Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja też dziś nie dam rady podjechać :confused4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema:

ja po krotkiej przerwie powracam... :D i znowu pachnacy slask... :P

ale widze nie tylko ja mialem zerwana lacznosc z baza... :kox:

tyle ze dzisiaj jeszcze nie dam rady przyjechac... :/ musze wystko ogarnac... :D

Opublikowano
:hi: ja sie pojawie po 21 :)
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

a ja kurde jeszcze nie wiem czy podjade zalezy od rodziny :decayed: ale bede sie staral :kox:

Opublikowano

i ja spot nawiedzę :hi:

będę trochę wczesniej bo MM muszę odwiedzić

Opublikowano

:hi:

Jak to widzę to znowu będzie słaba frekwencja :decayed:

Ja będę :naughty:

Opublikowano

u mnie niestety siła wyższa - mam jazdy, muszę to szybko ogarnąć i szykować się do egzaminu :kox:

Opublikowano

u mnie niestety siła wyższa - mam jazdy, muszę to szybko ogarnąć i szykować się do egzaminu :kox:

to nie przywożę ci bagażnika :gwizdanie:
Opublikowano

u mnie niestety siła wyższa - mam jazdy, muszę to szybko ogarnąć i szykować się do egzaminu :kox:

no no to się rozpędziłeś z tym prawkiem... :cool1:

to co na przyszły sezon jakiś jednoślad...? :naughty:

Opublikowano

co jest ziomy ja sie wczasuje :decayed: :decayed: :decayed::kox:

Opublikowano

Na wsi z 0.5 pod pachą :>

Opublikowano

Na wsi z 0.5 pod pachą :>

no co ty moja by mniezabila jak by tak bylo codzien hehe

no ale musze poowiedziec ze wujek wynalazl ambrozje poprostu drink stulecia :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

no i po jazdach, curva skutery mnie wyprzedzały :wallbash::kox:

u mnie niestety siła wyższa - mam jazdy, muszę to szybko ogarnąć i szykować się do egzaminu :kox:

to nie przywożę ci bagażnika :gwizdanie:

spoko nie spieszy się, a przydał się w ogóle, ogarnąłeś to ?

u mnie niestety siła wyższa - mam jazdy, muszę to szybko ogarnąć i szykować się do egzaminu :kox:

no no to się rozpędziłeś z tym prawkiem... :cool1:

to co na przyszły sezon jakiś jednoślad...? :naughty:

no trzeba robić to prawko i tyle, jednoślad jest w planie na przyszły sezon jeśli moja sytuacja finansowa się nie pogorszy :decayed:

Na wsi z 0.5 pod pachą :>

no co ty moja by mniezabila jak by tak bylo codzien hehe

no ale musze poowiedziec ze wujek wynalazl ambrozje poprostu drink stulecia :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

kędzior komu te bajki wiemy, że walisz wódę do ryja z gwinta bez zapitki dzień w dzień :kox:

Opublikowano

dzięki za spota :hi:

Opublikowano

a ja niestety nie dotarłem ;(

Opublikowano

a ja niestety nie dotarłem ;(

sami rezacze, nie było z kim o d*pach pogadać :wink4::decayed:

Opublikowano

a ja niestety nie dotarłem ;(

sami rezacze, nie było z kim o d*pach pogadać :wink4::decayed:

czyli nie ma czego żałować mówisz :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

a ja niestety nie dotarłem ;(

sami rezacze, nie było z kim o d*pach pogadać :wink4::decayed:

czyli nie ma czego żałować mówisz :gwizdanie: :decayed:

żartuje :wink4:

dzisiaj miałem najmniejsze koło na spocie: 14" :decayed: ale za to przez dziury przelatuje jak colin mcrae :kox:

Opublikowano
:hi: po spocie i KFC :tongue4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.