Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie ma ktoś czasem bagażnika dachowego (bazy) do a4 b5 sedan? :gwizdanie:

ja mam ale nie do końca halo z nim tzn. można go normalnie zamontować na dachu ale nie mam kluczyka do niego, więc mocowanie jest tylko na śrubach i nie wiem czy to wytrzyma ponieważ dostałem to kiedyś w prezencie ale nigdy nie używałem ( dostałem już bez klucza) więc tak to wygląda jak chcesz to mogę pożyczyć

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie ma ktoś czasem bagażnika dachowego (bazy) do a4 b5 sedan? :gwizdanie:

ja mam ale nie do końca halo z nim tzn. można go normalnie zamontować na dachu ale nie mam kluczyka do niego, więc mocowanie jest tylko na śrubach i nie wiem czy to wytrzyma ponieważ dostałem to kiedyś w prezencie ale nigdy nie używałem ( dostałem już bez klucza) więc tak to wygląda jak chcesz to mogę pożyczyć

a nie jets ten kluczyk tylko po to żeby nie ukradli np. trumny..
Opublikowano

Nie ma ktoś czasem bagażnika dachowego (bazy) do a4 b5 sedan? :gwizdanie:

ja mam ale nie do końca halo z nim tzn. można go normalnie zamontować na dachu ale nie mam kluczyka do niego, więc mocowanie jest tylko na śrubach i nie wiem czy to wytrzyma ponieważ dostałem to kiedyś w prezencie ale nigdy nie używałem ( dostałem już bez klucza) więc tak to wygląda jak chcesz to mogę pożyczyć

a nie jets ten kluczyk tylko po to żeby nie ukradli np. trumny..

tak to wygląda srebrne kółko tam chodzi jakiś kluczyk - ten którego nie mam i nie wiem na c**j on jest

a powyżej wejście na klucz jakiś torx

imag0345g.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

:hi: popołudniem

jestem bliski podjęcia decyzji o podpaleniu tego padła.. :disgust:

Opublikowano

:hi: popołudniem

jestem bliski podjęcia decyzji o podpaleniu tego padła.. :disgust:

nie łam się :wink4: już tyle kasy wsadziłeś w to auto :decayed:

ps. Krolu już godzinę jedzie z Chorzowa do mnie :sarcastic:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:hi: popołudniem

jestem bliski podjęcia decyzji o podpaleniu tego padła.. :disgust:

nie łam się :wink4: już tyle kasy wsadziłeś w to auto :decayed:

ps. Krolu już godzinę jedzie z Chorzowa do mnie :sarcastic:

poważnie sie zastanawiam czy nie sprzedać tej turbiny i czy nie olać programu bo ch.. wie co jeszcze mnie w tym paździerzu zaskoczy ;(

Opublikowano

:hi: popołudniem

jestem bliski podjęcia decyzji o podpaleniu tego padła.. :disgust:

nie łam się :wink4: już tyle kasy wsadziłeś w to auto :decayed:

ps. Krolu już godzinę jedzie z Chorzowa do mnie :sarcastic:

poważnie sie zastanawiam czy nie sprzedać tej turbiny i czy nie olać programu bo ch.. wie co jeszcze mnie w tym paździerzu zaskoczy ;(

A wiesz już czemu nie jedzie? :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: popołudniem

jestem bliski podjęcia decyzji o podpaleniu tego padła.. :disgust:

kurde ty masz z tym autem przygody :confused4:
Opublikowano

Wszelkie znaki na niebie wskazują na przepływke. Tylko dlaczego padła :mysli:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Wszelkie znaki na niebie wskazują na przepływke. Tylko dlaczego padła :mysli:

AUDI - Będziesz Miał Wydatki :wallbash:

Opublikowano

:hi:

Przecież :audi: się nie psuje :polew: :polew: :polew:

Sam wsadziłem w moją już jakieś 4k a mam ją od maja :gwizdanie:

I jeszcze nie wszystko mam zrobione tak jak być powinno ;(

Opublikowano

http://allegro.pl/przeplywomierz-vw-golf-passat-audi-80-a4-1-9tdi-i1733085111.html :polew: dlaczego ja zawsze musze mieć takiego pecha że psują się części o cenie przewyższającej 400zł

http://allegro.pl/przeplywomierz-vw-passat-polo-sharan-vento-1-9-tdi-i1741353669.html jest jeszcze taki zamiennik ale nie wiem czy to ma sens :mysli:

YOŁ Wszystkim :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

http://allegro.pl/przeplywomierz-vw-golf-passat-audi-80-a4-1-9tdi-i1733085111.html :polew: dlaczego ja zawsze musze mieć takiego pecha że psują się części o cenie przewyższającej 400zł

http://allegro.pl/przeplywomierz-vw-passat-polo-sharan-vento-1-9-tdi-i1741353669.html jest jeszcze taki zamiennik ale nie wiem czy to ma sens :mysli:

YOŁ Wszystkim :decayed:

ja kupowałem przepływkę jakieś dwa lata temu w ASO i jest :good:

a co do zamienników to podejrzewam że jak z wszystkim, zależy jak trafisz :gwizdanie:

Opublikowano
:bry: :bry: Marek hubtychy i jak postanowiles z wywaleniem kata??
Opublikowano

:bry: :bry: Marek hubtychy i jak postanowiles z wywaleniem kata??

Chwilowo się wstrzymuję - brak kasy :kwasny:

Dodatkowo się jeszcze wkór**** dziś bo zawiozłem auto do mechanika na wymianę łożyska w przodzie i gów** które kupiłem tutaj http://allegro.pl/lozysko-kola-fag-przod-vw-volkswagen-passat-b5-i1744701077.html nie pasuje :wallbash:

Czeka mnie wycieczka do sosnowca z reklamacją

Opublikowano

:hi:

łosz ku*rwa (ale dałem w palnik z mysłowicką patologią PS. Jaca za dużo nie pił, bo jak pije dużo, to usypia :polew: )

dawno tak nie spierd..... przed Policją - ale o co im chodziło ? Moze chcieli spytać o drogę :mysli::polew:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 12:02_________________________________________________

Wszelkie znaki na niebie wskazują na przepływke. Tylko dlaczego padła :mysli:

Kupuj przepływkę u TOM77 (zamiennik) ja mam od 2 lat i git :good:

PS. Nie kupujcie części z allegro :thumbdown:

Opublikowano

macie :>

DSC_0004.jpg

no ładniusia ;)

a jak tam śpi wam czy daje już popalić...? :kox:

nie wiem o co im chodzi... ale tatusia na bank przypomina... :rolleyes:

i w ogóle :siema:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.