Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no comment :decayed:

masakra :heat:

kto jedzie na pogorie? jak co to dzwonic

Opublikowano

no comment :decayed:

masakra :heat:

kto jedzie na pogorie? jak co to dzwonic

moje zdanie znasz :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

no comment :decayed:

masakra :heat:

kto jedzie na pogorie? jak co to dzwonic

moje zdanie znasz :decayed:

nom znam, szkoda
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siema :hi:

Opublikowano

:hi: bry wszystkim.

Już po ogólnopolskim :thumbdown:

Miszka piwa zapomniałem :confused4:

:polew: :polew: :polew: żart

Opublikowano

:hi: bry wszystkim.

Już po ogólnopolskim :thumbdown:

Miszka piwa zapomniałem :confused4:

:polew: :polew: :polew: żart

a to już był Ogólnopolski :shocked:

już myślałem że ci mam zaje.... :decayed:

Opublikowano

a to już był Ogólnopolski :shocked:

już myślałem że ci mam zaje.... :decayed:

Tylko pośpiesz się z odbiorem bo za długo u mnie w domu alkohol nie postoi :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

a to już był Ogólnopolski :shocked:

już myślałem że ci mam zaje.... :decayed:

Tylko pośpiesz się z odbiorem bo za długo u mnie w domu alkohol nie postoi :kox: :kox: :kox:

ile w końcu tych browarów jest ?

Opublikowano

a to już był Ogólnopolski :shocked:

już myślałem że ci mam zaje.... :decayed:

Tylko pośpiesz się z odbiorem bo za długo u mnie w domu alkohol nie postoi :kox: :kox: :kox:

ile w końcu tych browarów jest ?

8 :naughty:

Opublikowano

a to już był Ogólnopolski :shocked:

już myślałem że ci mam zaje.... :decayed:

Tylko pośpiesz się z odbiorem bo za długo u mnie w domu alkohol nie postoi :kox: :kox: :kox:

ile w końcu tych browarów jest ?

Chciał dać 4 ale wytargałem mu 8 :naughty:

Opublikowano

a to już był Ogólnopolski :shocked:

już myślałem że ci mam zaje.... :decayed:

Tylko pośpiesz się z odbiorem bo za długo u mnie w domu alkohol nie postoi :kox: :kox: :kox:

ile w końcu tych browarów jest ?

Chciał dać 4 ale wytargałem mu 8 :naughty:

no i tak miało być :good:

to dwa sobie jebnij :naughty: dobre są i dowal ze dwie kostki lodu :good:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 20:57_________________________________________________w ogóle najlepiej mega zimne się je pije :gwizdanie:

Opublikowano

a to już był Ogólnopolski :shocked:

już myślałem że ci mam zaje.... :decayed:

Tylko pośpiesz się z odbiorem bo za długo u mnie w domu alkohol nie postoi :kox: :kox: :kox:

ile w końcu tych browarów jest ?

Chciał dać 4 ale wytargałem mu 8 :naughty:

no i tak miało być :good:

to dwa sobie jebnij :naughty: dobre są i dowal ze dwie kostki lodu :good:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 20:57_________________________________________________w ogóle najlepiej mega zimne się je pije :gwizdanie:

Podziękował :)

Ja tylko zimny alkohol piję.

A póki co to mam jeszcze łychę od Adasia :gwizdanie:

Opublikowano

byłem w Lidlu tam jest taka fajna łycha za34,99 w smaku jak JD....a na pewno JB :kox:

Opublikowano

byłem w Lidlu tam jest taka fajna łycha za34,99 w smaku jak JD....a na pewno JB :kox:

Jeszcze nie próbowałem a mam Lidla "pod nosem" :naughty:

Kiedy odbierzesz piwko ?Jutro przez cały dzień jestem w domu bo dopiero na nockę idę.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.