Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie, mam plan taki: zaspamujmy, powiedzmy od jutra wątek pogaduchy przed bukowiną :naughty:

po co? :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panowie, mam plan taki: zaspamujmy, powiedzmy od jutra wątek pogaduchy przed bukowiną :naughty:[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 16:40_________________________________________________

Ciebie nie słucham, bo pewnie Basia Cie podpłaciła żebys mnie beształ cokolwiek nie wkleje :tongue4:

jak bym miał kase to bym je brał :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

panowie, mam plan taki: zaspamujmy, powiedzmy od jutra wątek pogaduchy przed bukowiną :naughty:

no Ty już widzę pojechałeś...

tylko nie spamuj tak dużo, bo Cie mazowieckie zbanują :decayed:

Opublikowano

panowie, mam plan taki: zaspamujmy, powiedzmy od jutra wątek pogaduchy przed bukowiną :naughty:

po co? :decayed:

:dontknow:[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 16:48_________________________________________________

panowie, mam plan taki: zaspamujmy, powiedzmy od jutra wątek pogaduchy przed bukowiną :naughty:

no Ty już widzę pojechałeś...

tylko nie spamuj tak dużo, bo Cie mazowieckie zbanują :decayed:

mazowieckie może mi possać :decayed:[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 16:48_________________________________________________Kochanie, weź z kasetki z roboty 600zł bo mam pilny wydatek :gwizdanie:

kiedyś Wam oddam, albo potrąć sobie z wypłaty :)

Opublikowano

panowie, mam plan taki: zaspamujmy, powiedzmy od jutra wątek pogaduchy przed bukowiną :naughty:

po co? :decayed:

:dontknow:[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 16:48_________________________________________________

panowie, mam plan taki: zaspamujmy, powiedzmy od jutra wątek pogaduchy przed bukowiną :naughty:

no Ty już widzę pojechałeś...

tylko nie spamuj tak dużo, bo Cie mazowieckie zbanują :decayed:

mazowieckie może mi possać :decayed:

zaczynam sie o Ciebie martwić :blink:

Opublikowano

zaczynam sie o Ciebie martwić :blink:

obiad kobieto ugotuj a nie jakieś tutaj decyzje będziesz podejmowała :polew: :polew: :polew::wink4:

i podaj nam piwo kobieto :polew:

(jeśli Stanley się zgodzi)

Opublikowano

panowie, mam plan taki: zaspamujmy, powiedzmy od jutra wątek pogaduchy przed bukowiną :naughty:

po co? :decayed:

:dontknow:[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 16:48_________________________________________________

panowie, mam plan taki: zaspamujmy, powiedzmy od jutra wątek pogaduchy przed bukowiną :naughty:

no Ty już widzę pojechałeś...

tylko nie spamuj tak dużo, bo Cie mazowieckie zbanują :decayed:

mazowieckie może mi possać :decayed:[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 16:48_________________________________________________Kochanie, weź z kasetki z roboty 600zł bo mam pilny wydatek :gwizdanie:

kiedyś Wam oddam, albo potrąć sobie z wypłaty :)

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

zaczynam sie o Ciebie martwić :blink:

obiad kobieto ugotuj a nie jakieś tutaj decyzje będziesz podejmowała :polew: :polew: :polew::wink4:

i podaj nam piwo kobieto :polew:

(jeśli Stanley się zgodzi)

ktoś musi na to piwo najpierw zarobić!!! :angry:[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 16:53_________________________________________________

panowie, mam plan taki: zaspamujmy, powiedzmy od jutra wątek pogaduchy przed bukowiną :naughty:

po co? :decayed:

:dontknow:[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 16:48_________________________________________________

panowie, mam plan taki: zaspamujmy, powiedzmy od jutra wątek pogaduchy przed bukowiną :naughty:

no Ty już widzę pojechałeś...

tylko nie spamuj tak dużo, bo Cie mazowieckie zbanują :decayed:

mazowieckie może mi possać :decayed:[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 16:48_________________________________________________Kochanie, weź z kasetki z roboty 600zł bo mam pilny wydatek :gwizdanie:

kiedyś Wam oddam, albo potrąć sobie z wypłaty :)

do tego tematu jeszcze wrócimy!

