl/item659995117_super_nowe_felgi_16_5x112_audi_vw_skoda.html felgi nie wychodziły w rozmiarze od 17 cali w górę?

To na pewno oryginał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem te http://www.moto.allegro.pl/item659995117_super_nowe_felgi_16_5x112_audi_vw_skoda.html felgi nie wychodziły w rozmiarze od 17 cali w górę?

To na pewno oryginał?

Nawet jak by wychodziła to ta aukcja to napewno nie oryginał :tongue4: zresztą w tym rozmiarze to czy oryginał czy nie to i tak sie nie pognie :tongue4: najwyżej po roku lakier odpadnie :naughty: Buczes szukaj uzywek ale w rozmiarze 17cali :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście to kwestia gustu i auto ma się Tobie podobać, a nie nam ale każdy wypowiada swoje zdanie jak dla mnie to tego auta pasują tylko ori :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi glownie chodzi o to :P żeby lampy byly zespolone razem z kierunkami :P kolega ma juz 2 rok te sonary i nie narzeka, włożył zestaw HID firmy well done i ladnie to wyglada

też mam welldone :good: ale pomyśl nad FK albo ory Valeo?depo sonarami nie zaracaj sobie głowy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie felgi które pokazałeś to takie pękate dzwony w dodatku repliki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to opcja nr 2 i 4 sam o takich mysle ale to ty wybierasz :cool1:

a mam pytanko przy okazji: dobry kolega chce mi opchnąć a4 1999 rok sedan po lifcie 1,9 tdi 110hp 216 tys km przebiegu nie walona sprawdzana w serwisie tylko malowany błotnik i drzwi prawe przód (po lekkiej przcierce nic wielkiego sam widziałem) a cena to 20000 zł bo komornik go ciśnie, interesować sie tym? pytam bo myślałem o a6 2,4 ale wydaje mi sie że to jest okazja? pozdro wszystkim

wg mnie troszke za drogo ale moze dlatego ze sie nie znam no i zalezy jakie wyposazenie w srodku ale silnik to prawda jeden z najlepszych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie baw się w półśrodki, zakładaj ori Valeo lub DEPO[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 19:32_________________________________________________mnie osobiście te się nie podobają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sonary.... :thumbdown::wallbash:

do ursusa c330 by podeszły... ale tego bez kabiny :polew:

żadne angel eysy sreysy

a te z tym paskiem to jest..... :no::confused4::wallbash:

facepalmpyd.jpg

bierz ORI polifty bedziesz zachwycony do tego zenon 4300 i jest :kox:

czy wyraziłem swoją opinie delikatnie ? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ORI polifty bedziesz zachwycony do tego zenon 4300 i jest :kox:

zenon 6000 i będzie lepiej :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...