Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Artur :polew:

ale tu nikogo nie ma, nie wysilaj się :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja jestem .... on to wszystko dla mnie :polew: :polew:

Opublikowano

Siema z rana miastowi... :hi:

Opublikowano

siema leszcze :tongue4:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:29_________________________________________________ale patologia na tym forum ostatnio :thumbdown:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:30_________________________________________________już nawet piwo nie smakuje jak dawniej.... [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:31_________________________________________________ale co tam, "Krzyk" leci i wszyscy przytuleni oglądają TV :thumbdown:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:32_________________________________________________tego, to się po was nie spodziewałem :thumbdown:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:35_________________________________________________alllleeeee urwał, a mógł chłop jeździć :decayed:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:36_________________________________________________Kędzior, dlaczego jesteś online na zbiorniku ?? :mysli:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:37_________________________________________________ładny uplload zdjęć dzisiaj zrobiłeś :kox:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:38_________________________________________________chyba też coś załaduje, bo jak nie to przepadnie mi te konto premium co mi ostatnnio pochytałeś :disgust:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:42_________________________________________________idę na miasto leszcze :kox:

Stan przec**j :decayed:

dobry :hi:

Opublikowano

siema leszcze :tongue4:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:29_________________________________________________ale patologia na tym forum ostatnio :thumbdown:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:30_________________________________________________już nawet piwo nie smakuje jak dawniej.... [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:31_________________________________________________ale co tam, "Krzyk" leci i wszyscy przytuleni oglądają TV :thumbdown:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:32_________________________________________________tego, to się po was nie spodziewałem :thumbdown:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:35_________________________________________________alllleeeee urwał, a mógł chłop jeździć :decayed:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:36_________________________________________________Kędzior, dlaczego jesteś online na zbiorniku ?? :mysli:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:37_________________________________________________ładny uplload zdjęć dzisiaj zrobiłeś :kox:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:38_________________________________________________chyba też coś załaduje, bo jak nie to przepadnie mi te konto premium co mi ostatnnio pochytałeś :disgust:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:42_________________________________________________idę na miasto leszcze :kox:

hehehhe prawie jak Monolog Konrada w "Dziadach" :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

:hi:

siema leszcze :tongue4:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:29_________________________________________________ale patologia na tym forum ostatnio :thumbdown:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:30_________________________________________________już nawet piwo nie smakuje jak dawniej.... [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:31_________________________________________________ale co tam, "Krzyk" leci i wszyscy przytuleni oglądają TV :thumbdown:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:32_________________________________________________tego, to się po was nie spodziewałem :thumbdown:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:35_________________________________________________alllleeeee urwał, a mógł chłop jeździć :decayed:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:36_________________________________________________Kędzior, dlaczego jesteś online na zbiorniku ?? :mysli:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:37_________________________________________________ładny uplload zdjęć dzisiaj zrobiłeś :kox:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:38_________________________________________________chyba też coś załaduje, bo jak nie to przepadnie mi te konto premium co mi ostatnnio pochytałeś :disgust:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:42_________________________________________________idę na miasto leszcze :kox:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 10:15_________________________________________________

a Ty co? siedzisz w tej branży ? :naughty:

Nie mogę powiedzieć żebym się nad tym nie zastanawiał :>

koleżanka audytuje i jest zadowolona :)

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

siemka z rana jak wstałem :decayed:

siema leszcze :tongue4:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:29_________________________________________________ale patologia na tym forum ostatnio :thumbdown:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:30_________________________________________________już nawet piwo nie smakuje jak dawniej.... [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:31_________________________________________________ale co tam, "Krzyk" leci i wszyscy przytuleni oglądają TV :thumbdown:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:32_________________________________________________tego, to się po was nie spodziewałem :thumbdown:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:35_________________________________________________alllleeeee urwał, a mógł chłop jeździć :decayed:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:36_________________________________________________Kędzior, dlaczego jesteś online na zbiorniku ?? :mysli:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:37_________________________________________________ładny uplload zdjęć dzisiaj zrobiłeś :kox:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:38_________________________________________________chyba też coś załaduje, bo jak nie to przepadnie mi te konto premium co mi ostatnnio pochytałeś :disgust:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:42_________________________________________________idę na miasto leszcze :kox:

