Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

teraz mu złamałaś serce a juz sie zastanawiał jak to będzie tym pierwszym razem :evil:

to lepiej niech da spokój z Kędziorem :kox: bo jak mu panny zacznie obwąchiwać to i tak nic z tego nie będzie :polew: :polew:

A miało być tak pięknie.... :polew:

U mnie też ino deszczyk lekko na(p)ierdala...

Oby ino śniegiem nie jebło, bo będe musiał moje sliki w wózku na zimowe wymieniać..... a z napędem na tył troche ch(u)jowo się jeżdzi :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak tam Kasia, kiedy się rozpęknie? :kox::decayed::naughty:

tego nawet sami górale nie wiedzą a nie mówię już o tych konowałach co karzą na siebie gadać lekarz :kwasny: ale wydaje im się że gdzieś około 10 kwietnia :gwizdanie:

Musi poczekać! Diman musi ogarnąć furkę! :wink4:
Opublikowano

a ja tam chciałbym stac na straży czyli byc stróżem :evil: spokojna robota bez gonitwy :naughty:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 16:41_________________________________________________

jak tam Kasia, kiedy się rozpęknie? :kox::decayed::naughty:

tego nawet sami górale nie wiedzą a nie mówię już o tych konowałach co karzą na siebie gadać lekarz :kwasny: ale wydaje im się że gdzieś około 10 kwietnia :gwizdanie:

Musi poczekać! Diman musi ogarnąć furkę! :wink4:

he tu masz Akjam racje :naughty: :naughty:

Opublikowano

jak tam Kasia, kiedy się rozpęknie? :kox::decayed::naughty:

tego nawet sami górale nie wiedzą a nie mówię już o tych konowałach co karzą na siebie gadać lekarz :kwasny: ale wydaje im się że gdzieś około 10 kwietnia :gwizdanie:

to już nie w prima aprilis? :)

Opublikowano

a ja tam chciałbym stac na straży czyli byc stróżem :evil: spokojna robota bez gonitwy :naughty:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 16:41_________________________________________________

jak tam Kasia, kiedy się rozpęknie? :kox::decayed::naughty:

tego nawet sami górale nie wiedzą a nie mówię już o tych konowałach co karzą na siebie gadać lekarz :kwasny: ale wydaje im się że gdzieś około 10 kwietnia :gwizdanie:

Musi poczekać! Diman musi ogarnąć furkę! :wink4:

he tu masz Akjam racje :naughty: :naughty:

:wink4::naughty:
Opublikowano

jak tam Kasia, kiedy się rozpęknie? :kox::decayed::naughty:

tego nawet sami górale nie wiedzą a nie mówię już o tych konowałach co karzą na siebie gadać lekarz :kwasny: ale wydaje im się że gdzieś około 10 kwietnia :gwizdanie:

to już nie w prima aprilis? :)

w prima aprilis miało byc jak bedzie cesarka ale mały się obrócił w dobrą stronę i rodzimy po bożemu :kox: :kox:

Opublikowano

teraz mu złamałaś serce a juz sie zastanawiał jak to będzie tym pierwszym razem :evil:

to lepiej niech da spokój z Kędziorem :kox: bo jak mu panny zacznie obwąchiwać to i tak nic z tego nie będzie :polew: :polew:

A miało być tak pięknie.... :polew:

chyba nie sądziłeś że kobitkę pochyta Ci ktoś, kto sam wiecznie szuka :tongue4: :gwizdanie:

[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 16:45_________________________________________________

jak tam Kasia, kiedy się rozpęknie? :kox::decayed::naughty:

tego nawet sami górale nie wiedzą a nie mówię już o tych konowałach co karzą na siebie gadać lekarz :kwasny: ale wydaje im się że gdzieś około 10 kwietnia :gwizdanie:

to już nie w prima aprilis? :)

w prima aprilis miało byc jak bedzie cesarka ale mały się obrócił w dobrą stronę i rodzimy po bożemu :kox: :kox:

:kox::good:

Opublikowano

teraz mu złamałaś serce a juz sie zastanawiał jak to będzie tym pierwszym razem :evil:

to lepiej niech da spokój z Kędziorem :kox: bo jak mu panny zacznie obwąchiwać to i tak nic z tego nie będzie :polew: :polew:

A miało być tak pięknie.... :polew:

chyba nie sądziłeś że kobitkę pochyta Ci ktoś, kto sam wiecznie szuka :tongue4: :gwizdanie:

Czyli mamy ten sam problem :gwizdanie: No nic... w takim bądz razie Ja mu poszukam :boobs:.... :wink4:

A o porady co i jak do Krola się będe zwracał... :przebiegly: :gwizdanie:

Opublikowano

w końcu koniec tygodnia, lecę na piwko może z wkładką :kox:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 18:48_________________________________________________oglądać do końca :naughty:

