Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kosztowne jest usunięcie DPFa, a to kłóci się z czipem (chyba) :gwizdanie:

macie szczęście...

ch***j**owo się czuliście jak Was Stanley mogl objechac co?.....

kogo ja teraz bede objezdzał....

skąd ta wiedza

i jak sprawdzić czy się to ma ??

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kosztowne jest usunięcie DPFa, a to kłóci się z czipem (chyba) :gwizdanie:

macie szczęście...

ch***j**owo się czuliście jak Was Stanley mogl objechac co?.....

kogo ja teraz bede objezdzał....

mnie ;(

Ty i ten Twój parch :polew:

:hi: Pany :decayed:

co tam laseczki? :>

Pucek, wyzywam Cię... :polew:

Opublikowano
:hi: Nie czytam tego spamu nawet :gwizdanie:
Opublikowano

siema siema. kurde, chwile czlowieka nie ma, a tu widze, ze sie gorzej jak na gliwicach robi. :naughty: nie czytam tego chlamu :foch:

ide na sjz i powtorze sobie jeszcze raz caly watek... :polew: :polew: :polew:

narazie

:polew:

Opublikowano

:hi: Nie czytam tego spamu nawet :gwizdanie:

Zrobię tak samo :decayed:
Opublikowano

kosztowne jest usunięcie DPFa, a to kłóci się z czipem (chyba) :gwizdanie:

macie szczęście...

ch***j**owo się czuliście jak Was Stanley mogl objechac co?.....

kogo ja teraz bede objezdzał....

skąd ta wiedza

i jak sprawdzić czy się to ma ??

:polew: :polew: :polew: :polew: Max! Proszę!!!! :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

kosztowne jest usunięcie DPFa, a to kłóci się z czipem (chyba) :gwizdanie:

macie szczęście...

ch***j**owo się czuliście jak Was Stanley mogl objechac co?.....

kogo ja teraz bede objezdzał....

mnie ;(

Ty i ten Twój parch :polew:

:hi: Pany :decayed:

co tam laseczki? :>

Pucek, wyzywam Cię... :polew:

poczekaj 2 tygodnie :polew:

Opublikowano

Ci co nie byli dziś na spocie niech żałują... było mega dużo atrakcji ... :boobs:

Opublikowano

Ty i ten Twój parch :polew:

:hi: Pany :decayed:

co tam laseczki? :>

:hi:

jeszcze będziesz chciał żebym cię tym parchem przewiózł a wtedy :takiego::tongue4:

Opublikowano

Krolu zalegam Ci zestaw, zupełnie mi z głowy wypadło :gwizdanie:

Opublikowano

Ci co nie byli dziś na spocie niech żałują... było mega dużo atrakcji ... :boobs:

Dobrze gada :good:
Opublikowano

kosztowne jest usunięcie DPFa, a to kłóci się z czipem (chyba) :gwizdanie:

macie szczęście...

ch***j**owo się czuliście jak Was Stanley mogl objechac co?.....

kogo ja teraz bede objezdzał....

skąd ta wiedza

i jak sprawdzić czy się to ma ??

czytałem dziś jedną ulotkę :polew:

Opublikowano

Ci co nie byli dziś na spocie niech żałują... było mega dużo atrakcji ... :boobs:

MIędzy innymi keżor w swoim bagażniku... :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: MC chyba zamknęli już jak sie pozbieraliśmy :gwizdanie:

thx Krolu za spokojny powrót :evil:

a reszcie za to że sie pojawiła :decayed:

Uwaga - podczas pisania wysłano 10 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? :shocked: :shocked: o KUR.A :blink:

Opublikowano

kosztowne jest usunięcie DPFa, a to kłóci się z czipem (chyba) :gwizdanie:

macie szczęście...

ch***j**owo się czuliście jak Was Stanley mogl objechac co?.....

kogo ja teraz bede objezdzał....

skąd ta wiedza

i jak sprawdzić czy się to ma ??

czytałem dziś jedną ulotkę :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Ty i ten Twój parch :polew:

:hi: Pany :decayed:

co tam laseczki? :>

:hi:

jeszcze będziesz chciał żebym cię tym parchem przewiózł a wtedy :takiego::tongue4:

dobra dobra, jak ostatnio chciałem to odmówiłeś :gwizdanie:

co takiego się działo? :>

Opublikowano

co takiego się działo? :>

pewnie standardowo się z ciebie nabijali :polew: :polew: :polew::wink4: ok niezaczepiam cię już dzisiaj

Opublikowano

kosztowne jest usunięcie DPFa, a to kłóci się z czipem (chyba) :gwizdanie:

macie szczęście...

ch***j**owo się czuliście jak Was Stanley mogl objechac co?.....

kogo ja teraz bede objezdzał....

mnie ;(

Ty i ten Twój parch :polew:

:hi: Pany :decayed:

co tam laseczki? :>

Pucek, wyzywam Cię... :polew:

poczekaj 2 tygodnie :polew:

poczekam nawet i 2 miesiace, ale chcę zobaczyć różnice, bo KM mamy podobnie, w Nm dużo odstajesz i wiem, że mnie objedziesz

Chcę zobaczyć dla dobra nauki o ile :wink4:

Opublikowano

Krolu zalegam Ci zestaw, zupełnie mi z głowy wypadło :gwizdanie:

luz w sumie, nie zestaw a 11 zł :wink4: za tydzień zestaw będzie wart ponad 16 zł
Opublikowano

co takiego się działo? :>

pewnie standardowo się z ciebie nabijali :polew: :polew: :polew::wink4: ok niezaczepiam cię już dzisiaj

ok poprzedni dzień minął mogę cię już wk***iać :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.