Stasiu tyś jest przejebany :tongue4:
Opublikowano

siema leszcze :tongue4:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:29_________________________________________________ale patologia na tym forum ostatnio :thumbdown:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:30_________________________________________________już nawet piwo nie smakuje jak dawniej.... [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:31_________________________________________________ale co tam, "Krzyk" leci i wszyscy przytuleni oglądają TV :thumbdown:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:32_________________________________________________tego, to się po was nie spodziewałem :thumbdown:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:35_________________________________________________alllleeeee urwał, a mógł chłop jeździć :decayed:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:36_________________________________________________Kędzior, dlaczego jesteś online na zbiorniku ?? :mysli:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:37_________________________________________________ładny uplload zdjęć dzisiaj zrobiłeś :kox:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:38_________________________________________________chyba też coś załaduje, bo jak nie to przepadnie mi te konto premium co mi ostatnnio pochytałeś :disgust:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:42_________________________________________________idę na miasto leszcze :kox:

Stasiu tyś jest przejebany :tongue4:

no różne odpały się już zdarzały na katowickich ale to już chyba maksymalne dno :decayed:

Opublikowano

:hi: siemacie parafianie :kox:

stasiu - arturze widze ze owocny wczoraj wieczor miales :kox: :kox:

Opublikowano

no różne odpały się już zdarzały na katowickich ale to już chyba maksymalne dno :decayed:

:polew: :polew: :polew: toś teraz pojechał
Opublikowano

no różne odpały się już zdarzały na katowickich ale to już chyba maksymalne dno :decayed:

:polew: :polew: :polew: toś teraz pojechał

łiiiii tam od razu pojechał :kox:

Opublikowano

A ja nie kumam o co w tym kaman..... :wallbash: Co on sam ze soba pisal i siebie cytował?????? :chytry:

Opublikowano

A ja nie kumam o co w tym kaman..... :wallbash: Co on sam ze soba pisal i siebie cytował?????? :chytry:

ty durniu :doh1:

Opublikowano

siema leszcze :tongue4:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:29_________________________________________________ale patologia na tym forum ostatnio :thumbdown:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:30_________________________________________________już nawet piwo nie smakuje jak dawniej.... [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:31_________________________________________________ale co tam, "Krzyk" leci i wszyscy przytuleni oglądają TV :thumbdown:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:32_________________________________________________tego, to się po was nie spodziewałem :thumbdown:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:35_________________________________________________alllleeeee urwał, a mógł chłop jeździć :decayed:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:36_________________________________________________Kędzior, dlaczego jesteś online na zbiorniku ?? :mysli:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:37_________________________________________________ładny uplload zdjęć dzisiaj zrobiłeś :kox:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:38_________________________________________________chyba też coś załaduje, bo jak nie to przepadnie mi te konto premium co mi ostatnnio pochytałeś :disgust:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:42_________________________________________________idę na miasto leszcze :kox:

Stasiu tyś jest przejebany :tongue4:

no różne odpały się już zdarzały na katowickich ale to już chyba maksymalne dno :decayed:

dno, to te ostatnie zdjęcia co pokazałeś na zbiorniku :tongue4:

Opublikowano

A ja nie kumam o co w tym kaman..... :wallbash: Co on sam ze soba pisal i siebie cytował?????? :chytry:

ty durniu :doh1:

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

A ja nie kumam o co w tym kaman..... :wallbash: Co on sam ze soba pisal i siebie cytował?????? :chytry:

:polew: :polew: :polew: :polew: co za amatorrr z ciebie Mario :P
Opublikowano

siema leszcze :tongue4:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:29_________________________________________________ale patologia na tym forum ostatnio :thumbdown:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:30_________________________________________________już nawet piwo nie smakuje jak dawniej.... [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:31_________________________________________________ale co tam, "Krzyk" leci i wszyscy przytuleni oglądają TV :thumbdown:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:32_________________________________________________tego, to się po was nie spodziewałem :thumbdown:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:35_________________________________________________alllleeeee urwał, a mógł chłop jeździć :decayed:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:36_________________________________________________Kędzior, dlaczego jesteś online na zbiorniku ?? :mysli:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:37_________________________________________________ładny uplload zdjęć dzisiaj zrobiłeś :kox:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:38_________________________________________________chyba też coś załaduje, bo jak nie to przepadnie mi te konto premium co mi ostatnnio pochytałeś :disgust:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:42_________________________________________________idę na miasto leszcze :kox:

Stasiu tyś jest przejebany :tongue4:

no różne odpały się już zdarzały na katowickich ale to już chyba maksymalne dno :decayed:

dno, to te ostatnie zdjęcia co pokazałeś na zbiorniku :tongue4:

co wy k**wa z tym zbiornikiem do h*ja ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.