Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

swedzi mnei reka :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

swedzi mnei reka :polew: :polew: :polew:

To zwal se nią gruche... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

swedzi mnei reka :polew: :polew: :polew:

Ale dziś kolacyjkę opierdoliłeem! :rolleyes:

P.S. To się podrap! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

napil bym sie czegos, a w lodowce tylko mleko ;/

Opublikowano

swedzi mnei reka :polew: :polew: :polew:

Ale dziś kolacyjkę opierdoliłeem! :rolleyes:

P.S. To się podrap! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Sam sobie nie sięga .... :polew:

Opublikowano

swedzi mnei reka :polew: :polew: :polew:

To zwal se nią gruche... :polew: :polew: :polew:

do glownego zbiornika? :polew:
Opublikowano

penis pompka :polew: :polew:

Opublikowano

ja się zbieram Panowie do jutro :hi:

Opublikowano

Co wyście som zryte to historia jest... :polew: :polew:

Opublikowano

napil bym sie czegos, a w lodowce tylko mleko ;/

Jaki procent? :kox:

HDw3D na TVNie... :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: jebłem :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 22:40_________________________________________________

napil bym sie czegos, a w lodowce tylko mleko ;/

Jaki procent? :kox:

HDw3D na TVNie... :polew: :polew: :polew: :polew:

To jest ciul w porównaniu z tym co leci na TVP1 ... Klasyka Panie Klasyka

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: jebłem :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 22:40_________________________________________________

napil bym sie czegos, a w lodowce tylko mleko ;/

Jaki procent? :kox:

HDw3D na TVNie... :polew: :polew: :polew: :polew:

To jest ciul w porównaniu z tym co leci na TVP1 ... Klasyka Panie Klasyka

No dobry film i dobry tekst piosenki na dzieńń dobry... :kox:
Opublikowano

napil bym sie czegos, a w lodowce tylko mleko ;/

Jaki procent? :kox:

wiadomo laciate 3,2% :decayed:

tez ogladam hdw3d :wink4:

Co wyście som zryte to historia jest... :polew: :polew:

przesadzasz :decayed:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: jebłem :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 22:40_________________________________________________

napil bym sie czegos, a w lodowce tylko mleko ;/

Jaki procent? :kox:

HDw3D na TVNie... :polew: :polew: :polew: :polew:

To jest ciul w porównaniu z tym co leci na TVP1 ... Klasyka Panie Klasyka

No dobry film i dobry tekst piosenki na dzieńń dobry... :kox:

Taaa a potem biały Pontiac i biała E36 316i... to były czasy... :gwizdanie:

Opublikowano

napil bym sie czegos, a w lodowce tylko mleko ;/

Jaki procent? :kox:

wiadomo laciate 3,2% :decayed:

tez ogladam hdw3d :wink4:

Co wyście som zryte to historia jest... :polew: :polew:

przesadzasz :decayed:

:good:
Opublikowano

przegoniliśmy spoty warszawskie :kox:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: jebłem :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 22:40_________________________________________________

napil bym sie czegos, a w lodowce tylko mleko ;/

Jaki procent? :kox:

HDw3D na TVNie... :polew: :polew: :polew: :polew:

To jest ciul w porównaniu z tym co leci na TVP1 ... Klasyka Panie Klasyka

No dobry film i dobry tekst piosenki na dzieńń dobry... :kox:

Taaa a potem biały Pontiac i biała E36 316i... to były czasy... :gwizdanie:

:gwizdanie:

I jakie teksty!!!! :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew:

przegoniliśmy spoty warszawskie :kox:

:kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

przegoniliśmy spoty warszawskie :kox:

:nose:
Opublikowano

PS. Ktos stawia w sobotę ? :naughty::decayed:

Opublikowano

przegoniliśmy spoty warszawskie :kox:

To wszystko jest nie ważne... teraz liczy się tylko magiczna liczba 5 000 i Death Line Sobota 17:00

:wink4:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 22:51_________________________________________________

PS. Ktos stawia w sobotę ? :naughty::decayed:

Hugo pisał że jeżeli damy rade stuknąc te 5000 postów to pierwsza kolejke browarów stawia niejaki stanley... oficjalne ogłoszenie z jego strony na FB ... :gwizdanie: :naughty::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.