Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

:kawa:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi: siema :)
Opublikowano

robota to głupota..... :decayed:

też tak myślę moja mnie jakoś utrzyma a ja się zajmę małym :gwizdanie: :evil:

założymy koło niepracujących tatusiów i bedzie życie jak w madrycie :decayed:

miszka musisz zalac zeby do tego kola nalezec:p
Opublikowano

:hi:

robota to głupota..... :decayed:

też tak myślę moja mnie jakoś utrzyma a ja się zajmę małym :gwizdanie: :evil:

założymy koło niepracujących tatusiów i bedzie życie jak w madrycie :decayed:

miszka musisz zalac zeby do tego kola nalezec:p

to nie będzie problemem

Opublikowano

:hi:

dzień dobry

Opublikowano

:hi:

robota to głupota..... :decayed:

też tak myślę moja mnie jakoś utrzyma a ja się zajmę małym :gwizdanie: :evil:

założymy koło niepracujących tatusiów i bedzie życie jak w madrycie :decayed:

miszka musisz zalac zeby do tego kola nalezec:p

to nie będzie problemem

bardziej doświadczeni koledzy zawsze mogą pomóc :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

dzień dobry

:hi:

:hi:

robota to głupota..... :decayed:

też tak myślę moja mnie jakoś utrzyma a ja się zajmę małym :gwizdanie: :evil:

założymy koło niepracujących tatusiów i bedzie życie jak w madrycie :decayed:

miszka musisz zalac zeby do tego kola nalezec:p

to nie będzie problemem

bardziej doświadczeni koledzy zawsze mogą pomóc :gwizdanie:

chyba napisałem, że to nie będzie problem :naughty:

Opublikowano

:hi:

dzień dobry

:hi:

:hi:

robota to głupota..... :decayed:

też tak myślę moja mnie jakoś utrzyma a ja się zajmę małym :gwizdanie: :evil:

założymy koło niepracujących tatusiów i bedzie życie jak w madrycie :decayed:

miszka musisz zalac zeby do tego kola nalezec:p

to nie będzie problemem

bardziej doświadczeni koledzy zawsze mogą pomóc :gwizdanie:

chyba napisałem, że to nie będzie problem :naughty:

jeszcze tego nie wiesz :decayed:

Opublikowano

Panowie,

szukam namiarów na jakiegoś dobrego fachowca od klimy z naszej okolicy ( nie musi być cudotwórca ), ale żeby wiedział o czym mowi ...

będe bardzo wdzięczny za pomoc ...

Opublikowano

Panowie,

szukam namiarów na jakiegoś dobrego fachowca od klimy z naszej okolicy ( nie musi być cudotwórca ), ale żeby wiedział o czym mowi ...

będe bardzo wdzięczny za pomoc ...

a co dolega ?

Opublikowano

jol jol nygass :decayed:

Panowie,

szukam namiarów na jakiegoś dobrego fachowca od klimy z naszej okolicy ( nie musi być cudotwórca ), ale żeby wiedział o czym mowi ...

będe bardzo wdzięczny za pomoc ...

w będzinie sa dobrzy kolesie, na ulicy namiarkowej o ile sie nie myle :mysli:
Opublikowano

Panowie,

szukam namiarów na jakiegoś dobrego fachowca od klimy z naszej okolicy ( nie musi być cudotwórca ), ale żeby wiedział o czym mowi ...

będe bardzo wdzięczny za pomoc ...

a co dolega ?

problem jest taki, że nagle przestała działać, myslalem że to jakiś elektryczny problem ale sprawdziłem wszystkie bezpieczniki odpowiedzialne za klimatyzację, co ciekawe nic się nie blokuje mogę ją przełaczać poniędzy "auto" "econ" i ręczny tryb, ale niestety nie chłodzi :no:

masakra

Opublikowano
  • Autor

siemka :cool1:

Underwear_mons.gif

:kox: :kox:

Opublikowano

Panowie,

szukam namiarów na jakiegoś dobrego fachowca od klimy z naszej okolicy ( nie musi być cudotwórca ), ale żeby wiedział o czym mowi ...

będe bardzo wdzięczny za pomoc ...

a co dolega ?

problem jest taki, że nagle przestała działać, myslalem że to jakiś elektryczny problem ale sprawdziłem wszystkie bezpieczniki odpowiedzialne za klimatyzację, co ciekawe nic się nie blokuje mogę ją przełaczać poniędzy "auto" "econ" i ręczny tryb, ale niestety nie chłodzi :no:

masakra

Adam S. działał coś ostanio z klimą :wink4:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.