Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 10:38_________________________________________________budynekab.jpg
Opublikowano

ja jak to zwykle w soboty na uczelni :thumbdown::hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ooo fajnie, ze jest lista bo zastanawialem sie z kim bede w pokoju : D :wink4:

Opublikowano

:hi:

No nieźle nieźle sam w pokoju.... :wink4:

No to teraz nie ma bata... musze coś wyrwać :tongue4: tym bardziej że jestem sam w pokoju.... :)

Kędzior ze mną też chyba coś nie tak :tongue4: Autem nikt zemną nie chce jechać, w pokoju też nikt nie chce być :gwizdanie: :punk:

Opublikowano

:hi:

No nieźle nieźle sam w pokoju.... :wink4:

No to teraz nie ma bata... musze coś wyrwać :tongue4: tym bardziej że jestem sam w pokoju.... :)

Kędzior ze mną też chyba coś nie tak :tongue4: Autem nikt zemną nie chce jechać, w pokoju też nikt nie chce być :gwizdanie: :punk:

Grisza są też dobre tego strony, że sam jesteś w pokoju! :wink4: Jak coś wyrwiesz to nie będziesz się musiał dzielić z innymi albo prosić żeby wyszli i dali Ci wolny czas! :decayed:
Opublikowano

:hi:

No nieźle nieźle sam w pokoju.... :wink4:

No to teraz nie ma bata... musze coś wyrwać :tongue4: tym bardziej że jestem sam w pokoju.... :)

Kędzior ze mną też chyba coś nie tak :tongue4: Autem nikt zemną nie chce jechać, w pokoju też nikt nie chce być :gwizdanie: :punk:

ochotnicy pewnie się znajdą, tylko poczekaj :naughty:

(oczywiście na podróż autem) :decayed:[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 12:03_________________________________________________Akjam, gracie jutro ?

Opublikowano

Akjam, gracie jutro ?

Jak co tydzień od wielu lat... :wink4::good: Chcesz przyjechać?
Opublikowano

Akjam, gracie jutro ?

Jak co tydzień od wielu lat... :wink4::good: Chcesz przyjechać?

chciałbym, są tylko dwa problemy:

1. ciulata pogoda ( choć i nie w takiej pogodzie grałem)

2. musiałbym dzisiaj nie pić, a nie pamiętam kiedy ostatnio w sobotę nie piłem :polew:

Muszę przemyśleć sprawę, o której godz gracie ?

Opublikowano

Akjam, gracie jutro ?

Jak co tydzień od wielu lat... :wink4::good: Chcesz przyjechać?

chciałbym, są tylko dwa problemy:

1. ciulata pogoda ( choć i nie w takiej pogodzie grałem)

2. musiałbym dzisiaj nie pić, a nie pamiętam kiedy ostatnio w sobotę nie piłem :polew:

Muszę przemyśleć sprawę, o której godz gracie ?

Nad pogodą to nie ma co płakać a drugi problem to musisz znaleźć kierowcę... :gwizdanie: :good:
Opublikowano

O której gracie bo też bym chętnie pograł :naughty:

Opublikowano

:hi:

No nieźle nieźle sam w pokoju.... :wink4:

No to teraz nie ma bata... musze coś wyrwać :tongue4: tym bardziej że jestem sam w pokoju.... :)

Kędzior ze mną też chyba coś nie tak :tongue4: Autem nikt zemną nie chce jechać, w pokoju też nikt nie chce być :gwizdanie: :punk:

Grisza są też dobre tego strony, że sam jesteś w pokoju! :wink4: Jak coś wyrwiesz to nie będziesz się musiał dzielić z innymi albo prosić żeby wyszli i dali Ci wolny czas! :decayed:

Sie wie :naughty:

:hi:

No nieźle nieźle sam w pokoju.... :wink4:

No to teraz nie ma bata... musze coś wyrwać :tongue4: tym bardziej że jestem sam w pokoju.... :)

Kędzior ze mną też chyba coś nie tak :tongue4: Autem nikt zemną nie chce jechać, w pokoju też nikt nie chce być :gwizdanie: :punk:

ochotnicy pewnie się znajdą, tylko poczekaj :naughty:

(oczywiście na podróż autem) :decayed:[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 12:03_________________________________________________Akjam, gracie jutro ?

prędzej ochotniczki :gwizdanie:
Opublikowano

Akjam, gracie jutro ?

Jak co tydzień od wielu lat... :wink4::good: Chcesz przyjechać?

chciałbym, są tylko dwa problemy:

1. ciulata pogoda ( choć i nie w takiej pogodzie grałem)

2. musiałbym dzisiaj nie pić, a nie pamiętam kiedy ostatnio w sobotę nie piłem :polew:

Muszę przemyśleć sprawę, o której godz gracie ?

Nad pogodą to nie ma co płakać a drugi problem to musisz znaleźć kierowcę... :gwizdanie: :good:

a co, gracie o kratę piwa? Czyli widzę meczyk o wyższą stawkę :gwizdanie:

Opublikowano

a gracie w ? piłka nożna ? koszykówka ? siatkówka plażowa :gwizdanie: ? szachy ?

Opublikowano

a gracie w ? piłka nożna ? koszykówka ? siatkówka plażowa :gwizdanie: ? szachy ?

oficjalnie w piłkę nożną :gwizdanie:

Opublikowano
:bry: w ten za***isty biały poranek
Opublikowano

O której gracie bo też bym chętnie pograł :naughty:

O Jedenastej. :wink4:

Akjam, gracie jutro ?

Jak co tydzień od wielu lat... :wink4::good: Chcesz przyjechać?

chciałbym, są tylko dwa problemy:

1. ciulata pogoda ( choć i nie w takiej pogodzie grałem)

2. musiałbym dzisiaj nie pić, a nie pamiętam kiedy ostatnio w sobotę nie piłem :polew:

Muszę przemyśleć sprawę, o której godz gracie ?

Nad pogodą to nie ma co płakać a drugi problem to musisz znaleźć kierowcę... :gwizdanie: :good:

a co, gracie o kratę piwa? Czyli widzę meczyk o wyższą stawkę :gwizdanie:

:gwizdanie:

:bry: w ten za***isty biały poranek

Poranek!? :shocked::decayed:
Opublikowano

To co zbieramy jakąś ekipę na meczyk jutro :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.