Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Krolu widzę że gliwice chcą do nas się przenieść hehehe trzeba zrobić jakiś cennik za miejsce hehe

:mysli: :mysli: :mysli: 150 zł za spot w tym zniżka na Vagowanie 50 zł i naklejki lubowe i ramki 400% ceny ...

może być, czy za tanio nas cenię ?

przecież od nas nikt z drobnymi nie chodzi :mysli:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Krolu widzę że gliwice chcą do nas się przenieść hehehe trzeba zrobić jakiś cennik za miejsce hehe

:mysli: :mysli: :mysli: 150 zł za spot w tym zniżka na Vagowanie 50 zł i naklejki lubowe i ramki 400% ceny ...

może być, czy za tanio nas cenię ?

myślę że może być jak na początek muhehehehehehe

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

przecież od nas nikt z drobnymi nie chodzi :mysli:

ale to mnożysz razy ilość osób z SK na spocie :tongue4:

Opublikowano

przecież od nas nikt z drobnymi nie chodzi :mysli:

ale to mnożysz razy ilość osób z SK na spocie :tongue4:

nie robi mi to różnicy :tongue4: i tak tam zawsze was jest 4ech i 5osób z gliwickich :decayed:

Opublikowano

:siema:

:hi: teraz sie zastanawiałem czy gliwickich z katowickimi nie pomyliłem :polew:

pytanie na dziś gdzie poza ASO będą mi w stanie dorobić kluczyki??

bo ASO zaśpiewało 440zł :kwasny:

jak zgubiłeś na śniegu to sie znajdą , Miron Ci pomoże szukać , ma wprawe. Co nie Mirek :decayed: ?

dokładnie - bo to raz się szukało :decayed:

Opublikowano

:siema:

:hi: teraz sie zastanawiałem czy gliwickich z katowickimi nie pomyliłem :polew:

pytanie na dziś gdzie poza ASO będą mi w stanie dorobić kluczyki??

bo ASO zaśpiewało 440zł :kwasny:

jak zgubiłeś na śniegu to sie znajdą , Miron Ci pomoże szukać , ma wprawe. Co nie Mirek :decayed: ?

dokładnie - bo to raz się szukało :decayed:

Ty to w ogóle jest talent, po nartach wsiadł do APU i mówi, ej zgubiłem kluczyki, no to jedziemy do domu, a ja zdziwko i mówie, "Miron, to idz szukaj bo zgubiłeś kluczyki" a Miron na lajcie, no co Ty, jedziemy, kiedyś się znajdą, ja znów zdziwko "Miron, no co Ty, chodź je szukać" a Miron: nie no, kiedyś się znajdą, przecież nie będę płakał na kluczykami :polew:

jednym słowem, jaja ze stali :decayed:

ja to bym przekopał cały podjazd żeby znaleźć te klucze, a On tak na lajcie :polew:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 14:45_________________________________________________a tak w ogóle to Hej :hi: Katowiczanie :decayed:

Opublikowano

no problem u mnie w tym że zgubiłem je gdzieś w pięknym mieście Zabrzu :confused4:

ale goście w M1 powiedzieli że 15 minut im to zajmie i bede miał kluczyk zakodowany pod immo :mysli:

teraz nowe pytanie czy ktoś dokupował kluczyki w scyzoryku?? bo i tak zmienić alarm muszę to może się szarpnę trochę.

Hej Pucek :)

Opublikowano
:hi: bry
Opublikowano

Kanar, ja ostatnio będąc na Forum w Gliwicach podszedłem tam gdzie dorabiają klucze, grot spokojnie Ci dorobi, ale z immo to już trudniej, Twój pewnie będzie umiał bo masz przed liftem, ale jak ja pokazałem mu kluczyk, wsadził go do maszyny i powiedział że tam jest jakieś extra trudne immo i nie da rady go dorobić, tylko serwis :wink4:

Egon dawał ostatnio dorobić, bo dokładał otwieranie z pilota, napisz do niego :wink4:

Opublikowano
:hi: Kanar ja dorabiałem u siebie kluczyk do nie ori scyzoryka i płaciłem 35zł tylko bez immo. A i nie kupuj nie ori scyzoryka bo nie warto :gwizdanie:
Opublikowano

cicho wszędzie, głucho wszędzie....

lachony, to jutro City Rock? na którą godz mam zająć stolik? kto będzie?

dajcie cynk :decayed:

stawiam wszystkim :polew:

Opublikowano

cicho wszędzie, głucho wszędzie....

lachony, to jutro City Rock? na którą godz mam zająć stolik? kto będzie?

dajcie cynk :decayed:

stawiam wszystkim :polew:

Ostatni zdanie fajnie brzmi. Będę na pewno w takim razie :decayed:Na poważnie to nie wiem czy sie wyrobie jutro najwyżej dojadę do was później :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:

wszystkim

diś miałem spotkanko na drodze z jednym z naszych klubowiczów nawet pogadaliśmy przez 15 sek na światłach pozdro :good:siemian :good:

Opublikowano

co tu taki spokoj ???

Kędzior, co robisz? :mysli:

jak plecy?[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 21:28_________________________________________________moje motto na jutrzejszy dzien:

Piwo stanowi dowód na to, że Bóg kocha nas i pragnie naszego szczęścia... ;)

Opublikowano

Katowiczanie :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

no ja myslelem ze juz sam zostalem na tym forum

Opublikowano

no ja myslelem ze juz sam zostalem na tym forum

przybywamy :tongue4:

Opublikowano

no ja myslelem ze juz sam zostalem na tym forum

i ja jestem :hi:

Opublikowano

i ja :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.