Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

Rafał, no w sumie tak, ja patrzyłem po Q a tam ceny są 1400 zł, w takim razie to dobra i normalna cena, nic tylko brać

Pucek już jest tak jakby mój jutro wpłacam zaliczkę i po nowym roku styczeń luty kolega dopiero będzie zmieniał zawias i ten wyląduje u mnie :> Sorki chłopaki że nie dotarłem dziś na gliwice ale Ci koledzy :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

która popirdóła wygrała ? pewnie pudzian bo wyprowadził pierszy ostatni cios :polew:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 00:46_________________________________________________hehe, właśnei odpaliłem youtuba :polew: zgadłem :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przeszedł po Najmanie.... :gwizdanie: P.S> Tak obstawiałem. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe wolał bym zarobić z kopyta od konia niż takiego trepa od pudziana hehehe szkoda że to trochę dłużej niepotrwało i że bardziej niezmasakrował najmana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe wolał bym zarobić z kopyta od konia niż takiego trepa od pudziana hehehe szkoda że to trochę dłużej niepotrwało i że bardziej niezmasakrował najmana

Najman mógłby tego nie przeżyć... W szoku był wielkim! :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sędzia miał szczęście że się pudzian uspokoił bo by mu rączki powyrywał hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

nieźle się chłopek nagadał o Pudzianie że to żaden sportowiec itd

hahahahah

i ten nie sportowiec mało go nie za je bał :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 01:13_________________________________________________mogli pudziana z tym tłustym amerykańcem wystawić

to by mu Dominator pokazał co to polska krew :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie jestem w głębokim szoku :shocked: :shocked: :shocked:

Pudzian...no ja pie.dole co za dzik, niezła szajba

:shocked: :shocked:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 01:14_________________________________________________sędzia to mój nauczyciel WF-u z podstawóki Bronder :gwizdanie:

założył Pudzianowi dźwignię :good: na jedną rękę- całą :polew: :polew:

:shocked: :shocked: :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pudzian jak to określił jak się za coś zabiera to robi to jak najlepiej noi właśnie tak zrobił, ciekaw tylko jestem jak by sie pudzian zachował jak by mu najman pare tub sprzedał hehehe [br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 01:18_________________________________________________ciekaw jestem czy jest pudzian wytrzymały na ciosy, jak jest to będzie z niego rzeźnik niemiłośierny hehehehehe :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gołota dłużej wytrzymywał na ringu niż najman :polew: :polew: :polew: :polew: dobrze mu tak tak cfaniaczyl i obrażał pudziana to teraz ma na co zasłużył big brader je**ny hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On nie dopuści żeby go ktoś jeb.ą :gwizdanie:

jest skur.wiel mocny , Era Pudziana Rozpoczęta :naughty:

jeszcze trzeba go tylko przekonac żeby se synek A4 kupił :gwizdanie:

dobrej nocy Panowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to już działka Keżora :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 01:26_________________________________________________żeby przekonać Pudziana do A4 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to już działka Keżora :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 01:26_________________________________________________żeby przekonać Pudziana do A4 :gwizdanie:

ja mu dam swoją A4 a pudzian niech mi da swoje lambo hehehe noi jeszcze by musiał troche mi dopłacić żeby mi się opłaciło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...