Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak będzie z kolegami to może być :polew: I oczywiście musi być stacja :kox:

hehe

dobrza trza się kłaść bo się tylko większe smaki robią :kwasny:

sii jaaa

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sosnowiec - kraina alkoholem płynąca :polew:

Opublikowano

No trzeba by iść spać :hi:[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 00:18_________________________________________________

Sosnowiec - kraina alkoholem płynąca :polew:

Wolę niż Rybnik kraina zabijających się :polew:
Opublikowano

gangsterka :gwizdanie:

Opublikowano

Sosnowiec - kraina alkoholem płynąca :polew:

w dodatku opleciona kozackimi ledami :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

Sosnowiec - kraina alkoholem płynąca :polew:

w dodatku opleciona kozackimi ledami :decayed: :decayed: :decayed:

na kilometry :decayed:[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 00:24_________________________________________________Dobra zawijam się do wyrka. Do jutra :hi:
Opublikowano

nie rozumiem Was, wszystko chcecie większe i większe, niżej i niżej...

Co za tym idzie: kasa, kasa, kasa, mało wygodnie, mało praktycznie itp.

Po co wkładać do starych aut tyle kasy :mysli:

Chyba, że chcecie jeździć tymi padłami do końca życia :decayed:

Nie lepiej przelać kase na moje konto ? Ja Wam przetrzymam, Wy dorośniecie i za kilka lat oddam wam te wasze marne 50% :tongue4:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 23:05_________________________________________________spadam w kokon, przemyślcie moją propozycję :cool1:

widze że tu bez zmian Stan dalej za dużo pije przed snem :polew:

a ja w niedziele wróciłem z Danii, przegoniłem teddy'ego po autobahnie usłyszałem klekotanie w przegubie i już nauczyłem się spokojnej jazdy :polew: a teraz praca praca praca żeby zarobić na kolejne części :wallbash:

Opublikowano

nie rozumiem Was, wszystko chcecie większe i większe, niżej i niżej...

Co za tym idzie: kasa, kasa, kasa, mało wygodnie, mało praktycznie itp.

Po co wkładać do starych aut tyle kasy :mysli:

Chyba, że chcecie jeździć tymi padłami do końca życia :decayed:

Nie lepiej przelać kase na moje konto ? Ja Wam przetrzymam, Wy dorośniecie i za kilka lat oddam wam te wasze marne 50% :tongue4:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 23:05_________________________________________________spadam w kokon, przemyślcie moją propozycję :cool1:

widze że tu bez zmian Stan dalej za dużo pije przed snem :polew:

a ja w niedziele wróciłem z Danii, przegoniłem teddy'ego po autobahnie usłyszałem klekotanie w przegubie i już nauczyłem się spokojnej jazdy :polew: a teraz praca praca praca żeby zarobić na kolejne części :wallbash:

nie pije :no4:

przegub to pryszcz, w ASO jak oddajesz stary - jedyne 800zł :decayed:[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 07:09_________________________________________________a w ogóle :hi: :hi: :hi:

PIĄTEK :drool:[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 07:09_________________________________________________

nie rozumiem Was, wszystko chcecie większe i większe, niżej i niżej...

Co za tym idzie: kasa, kasa, kasa, mało wygodnie, mało praktycznie itp.

Po co wkładać do starych aut tyle kasy :mysli:

Chyba, że chcecie jeździć tymi padłami do końca życia :decayed:

Nie lepiej przelać kase na moje konto ? Ja Wam przetrzymam, Wy dorośniecie i za kilka lat oddam wam te wasze marne 50% :tongue4:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 23:05_________________________________________________spadam w kokon, przemyślcie moją propozycję :cool1:

to się chyba nie kalkuluje :polew: :polew: :polew:

przelicz sobie jeszcze raz, gdzie znajdziesz taki wysoki procent jak u mnie? :naughty:

:decayed:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:hi:

pogoda na wypasie :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

to trzeba się zbierać przy piątku do roboty

Opublikowano

i se wstałem :decayed:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

siema :hi:

piątek :kox: pogoda

dziś jadę fedrować na Pawłowice :dziura:

Opublikowano

siema :hi:

piątek :kox: pogoda

dziś jadę fedrować na Pawłowice :dziura:

ty na grubie robisz ?

Opublikowano

Slap-a-Homer-Simpson.png

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siema :hi:

piątek :kox: pogoda

dziś jadę fedrować na Pawłowice :dziura:

ty na grubie robisz ?

heheh

zbieram na b7 bo nikt nie chce się zamienić :wink4:

nie nie robie na kopalni, tylko z kopalniami współpracuje :tongue4:

Opublikowano

nie nie robie na kopalni, tylko z kopalniami współpracuje :tongue4:

czyli je okradasz :thumbdown:

:polew::disgust:

Opublikowano
:hi: i zaraz spadam do roboty :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.