Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: dzińdybry
Opublikowano

:hi:

A tak apropo :wink4: udało sie i jade do Bukowiny. Jeszcze tylko przelew zrobie i Gites.

Dla zainteresowanych. Będe wyjeżdzał z wami z KATO... jeśli można oczywiście, i miejsca będę miał wolne w aucie, także moge kogoś przygarnąć.

A jak nie to pojade sam.... :)

Opublikowano

:hi:

A tak apropo :wink4: udało sie i jade do Bukowiny. Jeszcze tylko przelew zrobie i Gites.

Dla zainteresowanych. Będe wyjeżdzał z wami z KATO... jeśli można oczywiście, i miejsca będę miał wolne w aucie, także moge kogoś przygarnąć.

A jak nie to pojade sam.... :)

a lachonarium w przyczepce :naughty:

Opublikowano

:hi:

A tak apropo :wink4: udało sie i jade do Bukowiny. Jeszcze tylko przelew zrobie i Gites.

Dla zainteresowanych. Będe wyjeżdzał z wami z KATO... jeśli można oczywiście, i miejsca będę miał wolne w aucie, także moge kogoś przygarnąć.

no i pięknie :good:

to jeszcze tutaj klikaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=193338.0

Opublikowano

:hi:

A tak apropo :wink4: udało sie i jade do Bukowiny. Jeszcze tylko przelew zrobie i Gites.

Dla zainteresowanych. Będe wyjeżdzał z wami z KATO... jeśli można oczywiście, i miejsca będę miał wolne w aucie, także moge kogoś przygarnąć.

A jak nie to pojade sam.... :)

a lachonarium w przyczepce :naughty:

W bagażniku... :naughty:

:hi:

A tak apropo :wink4: udało sie i jade do Bukowiny. Jeszcze tylko przelew zrobie i Gites.

Dla zainteresowanych. Będe wyjeżdzał z wami z KATO... jeśli można oczywiście, i miejsca będę miał wolne w aucie, także moge kogoś przygarnąć.

no i pięknie :good:

to jeszcze tutaj klikaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=193338.0

:good:

56. 102,103 Pucek + Adrenalina ?? :mysli:

Opublikowano

56. 102,103 Pucek + Adrenalina ?? :mysli:

jedna, wielka, kochająca się rodzina :polew: :polew:

Opublikowano

56. 102,103 Pucek + Adrenalina ?? :mysli:

jedna, wielka, kochająca się rodzina :polew: :polew:

brakuje jeszcze "gratis - Kędzior"

:gwizdanie:

Opublikowano

56. 102,103 Pucek + Adrenalina ?? :mysli:

jedna, wielka, kochająca się rodzina :polew: :polew:

:gwizdanie: :punk::)

Stanley a ty czemu nie jedziesz ?

Opublikowano

56. 102,103 Pucek + Adrenalina ?? :mysli:

jedna, wielka, kochająca się rodzina :polew: :polew:

:gwizdanie: :punk::)

Stanley a ty czemu nie jedziesz ?

Art w tym czasie będzie obserwował jak topnieją śniegi na włoskich stokach :decayed:

Opublikowano

56. 102,103 Pucek + Adrenalina ?? :mysli:

jedna, wielka, kochająca się rodzina :polew: :polew:

:gwizdanie: :punk::)

Stanley a ty czemu nie jedziesz ?

muszę jechać do Włoch na narty :rolleyes:[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 13:58_________________________________________________

56. 102,103 Pucek + Adrenalina ?? :mysli:

jedna, wielka, kochająca się rodzina :polew: :polew:

:gwizdanie: :punk::)

Stanley a ty czemu nie jedziesz ?

Art w tym czasie będzie obserwował jak topnieją śniegi na włoskich stokach :decayed:

topnieć to będzie moja wątroba :drunk:

Opublikowano

muszę jechać do Włoch na narty :rolleyes:

nikt Cię nie zmusza :cool1:

Opublikowano

muszę jechać do Włoch na narty :rolleyes:

nikt Cię nie zmusza :cool1:

zmusza mnie wpłacone 219euro :cool1:

Opublikowano

muszę jechać do Włoch na narty :rolleyes:

nikt Cię nie zmusza :cool1:

zmusza mnie wpłacone 219euro :cool1:

AA nie wyglądasz na takiego co umie jeździć na nartach .... :gwizdanie:
Opublikowano

muszę jechać do Włoch na narty :rolleyes:

nikt Cię nie zmusza :cool1:

zmusza mnie wpłacone 219euro :cool1:

AA nie wyglądasz na takiego co umie jeździć na nartach .... :gwizdanie:

narty to tylko wymówka :wink4:

Nie wyglądam jak rasowy narciarz? :mysli: Jabyś mnie zobaczył w profi zjazdowej "gumie", kasku i powyginanymi kijami to byś zmienił zdanie :decayed:

Opublikowano
:siema: Właśnie wróciłem ze stolycy. Ale choojowa droga! Deszcz, dziury! :angry:
Opublikowano

:siema: Właśnie wróciłem ze stolycy. Ale choojowa droga! Deszcz, dziury! :angry:

no widzisz, mieliśmy się browarka napić w stolicy a się nie udało :thumbdown: ja jadę za tydzień.

Własnie, jak droga? jak daremna, to pojadę jednak pociągiem...

Opublikowano

:siema: Właśnie wróciłem ze stolycy. Ale choojowa droga! Deszcz, dziury! :angry:

no widzisz, mieliśmy się browarka napić w stolicy a się nie udało :thumbdown: ja jadę za tydzień.

Własnie, jak droga? jak daremna, to pojadę jednak pociągiem...

Najgorzej nie jest ale dużo robót drogowych...
Opublikowano

:siema: Właśnie wróciłem ze stolycy. Ale choojowa droga! Deszcz, dziury! :angry:

no widzisz, mieliśmy się browarka napić w stolicy a się nie udało :thumbdown: ja jadę za tydzień.

Własnie, jak droga? jak daremna, to pojadę jednak pociągiem...

Najgorzej nie jest ale dużo robót drogowych...

dużo to mało powiedziane tam cała droga to plac budowy :evil:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.