:punish:

Opublikowano

dzwonie do gościa od felg, a tam granie na czekanie: "chcę Ci tylee dać, żebyś mnie miał..."

te felgi to przeznaczenie :naughty:

[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 16:54_________________________________________________

zaczynam sie o Ciebie martwić :blink:

obiad kobieto ugotuj a nie jakieś tutaj decyzje będziesz podejmowała :polew: :polew: :polew::wink4:

i podaj nam piwo kobieto :polew:

(jeśli Stanley się zgodzi)

ktoś musi na to piwo najpierw zarobić!!! :angry:[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 16:53_________________________________________________

panowie, mam plan taki: zaspamujmy, powiedzmy od jutra wątek pogaduchy przed bukowiną :naughty:

po co? :decayed:

:dontknow:[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 16:48_________________________________________________

panowie, mam plan taki: zaspamujmy, powiedzmy od jutra wątek pogaduchy przed bukowiną :naughty:

no Ty już widzę pojechałeś...

tylko nie spamuj tak dużo, bo Cie mazowieckie zbanują :decayed:

mazowieckie może mi possać :decayed:[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 16:48_________________________________________________Kochanie, weź z kasetki z roboty 600zł bo mam pilny wydatek :gwizdanie:

kiedyś Wam oddam, albo potrąć sobie z wypłaty :)

do tego tematu jeszcze wrócimy!

:punish:

poodkurzam za to w sobote duży pokój :polew:

Opublikowano

dzwonie do gościa od felg, a tam granie na czekani: "chcę Ci tylee dać, żebyś mnie miał..."

te felgi to przeznaczenie :naughty:

nom i może jakimś cudem okaże się że to 18" :naughty:

ktoś musi na to piwo najpierw zarobić!!! :angry:

nom to weź się wkońcu do roboty :tongue4:

do tego tematu jeszcze wrócimy!

:punish:

i już wiadomo kto u was rządzi :tongue4::polew::wink4:

Opublikowano

dzwonie do gościa od felg, a tam granie na czekani: "chcę Ci tylee dać, żebyś mnie miał..."

te felgi to przeznaczenie :naughty:

i już wiadomo kto u was rządzi :tongue4::polew::wink4:

Kędzior, wyglądasz na inteligentnego fajnego faceta, mam nadzieję, że wiesz kto rządzi :decayed:

Opublikowano

dzwonie do gościa od felg, a tam granie na czekani: "chcę Ci tylee dać, żebyś mnie miał..."

te felgi to przeznaczenie :naughty:

i już wiadomo kto u was rządzi :tongue4::polew::wink4:

Kędzior, wyglądasz na inteligentnego fajnego faceta, mam nadzieję, że wiesz kto rządzi :decayed:

że jak wygląda ??? :blink:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 17:03_________________________________________________joke oczywiście kędziorku :buziak:

Opublikowano

i tak już masz przej****ebane :tongue4:

Opublikowano

Kędzior, wyglądasz na inteligentnego fajnego faceta, mam nadzieję, że wiesz kto rządzi :decayed:

dziękuję :embarrassed::polew: :polew: :polew: nom wiadomo że ty rządzisz :good:

że jak wygląda ??? :blink:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 17:03_________________________________________________joke oczywiście kędziorku :buziak:

zabawne..

i tak już masz u mnie MINUSA :polew: :polew: nawet buziak ci niepomoże :angry:

Opublikowano

Kędzior, załatwimy jej bana ??? :cool1: :cool1: :cool1:

Opublikowano

Kędzior, załatwimy jej bana ??? :cool1: :cool1: :cool1:

mój wniosek właśnie został wysłany :gwizdanie:

Opublikowano

Kędzior, załatwimy jej bana ??? :cool1: :cool1: :cool1:

jestem :wink4: [br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 17:11_________________________________________________komu bana? :kox:[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 17:11_________________________________________________ja załatwię :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

Kędzior, załatwimy jej bana ??? :cool1: :cool1: :cool1:

jestem :wink4: [br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 17:11_________________________________________________komu bana? :kox:[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 17:11_________________________________________________ja załatwię :kox: :kox: :kox:

:no:

;(

Opublikowano

no i już jej nie ma :decayed:

dzieki krolu :bicz2:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.