Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] [B5 AFN] A4 1,9 TDI sedan - mała aktualizacja nowe felgi :)


baczes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Jeszcze świeża niedawno kupiona

a4 98 r 1.9 TDi afn 110 km

Komentujcie :)

P.S

planuję

-zmienić felgi, może ktoś poleci coś ciekawego

-chromowane obwódki szyb

-lampy zespolone z soczewką na przod

Jeżeli ktoś ma jakieś propozycje to śmiało :)

Pozdrawiam :P

20090621201.jpg

20090606188.jpg

:) Nowe butki na lato

Kleber Dynaxer HP3 205/55/16

dsc034301600x1200.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę o sonarach z ringami w chromie co wy na to ?

odpuść i załóż valeo

zakup ori valeo albo kupuj zamienniki depo i nie baw sie w żadne ringi :wink4::good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większe felgi, kiera do profi obszycia, gleba moze jakaś i będzie ładne wozidło :> [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 22:41_________________________________________________

a może podpowiecie czym najlepiej wypolerowac fajki na lustro ??

papier ścierny 500 pożniej 1000 pożniej 2000 potem można jakąś pastą spolerować i gotowe :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze OZ'ety fajnie sie prezentuja szczegolnie te wypukłe na zewnatrz ale niestety maja swoja cene :/

http://allegro.pl/item656580585_oz_felgi_wszystkie_auta_blue_city_wawa15_16_17_18.html

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje takie coś

50df43ad10e42757.jpg

ale to musi być conajmniej 18" :naughty:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 23:40_________________________________________________lekka gleba i malyna :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładna cena tych OZ'etów :P ja myślalem nad gwiazdami audi bodajże od allroad'a :) nie wiem jak to będzie pasować:P

I planuję lampy ringi od sonara ( wiem wiem, narazie na lepsze mnie nie stać), zastanawiam się jeszcze czy czarne czy chrom, może ktoś doradzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładna cena tych OZ'etów :P ja myślalem nad gwiazdami audi bodajże od allroad'a :) nie wiem jak to będzie pasować:P

I planuję lampy ringi od sonara ( wiem wiem, narazie na lepsze mnie nie stać), zastanawiam się jeszcze czy czarne czy chrom, może ktoś doradzi

Odpusć sobie te ringi zwłaszcza sonary :wallbash: jak juz uparłeś sie na ringi to tylko od FK/DEPO(żólte ringi) A najlepiej zrobisz jak zakupisz zespolone depo :good: Poczytaj o ringach sonara chocby na google na kazdym forum motoryzacyjnym nie cieszą sie renomą :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolege , co do lamp to masz ceny porównywalne http://allegro.pl/item666889360_lampy_reflektory_audi_a4_99_00_soczewki_chrome.html , http://allegro.pl/item671346256_lampy_przednie_angel_eyes_audi_a4_chrom.html niezastanawiaj się tylko kupuj zespolone DEPO :) a będziesz zadowolony :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) ale do depo musiałbym już wycinać w blotniku :)a nie chce się z tym bawić bo nie mam aż takich umiejętności manualnych :P

Nie jestem pewien ale w sonarach też musisz ciać(w końcu one też zespolone) no chyba ze kupisz lipne nie zespolone o ile takie są w ogóle :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien ale w sonarach też musisz ciać(w końcu one też zespolone) no chyba ze kupisz lipne nie zespolone o ile takie są w ogóle :sick3:

Do sonarów nie trzeba nic wycinać :sick3:

Kolego .. jeśli lampy to tylko Valeo albo Depo.. przerabiałem Sonary..(nawet dwa razy) i powiem , że syf niemiłosierny..Także kupno tych lamp to wpędzanie się w dodatkowe koszta bo za jakiś czas albo będą telepały Ci się odbłyśniki albo soczewka wypadnie..o parowaniu i c**jowym wyglądzie juz nie wspomnę :decayed:

Wynik ..rezaj błotniki dużo roboty nie ma :good: :good:

Felunek.. to 17 + zawiecha w dół :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...