Rosjanie potrafią się bawić

Opublikowano

w końcu koniec tygodnia, lecę na piwko może z wkładką :kox:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 18:48_________________________________________________oglądać do końca :naughty:

Rosjanie potrafią się bawić

:polew: :polew:

jak bidny tam został na tym pomoście... :polew:

Opublikowano

w końcu koniec tygodnia, lecę na piwko może z wkładką :kox:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 18:48_________________________________________________oglądać do końca :naughty:

Rosjanie potrafią się bawić

:polew: :polew:

jak bidny tam został na tym pomoście... :polew:

powinni go dobić, nie cierpię ruskich :bicz2:

Opublikowano

w końcu koniec tygodnia, lecę na piwko może z wkładką :kox:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 18:48_________________________________________________oglądać do końca :naughty:

Rosjanie potrafią się bawić

:polew: :polew:

jak bidny tam został na tym pomoście... :polew:

powinni go dobić, nie cierpię ruskich :bicz2:

prawie rasizm... :kox:

a przecież oni tacy śmieszni... :decayed:

Opublikowano

Faktycznie napadało troche śniegu... :( ale pewnie do rana stopnieje...

Opublikowano

To może ja też udam się gdzieś na poifko... :naughty:

Faktycznie napadało troche śniegu... :( ale pewnie do rana stopnieje...

No jechałem teraz trasa to masakra!!! I dalej pada! :disgust:
Opublikowano

:hi:

Poza tym jak zaświeciła się kontrolka i chodzi o klocki to możesz zrobić na tym jeszcze z 2 tysie spokojnie. :cool1:

Ale w trasie tego lepiej nie próbować :gwizdanie: :decayed: Przeważnie zawsze bardziej zbiera klocek wew. a tam jest właśnie czujnik :wink4:

czy może z Krolem gadać bo też słyszałem że z niego niezły kasanova :gwizdanie:

Kaaaasanova, ale jak na razie nic nie wyrwał :gwizdanie: Przynajmniej ja nie widziałem, nie słyszałem :decayed:

Poza tym w BT same pędzle, to co tam wyrywać. A te co tam są to wszystkie niby zajęte :decayed:

Opublikowano

teraz mu złamałaś serce a juz sie zastanawiał jak to będzie tym pierwszym razem :evil:

to lepiej niech da spokój z Kędziorem :kox: bo jak mu panny zacznie obwąchiwać to i tak nic z tego nie będzie :polew: :polew:

masz szczescie ze jestem dzentelmenem bo bym ci dal riposte :gwizdanie:

Diman[/b] no myśle że kędzior wychaczy mi jakąś niunie w BT...

ta jużem ci wychaczyl :polew: odemnie laski pitaja :thumbdown: niewiem czemu :confused4:

to lepiej niech da spokój z Kędziorem :kox: bo jak mu panny zacznie obwąchiwać to i tak nic z tego nie będzie :polew: :polew:

kolejny raz masz szczescie ze jestem dzentelmenem :cool1:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 20:38_________________________________________________jeszcze sobote i niedziela i ...

takze tego :decayed::drunk:

Opublikowano

:hi:

Poza tym jak zaświeciła się kontrolka i chodzi o klocki to możesz zrobić na tym jeszcze z 2 tysie spokojnie. :cool1:

Ale w trasie tego lepiej nie próbować :gwizdanie: :decayed: Przeważnie zawsze bardziej zbiera klocek wew. a tam jest właśnie czujnik :wink4:

czy może z Krolem gadać bo też słyszałem że z niego niezły kasanova :gwizdanie:

Kaaaasanova, ale jak na razie nic nie wyrwał :gwizdanie: Przynajmniej ja nie widziałem, nie słyszałem :decayed:

Poza tym w BT same pędzle, to co tam wyrywać. A te co tam są to wszystkie niby zajęte :decayed:

dzięki za dopełnienie odpowiedzi na moje klocki;)

jakie Wy zakładacie bo widzę że Bosch sa w sumie tanie 200zł przód i tył....[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 20:42_________________________________________________

w końcu koniec tygodnia, lecę na piwko może z wkładką :kox:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 18:48_________________________________________________oglądać do końca :naughty:

Rosjanie potrafią się bawić

co za ciuleeeeeeee jeszcze większa wieś jak Polacy na wakacjach a to już w ch...uj mocne :wallbash:

Opublikowano

oglądać do końca :naughty:

Rosjanie potrafią się bawić

Diman i Stasiu na letnim zlocie :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

oglądać do końca :naughty:

Rosjanie potrafią się bawić

Diman i Stasiu na letnim zlocie :polew: :polew: :polew:

masz szczęście, że jetem dżentelmenem :gwizdanie:

:polew:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 21:12_________________________________________________BTW

ja mam ORI klocki TRW i sa w cycki :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.