Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry: w ten najpozytywniejszy dzien tygodnia... :D
Opublikowano

cześć w piątek :)

Opublikowano

yo biczyzzz :hi:

Opublikowano

:hi:

ale masakra z pogoda :disgust:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

no lipa z pogodą, zbieram się do roboty, a później Zakopałer :decayed:

Opublikowano

no lipa z pogodą, zbieram się do roboty, a później Zakopałer :decayed:

ty to sie najezdzisz a kupiles ten bezpiecznik do swojego obwoznego biura :gwizdanie:

Opublikowano

no lipa z pogodą, zbieram się do roboty, a później Zakopałer :decayed:

ty to sie najezdzisz a kupiles ten bezpiecznik do swojego obwoznego biura :gwizdanie:

30A najmocniejszy - teraz nie jebnie :decayed:

Opublikowano

no lipa z pogodą, zbieram się do roboty, a później Zakopałer :decayed:

ty to sie najezdzisz a kupiles ten bezpiecznik do swojego obwoznego biura :gwizdanie:

30A najmocniejszy - teraz nie jebnie :decayed:

Do czasu kiedy tego nie pożyczymy. :decayed:
Opublikowano

no lipa z pogodą, zbieram się do roboty, a później Zakopałer :decayed:

ty to sie najezdzisz a kupiles ten bezpiecznik do swojego obwoznego biura :gwizdanie:

30A najmocniejszy - teraz nie jebnie :decayed:

przyjade we wtorek to sprawdzimy :decayed:

Opublikowano

no lipa z pogodą, zbieram się do roboty, a później Zakopałer :decayed:

ty to sie najezdzisz a kupiles ten bezpiecznik do swojego obwoznego biura :gwizdanie:

30A najmocniejszy - teraz nie jebnie :decayed:

Do czasu kiedy tego nie pożyczymy. :decayed:

już Wam nie pożyczę psuje :bicz3:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 09:21_________________________________________________B7 podaje za wysokie napięcie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no lipa z pogodą, zbieram się do roboty, a później Zakopałer :decayed:

ty to sie najezdzisz a kupiles ten bezpiecznik do swojego obwoznego biura :gwizdanie:

30A najmocniejszy - teraz nie jebnie :decayed:

przyjade we wtorek to sprawdzimy :decayed:

:evil:

Diman Ty dziś wolne? :cool1:

Opublikowano

no lipa z pogodą, zbieram się do roboty, a później Zakopałer :decayed:

ty to sie najezdzisz a kupiles ten bezpiecznik do swojego obwoznego biura :gwizdanie:

30A najmocniejszy - teraz nie jebnie :decayed:

przyjade we wtorek to sprawdzimy :decayed:

:evil:

Diman Ty dziś wolne? :cool1:

noooo mialem do garazu smigac ale przy tej pogodzie chyba sobie odpuszcze chociaz musze instalacje sprawdzic pod ten zegar ;(

Opublikowano

no lipa z pogodą, zbieram się do roboty, a później Zakopałer :decayed:

ty to sie najezdzisz a kupiles ten bezpiecznik do swojego obwoznego biura :gwizdanie:

30A najmocniejszy - teraz nie jebnie :decayed:

przyjade we wtorek to sprawdzimy :decayed:

:evil:

Diman Ty dziś wolne? :cool1:

noooo mialem do garazu smigac ale przy tej pogodzie chyba sobie odpuszcze chociaz musze instalacje sprawdzic pod ten zegar ;(

Tyś to jest! :naughty: Ja dziś jadę organizować szybę... :gwizdanie: Wiesz jaka jest róznica w cenie zwykłej szyby (taką jaką mamy teraz) od tej pod czujnik?
Opublikowano

:hi:

Stan - szkoda że tak szybko się sprawa zakończyła :gwizdanie:

..................a szło na tym zarobić :disgust:

miałem na Ciebie zlecenie za 3 tys zł :wallbash:

wystarczyło żebyś się na ziemi położył, ketchupem z pudliszek umazał, obok usiadła by Basia i udawała że płacze - w sumie 20min roboty i mielibyśmy po 1500zł na łapa :polew:

Opublikowano

:hi:

Stan - szkoda że tak szybko się sprawa zakończyła :gwizdanie:

..................a szło na tym zarobić :disgust:

miałem na Ciebie zlecenie za 3 tys zł :wallbash:

wystarczyło żebyś się na ziemi położył, ketchupem z pudliszek umazał, obok usiadła by Basia i udawała że płacze - w sumie 20min roboty i mielibyśmy po 1500zł na łapa :polew:

Miron! qr** jak coś powies.... :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:hi:

Stan - szkoda że tak szybko się sprawa zakończyła :gwizdanie:

..................a szło na tym zarobić :disgust:

miałem na Ciebie zlecenie za 3 tys zł :wallbash:

wystarczyło żebyś się na ziemi położył, ketchupem z pudliszek umazał, obok usiadła by Basia i udawała że płacze - w sumie 20min roboty i mielibyśmy po 1500zł na łapa :polew:

Miron! q***wa jak coś powies.... :polew: :polew: :polew:

aaaaaaaaaa bo kurna chciałem się tam wypowiedzieć to mi tematy pozamykali i nie zdążyłem :disgust:

Opublikowano

:hi:

Stan - szkoda że tak szybko się sprawa zakończyła :gwizdanie:

..................a szło na tym zarobić :disgust:

miałem na Ciebie zlecenie za 3 tys zł :wallbash:

wystarczyło żebyś się na ziemi położył, ketchupem z pudliszek umazał, obok usiadła by Basia i udawała że płacze - w sumie 20min roboty i mielibyśmy po 1500zł na łapa :polew:

:polew: :polew:

Opublikowano

no lipa z pogodą, zbieram się do roboty, a później Zakopałer :decayed:

ty to sie najezdzisz a kupiles ten bezpiecznik do swojego obwoznego biura :gwizdanie:

30A najmocniejszy - teraz nie jebnie :decayed:

przyjade we wtorek to sprawdzimy :decayed:

:evil:

Diman Ty dziś wolne? :cool1:

noooo mialem do garazu smigac ale przy tej pogodzie chyba sobie odpuszcze chociaz musze instalacje sprawdzic pod ten zegar ;(

Tyś to jest! :naughty: Ja dziś jadę organizować szybę... :gwizdanie: Wiesz jaka jest róznica w cenie zwykłej szyby (taką jaką mamy teraz) od tej pod czujnik?

ta pod czujnik kosztuje 900 stówek jak gdzies czytalem :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.