Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

ja bym zapodał napewno czarny dach, inne felgi niż te które masz teraz np. stary typ RS6 ale w graficie, nawet są takie na allegro, tylko że raczej musi być 18''

no chyba że BBS z rantem, albo ASA, praktycznie to samo, środek na czarno a rant w polerkę

lusterka, no nie wiem dokładnie jaki był by efekt na Twoim aucie, ale powinno być dobrze, no i zmiana grilla

czyli dach + lusterka + felgi na czarno, jednie te felgi może w graficie, ale to już do zrobienia VT + grill taki jak ma Keżor :decayed:

dojdzie ten gwint, posadzisz auto nisko a już będzie efekt :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fele na pewno będą inne i raczej pójdą w grafit. Poluje cały czas na grill z esy ale ciężko. Mi to się takie fele podobają tylko nie wiem jak to na A4 będzie wyglądało...http://www.llantasracing.com/fotos/kit%20de%20llantas%20oz%20racing%20superturismo%20gt%20negras%20letras%20rojas.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał ja Ci jutro nawymyślam :naughty::polew:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 00:29_________________________________________________

Fele na pewno będą inne i raczej pójdą w grafit. Poluje cały czas na grill z esy ale ciężko. Mi to się takie fele podobają tylko nie wiem jak to na A4 będzie wyglądało...http://www.llantasracing.com/fotos/kit%20de%20llantas%20oz%20racing%20superturismo%20gt%20negras%20letras%20rojas.jpg

taka felga zaczyna wyglądać dobrze od 18'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie Rafał, Egon miał bardzo podobne, w kolorze czarnym właśnie, no i OZ, sprzedał i kupił takie z rantem ale 5cio ramienne :gwizdanie:

poszperam na vortexie to może coś znajde ciekawego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał ja Ci jutro nawymyślam :naughty::polew:

Tylko bez choinek i spojlerów :polew: :polew:

Czemu każdy to mówi :wallbash: :wallbash: Ja to bym chętnie nawet 19" lub 20" włożył ale te drogi :thumbdown:

:hi: SoMeS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał, mam tego spoooro, wrzucę na PW Ci te najlepsze, ale to trochę potrwa :polew:

rano najwyżej poogladasz :>

no Narazie SoMeS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał, mam tego spoooro, wrzucę na PW Ci te najlepsze, ale to trochę potrwa :polew:

rano najwyżej poogladasz :>

Spoko będzie co robić przed praca. :gwizdanie:

Ja też spadam Narka Pucek :hi: Będziesz jutro w SK??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Narka, oj raczej nie będę, chociaż...

zobaczymy, z rana jadę na kato i sosnowiec, więc 2 razy jechać taki kawał drogi? ale nie mówie że nie :wink4:

to narazie wszytskim :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy, z rana jadę na kato i sosnowiec, więc 2 razy jechać taki kawał drogi? ale nie mówie że nie

No co Ty trzeba się opłatkiem podzielić :polew: :polew: Ok spadam już :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: myśmy właśnie skończyli rezać z kędziorem :naughty:

normalnie od 16tej non stop :gwizdanie:

ja jutro będe na spocie jak po mnie ktoś przyjedzie :tongue4: wiecie , nie chce brudzić furki w taką pogode :polew:

Somes, ty już chyba we wszystkich tematach na forum wrzuciłeś zdjęcie swojej fury :rolleyes: jak by jeszcze ładna była to rozumiem :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: myśmy właśnie skończyli rezać z kędziorem :naughty:

normalnie od 16tej non stop :gwizdanie:

ja jutro będe na spocie jak po mnie ktoś przyjedzie :tongue4: wiecie , nie chce brudzić furki w taką pogode :polew:

Somes, ty już chyba we wszystkich tematach na forum wrzuciłeś zdjęcie swojej fury :rolleyes: jak by jeszcze ładna była to rozumiem :polew: :polew:

to bardzo ograniczone horyzonty masz na forum bo w aż 4ech stałych chyba :cool1:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafal te fele są mega... Egon miał calkiem inne... :wallbash: :wallbash:

Keżor jak chcesz to ja przyjadę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: witam po dłuższej nieobecności hehe o czizuss masakra hehehe Keżor dzięki wielkie za wczoraj :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: tylko coś za szybko u ciebie czas mija :polew: :polew: [br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 12:38_________________________________________________aa ten dolot chyba poprawił Nm bo wydaję mi się że zdecydowanie lepiej przyśpiesza :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko ja wezme mojego waga ale logow na tym nie potrafie zrobic wiec lipa ale posprawdzac czujniki i pierdoly w silniku jak najbardziej

w porządku ja mam vaga i kabelek więc damy rade :wink4:

No to trzeba będzie jednak tak pokombinować żeby wyjść dużo wcześniej z pracy Panowie! :good: Co prawda świece już zamówione ale posprawdzamy czy napewno to jest to?

a ile dales za swiece bo tez mam 2 do wymiany gdzie bedziesz wymienial i za ile

52pln za sztukę ale podobno trzeba wymienić 4 sztuki nawet jak nie domaga jedna czy dwie albo trzy albo cztery... :naughty: Generalnie trzeba wymienić wszystkie... :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka

Keżor jak chcesz to ja przyjadę

chce :gwizdanie: weź wózek do silnika :wink4:

:hi: witam po dłuższej nieobecności hehe o czizuss masakra hehehe Keżor dzięki wielkie za wczoraj :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: tylko coś za szybko u ciebie czas mija :polew: :polew: [br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 12:38_________________________________________________aa ten dolot chyba poprawił Nm bo wydaję mi się że zdecydowanie lepiej przyśpiesza :>

no czas mija za***iście szybko :) ja dziś wkońcu ściągnąłem pas przedni i teraz musze silnik wytargać :kox:

co do dolotu to wiadomo :cool1: co profi robota to profi robota :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

z upalania śniegu nici...bylem na parkingu na lotnisku i lipa asfalt goły zero śniega, no chyba, że na płytę lotniska wbijamy dziś :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

z upalania śniegu nici...bylem na parkingu na lotnisku i lipa asfalt goły zero śniega, no chyba, że na płytę lotniska wbijamy dziś :gwizdanie:

je nie biore auta, także sie dostosuje :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...