Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 12:51_________________________________________________jeszce tylko 2,5 h i 2 tyg :beach:

:banan3: :banan3: :banan3:

pogoda w sam raz na urlop :tongue4::dziura:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 12:51_________________________________________________jeszce tylko 2,5 h i 2 tyg :beach:

:banan3: :banan3: :banan3:

pogoda w sam raz na urlop :tongue4::dziura:

na Majorce zawsze świeci słońce :beach:

Opublikowano

:hi:

[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 12:51_________________________________________________jeszce tylko 2,5 h i 2 tyg :beach:

:banan3: :banan3: :banan3:

pogoda w sam raz na urlop :tongue4::dziura:

na Majorce zawsze świeci słońce :beach:

dokładnie-Stanley tego nie zrozumie - bogaci żyją inaczej :decayed:

Opublikowano

:hi:

[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 12:51_________________________________________________jeszce tylko 2,5 h i 2 tyg :beach:

:banan3: :banan3: :banan3:

pogoda w sam raz na urlop :tongue4::dziura:

na Majorce zawsze świeci słońce :beach:

dokładnie-Stanley tego nie zrozumie - bogaci żyją inaczej :decayed:

true :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 12:51_________________________________________________jeszce tylko 2,5 h i 2 tyg :beach:

:banan3: :banan3: :banan3:

pogoda w sam raz na urlop :tongue4::dziura:

na Majorce zawsze świeci słońce :beach:

dokładnie-Stanley tego nie zrozumie - bogaci żyją inaczej :decayed:

true :gwizdanie:

oczywiście miałem na myśli Maxa nie siebie żeby nie było :wink4:

Opublikowano

Siema! :naughty:

Opublikowano

i łikend

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

chlory pewnie piją :gwizdanie:

Opublikowano

siema ja dalej pracuje :hi:

Opublikowano

chlory pewnie piją :gwizdanie:

pewnie tak hehe ja na mleku jade
Opublikowano

chyba się dzisiaj nie urodzi :mysli:

pssyttt :decayed:

Opublikowano

chyba się dzisiaj nie urodzi :mysli:

pssyttt :decayed:

Noc jeszcze długa :gwizdanie:

Opublikowano

chyba się dzisiaj nie urodzi :mysli:

pssyttt :decayed:

Noc jeszcze długa :gwizdanie:

musi jeszcze poczekać, ujowo by było jakby moja ciężarna żona wiozła mnie samochodem na swój poród :polew:

Opublikowano

chyba się dzisiaj nie urodzi :mysli:

pssyttt :decayed:

Noc jeszcze długa :gwizdanie:

musi jeszcze poczekać, ujowo by było jakby moja ciężarna żona wiozła mnie samochodem na swój poród :polew:

hmm nie znam jej ale raczej miałaby ciężko utrzymać kierownicę przy skurczach co kilkanaście sekund

Opublikowano

chyba się dzisiaj nie urodzi :mysli:

pssyttt :decayed:

Noc jeszcze długa :gwizdanie:

musi jeszcze poczekać, ujowo by było jakby moja ciężarna żona wiozła mnie samochodem na swój poród :polew:

hmm nie znam jej ale raczej miałaby ciężko utrzymać kierownicę przy skurczach co kilkanaście sekund

da radę :wink4:

spadam, bajo :hi:

Opublikowano
:hi: siemano weekend się zapowiada nawet pogodny wiec może jakąś flaszkę się opierniczy :gwizdanie: a i powodzenia Stasiu dla ciebie i Małżonki przede wszystkim dla Małżonki :naughty:
Opublikowano

hmm nie znam jej ale raczej miałaby ciężko utrzymać kierownicę przy skurczach co kilkanaście sekund

ale za to jaka jazda :polew: :polew: :polew:

siema ludziska :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.