Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wow, czyli awansowałam na kobietę :tongue4: i tak swoja pamiętam i łatwo tego nie zapomnę :naughty:

A już myślałem, że zapomniałaś o tym… :gwizdanie:

Wbrew pozorom jestem młoda i problemów z pamięcią jeszcze nie mam :cool1:

:naughty:[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 11:19_________________________________________________

Cześć :hi:

Laski, kwiaty2.jpg to dla WAS :decayed: i buziaki :buziak:

dzieki Pucek :>

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Zgłaszam dzisiejszą obecność na spocie :decayed:

Opublikowano

:hi:

Zgłaszam dzisiejszą obecność na spocie :decayed:

:good:

Opublikowano

Cześć :hi:

Laski, kwiaty2.jpg to dla WAS :decayed: i buziaki :buziak:

dzięki :good::naughty:

Opublikowano

Cześć :hi:

Laski, kwiaty2.jpg to dla WAS :decayed: i buziaki :buziak:

Proszę jaki romantyk :> Dzieki :buziak:[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 11:36_________________________________________________

Wow, czyli awansowałam na kobietę :tongue4: i tak swoja pamiętam i łatwo tego nie zapomnę :naughty:

A już myślałem, że zapomniałaś o tym… :gwizdanie:

Wbrew pozorom jestem młoda i problemów z pamięcią jeszcze nie mam :cool1:

:naughty:[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 11:19_________________________________________________

Coś się nie podoba :chytry:

Opublikowano

Cześć :hi:

Laski, kwiaty2.jpg to dla WAS :decayed: i buziaki :buziak:

Proszę jaki romantyk :> Dzieki :buziak:[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 11:36_________________________________________________

Wow, czyli awansowałam na kobietę :tongue4: i tak swoja pamiętam i łatwo tego nie zapomnę :naughty:

A już myślałem, że zapomniałaś o tym… :gwizdanie:

Wbrew pozorom jestem młoda i problemów z pamięcią jeszcze nie mam :cool1:

:naughty:[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 11:19_________________________________________________

Coś się nie podoba :chytry:

podoba :naughty:

Opublikowano

dobrze że mam II zmianę, bo inaczej musiał bym przytargać każdej po kwiatku, w końcu tak robią romantycy :decayed:

Opublikowano

dobrze że mam II zmianę, bo inaczej musiał bym przytargać każdej po kwiatku, w końcu tak robią romantycy :decayed:

a dla kolegów wodę do kwiatków :decayed:

Opublikowano

noo vódę zawsze :kox:

Opublikowano

:hi:

Wszystkiego najlepszego dziewczęta..... :cool1::kwiatek:

I wam Panowie też najlepszego żebyście zazdrośni nie byli :beer1: :drinks:

Opublikowano

noo vódę zawsze :kox:

Uderz w stół a norzyce się odezwą :decayed:
Opublikowano

dawno nie piliśmy :naughty:

ps. w sobote po 22 mogę jak najbardziej :kox:

Opublikowano

Heh, tak sobie znalazłem adres do aligatora i oglądam adres. Ode mnie z pracy, mam do niego całe 3 km!! :decayed:

Jak mi się uda, to dzisiaj podjadę do niego popytać jak on widzi mój samochód (czy da się z niego coś wykrzesać).

Więc póki co chyba pozostanę przy aligatorze.

i dobrze profi koleś chodz wygląda na lalusia :gwizdanie: bylem u niego 2 lata temu i do tej pory wszystko w jak najlepszym porzadalu wiec polecam :kox:

Opublikowano

Właśnie wróciłem od aligatora :D

Znaleźć go, to masakra, trochę pobłądziłem. Obecnie gostek się modyfikuje, tzn ma mały remont na hamowni. Znalazłem go tylko przez przypadek, tzn z daleka widziałem EVO z naklejką DynoSoft`u ;) Jeszcze nie ma żadnych szyldów itp.

W każdym razie, 1200 z pełną diagnostyką. Zrobi mi okł 160-165 km. W przyszłym tyg. powinna już mu działać hamownia, a ja myślę, że z końcem marca pojawię się u niego :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Właśnie wróciłem od aligatora :D

Znaleźć go, to masakra, trochę pobłądziłem. Obecnie gostek się modyfikuje, tzn ma mały remont na hamowni. Znalazłem go tylko przez przypadek, tzn z daleka widziałem EVO z naklejką DynoSoft`u ;) Jeszcze nie ma żadnych szyldów itp.

W każdym razie, 1200 z pełną diagnostyką. Zrobi mi okł 160-165 km. W przyszłym tyg. powinna już mu działać hamownia, a ja myślę, że z końcem marca pojawię się u niego :kox: :kox: :kox:

I elegancko :good:
Opublikowano

Właśnie wróciłem od aligatora :D

Znaleźć go, to masakra, trochę pobłądziłem. Obecnie gostek się modyfikuje, tzn ma mały remont na hamowni. Znalazłem go tylko przez przypadek, tzn z daleka widziałem EVO z naklejką DynoSoft`u ;) Jeszcze nie ma żadnych szyldów itp.

W każdym razie, 1200 z pełną diagnostyką. Zrobi mi okł 160-165 km. W przyszłym tyg. powinna już mu działać hamownia, a ja myślę, że z końcem marca pojawię się u niego :kox: :kox: :kox:

no i gites :good:

Opublikowano
:hi: nie dojade dziś niestety ;(
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.