Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj jakiś pechowy spot :gwizdanie:

nom :rolleyes:

ale bym se pograł w tą gierke :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzisiaj jakiś pechowy spot :gwizdanie:

nom :rolleyes:

ale bym se pograł w tą gierke :kox:

To jakaś nowość :naughty::kox:
Opublikowano

Dzisiaj jakiś pechowy spot :gwizdanie:

??

yo po robocie :sick3:

Opublikowano

Dzisiaj jakiś pechowy spot :gwizdanie:

nom :rolleyes:

ale bym se pograł w tą gierke :kox:

jesli chodzi o gierkę to już ją mam u siebie na kompie :gwizdanie:
Opublikowano

Dzisiaj jakiś pechowy spot :gwizdanie:

??

yo po robocie :sick3:

Keżorowie pękł kolektor a Sevesowi w nowym aucie padło sprzęgło chyba ;(
Opublikowano

Dzisiaj jakiś pechowy spot :gwizdanie:

??

yo po robocie :sick3:

Keżorowie pękł kolektor a Sevesowi w nowym aucie padło sprzęgło chyba ;(

niezła patologia :thumbdown:

Opublikowano

No i właśnie wróciłem! Dzięx za spota!

Opublikowano

też wróciłem, odstawiłem Tatę Dimana, kupiłem tigera i teraz mogę iść do roboty, dzisiaj szychty nie prześpię :decayed:

aaa spot bardzo pechowy, ogólnie dla mnie dzień do d*py, nie wyszło ze zderzakiem, dostałem mandat i wykończyłem sevesowe sprzęgło :wallbash:

maasakra :kwasny:

Opublikowano

seves dojechał do mechanika. Na szczęście się udało.

pozatym, dobry z rana :hi:

i z innej beczki. Jako, że jestem chyba jedyny u nas na spotach B6 w sedan, to co myślicie chopoki, bedzie mi pasowało takie coś? :mysli::

http://allegro.pl/kompletny-pakiet-s-line-audi-a4-b6-2001-2004-sedan-i1320823854.html

:kox: :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

seves dojechał do mechanika. Na szczęście się udało.

pozatym, dobry z rana :hi:

i z innej beczki. Jako, że jestem chyba jedyny u nas na spotach B6 w sedan, to co myślicie chopoki, bedzie mi pasowało takie coś? :mysli::

http://allegro.pl/kompletny-pakiet-s-line-audi-a4-b6-2001-2004-sedan-i1320823854.html

:kox: :kox:

będzie :jerk: jak patrzę po b6 to bez pełnego s-line jakoś lipnie to wygląda

Guten Tag eine Damen und Heren

Opublikowano

:hi:

fajny dzień, środa :decayed:

Opublikowano

środa = środek :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

hello Synki

i Kobiety :naughty::hi:[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 09:58_________________________________________________

też wróciłem, odstawiłem Tatę Dimana, kupiłem tigera i teraz mogę iść do roboty, dzisiaj szychty nie prześpię :decayed:

aaa spot bardzo pechowy, ogólnie dla mnie dzień do d*py, nie wyszło ze zderzakiem, dostałem mandat i wykończyłem sevesowe sprzęgło :wallbash:

maasakra :kwasny:

Pucek nic sie nie martw, przeciez polowe kosztow pokryje :wink4: w koncu to moje padlo nie :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie no olej temat zobaczymy co mechanik powie jak go obejrzy heh ja mam loooz tak to jest jak sie w kims/czyms zakochasz :wallbash: nie zawsze bedzie kolorowo :no: ;(

Opublikowano

:hi:

Ty seves, lepiej tak się w laskach nie zakoc**j, jak w autach :decayed:[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 11:25_________________________________________________aaa i bardzo śmieszne :rolleyes:

Opublikowano

:hi:

Ty seves, lepiej tak się w laskach nie zakoc**j, jak w autach :decayed:[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 11:25_________________________________________________aaa i bardzo śmieszne :rolleyes:

:>

kurde a kaj Tys mandat jeszcze wczoraj dostal?

jakbys mi powiedzial o mandacie to po tym jak zobaczylem jak Ci zderzak odpada chyba bym Ci fury nie dal przy Twoim wczorajszym szczesciu :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

lepiej tam trzymajcie kciuki zeby mnie to tanio wyszlo :>

Opublikowano

mandat dostałem w drodze na spota :wallbash:

Opublikowano

:hi:

Ty seves, lepiej tak się w laskach nie zakoc**j, jak w autach :decayed:[br]

Jak nie... laski sa lepsze, samochód to tylko dodatek do szczęścia,

Laski nie są takie zimne, nie trzeba je nagrzewać tak jak turbine :tongue4:

Mam dalej wymieniać:)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.