Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oglądać do końca :naughty:

Rosjanie potrafią się bawić

Diman i Stasiu na letnim zlocie :polew: :polew: :polew:

masz szczęście, że jetem dżentelmenem :gwizdanie:

:polew:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 21:12_________________________________________________BTW

ja mam ORI klocki TRW i sa w cycki :kox:

ileś dal za kompl (P i T)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oglądać do końca :naughty:

Rosjanie potrafią się bawić

Diman i Stasiu na letnim zlocie :polew: :polew: :polew:

masz szczęście, że jetem dżentelmenem :gwizdanie:

:polew:

niezgapiaj tekstów :tongue4:
Opublikowano

czy może z Krolem gadać bo też słyszałem że z niego niezły kasanova :gwizdanie:

Kaaaasanova, ale jak na razie nic nie wyrwał :gwizdanie: Przynajmniej ja nie widziałem, nie słyszałem :decayed:

Poza tym w BT same pędzle, to co tam wyrywać. A te co tam są to wszystkie niby zajęte :decayed:

niby... a jak co to miescowe będziemy wyrywać... :kox:

gregory Nie wiem czy już Ci to ktoś mówił.... ale oglądałem ostatnio Dr.Housa i patrząc na niego i na Ciebie to podobni jesteście... :gwizdanie:

Kędzior spoko damy rade... :punk:

Elvis80 Ate sobie Hamuje..... przód i tył + tarcze :tongue4:

Opublikowano

Kędzior spoko damy rade... :punk:

jesteś widze opytmista hehe dla mnie nei ma juz ratunku :confused4:

ale jestem dzisiaj glodnyyyy :gwizdanie:

Opublikowano

czy może z Krolem gadać bo też słyszałem że z niego niezły kasanova :gwizdanie:

Kaaaasanova, ale jak na razie nic nie wyrwał :gwizdanie: Przynajmniej ja nie widziałem, nie słyszałem :decayed:

Poza tym w BT same pędzle, to co tam wyrywać. A te co tam są to wszystkie niby zajęte :decayed:

niby... a jak co to miescowe będziemy wyrywać... :kox:

gregory Nie wiem czy już Ci to ktoś mówił.... ale oglądałem ostatnio Dr.Housa i patrząc na niego i na Ciebie to podobni jesteście... :gwizdanie:

Kędzior spoko damy rade... :punk:

Elvis80 Ate sobie Hamuje..... przód i tył + tarcze :tongue4:

:mysli:

powiem ci grisza że coś troszke racji w tym masz... :wink4:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 22:04_________________________________________________

Kędzior spoko damy rade... :punk:

jesteś widze opytmista hehe dla mnie nei ma juz ratunku :confused4:

ale jestem dzisiaj glodnyyyy :gwizdanie:

poproś mamę może ci zrobi papu... :kox:

Opublikowano

poproś mamę może ci zrobi papu... :kox:

ciągle mi mało
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Kędzior spoko damy rade... :punk:

jesteś widze opytmista hehe dla mnie nei ma juz ratunku :confused4:

ale jestem dzisiaj glodnyyyy :gwizdanie:

wypijemy w BT litra i coś wymyślimy :naughty:

http://thechive.com/2011/03/17/this-baby-doesnt-know-about-the-nose-yet-video/

Dzieci są przejebane....

Opublikowano

poproś mamę może ci zrobi papu... :kox:

ciągle mi mało

to myśl o czymś innym... :decayed:

:hi:

:hi:

i dobranoc :hi:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 22:11_________________________________________________

Kędzior spoko damy rade... :punk:

jesteś widze opytmista hehe dla mnie nei ma juz ratunku :confused4:

ale jestem dzisiaj glodnyyyy :gwizdanie:

wypijemy w BT litra i coś wymyślimy :naughty:

http://thechive.com/2011/03/17/this-baby-doesnt-know-about-the-nose-yet-video/

Dzieci są przejebane....

tyż taki byłeś... :>

Opublikowano

jakie Wy zakładacie... klocki

Ferodo Premier

a jak co to miescowe będziemy wyrywać... :kox:

Miejscowe smażą oscypki :naughty:

gregory Nie wiem czy już Ci to ktoś mówił.... ale oglądałem ostatnio Dr.Housa i patrząc na niego i na Ciebie to podobni jesteście... :gwizdanie:

Taaaaaaaa, już mi to ktoś mówił :przebiegly:

:polew: :polew:

Opublikowano

:rolleyes: dobranoc

ale nawaliło śniegu :kox:

Opublikowano

Miejscowe smażą oscypki :naughty:

w szałasie :decayed:

nom jeblo śniegiem ostroooo :quattro:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 22:19_________________________________________________czas spac bajo :wink4:

Opublikowano

nom jeblo śniegiem ostroooo :quattro:

Cóż kiej w baku echo :decayed:

Opublikowano

nom jeblo śniegiem ostroooo :quattro:

Cóż kiej w baku echo :decayed:

ha ku*rwa ha :tongue4:
Opublikowano

wali i wali tym śniegiem... na aucie mam juz z 20cm :shocked:

Opublikowano

Kędzior spoko damy rade... :punk:

jesteś widze opytmista hehe dla mnie nei ma juz ratunku :confused4:

ale jestem dzisiaj glodnyyyy :gwizdanie:

wypijemy w BT litra i coś wymyślimy :naughty:

http://thechive.com/2011/03/17/this-baby-doesnt-know-about-the-nose-yet-video/

Dzieci są przejebane....

dzieci są szczere :wink4:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 23:17_________________________________________________

nom jeblo śniegiem ostroooo :quattro:

Cóż kiej w baku echo :decayed:

ha ku*rwa ha :tongue4:

przyznaj, że lepiej wymiata ośka z ESP - kiedy ja prowadzę.... :decayed:

.... zawsze tak gadasz tym dziweksom przy Spodku ja przejeżdżamy przypadkiem tuż obok.......

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Faktycznie napadało troche śniegu... :( ale pewnie do rana stopnieje...

jakoś nie stopniał :tongue4:

za***ana zima musiała wrócić :wallbash:[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 08:27_________________________________________________aha no i :hi:

Opublikowano

:hi:

znowu syf za oknem ... :sick3: :sick3:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.