Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox:

:kox:

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox:

dojebane trzeba kiedys tak zrobic, jako kierowce proponuje Keżora lub Maxa albo Kanara :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Adam.S kiedyś jeździł na taxi to trzeba go namówić. :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Adam.S kiedyś jeździł na taxi to trzeba go namówić. :naughty: :naughty: :naughty:

tak tak tak :):):)

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox:

Ja chce sie przejechac takim TAXI ... lepsze niż w filmie Besona ... :decayed:[br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 18:26_________________________________________________

:kox: :kox: :kox: :kox:

dojebane trzeba kiedys tak zrobic, jako kierowce proponuje Keżora lub Maxa albo Kanara :polew: :polew: :polew:

Po ostatnim przejeździe z adrenaliny do City stanowczo obstawiam Maxito ... :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox:

Ja chce sie przejechac takim TAXI ... lepsze niż w filmie Besona ... :decayed:[br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 18:26_________________________________________________

:kox: :kox: :kox: :kox:

dojebane trzeba kiedys tak zrobic, jako kierowce proponuje Keżora lub Maxa albo Kanara :polew: :polew: :polew:

Po ostatnim przejeździe z adrenaliny do City stanowczo obstawiam Maxito ... :polew:

nawet mi nie mów, mało w gacie nie narobiłem :gwizdanie:

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox:

Ja chce sie przejechac takim TAXI ... lepsze niż w filmie Besona ... :decayed:[br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 18:26_________________________________________________

:kox: :kox: :kox: :kox:

dojebane trzeba kiedys tak zrobic, jako kierowce proponuje Keżora lub Maxa albo Kanara :polew: :polew: :polew:

Po ostatnim przejeździe z adrenaliny do City stanowczo obstawiam Maxito ... :polew:

nawet mi nie mów, mało w gacie nie narobiłem :gwizdanie:

dał rade... jakby nie to że zemną Nikaa jechała to cioł bym za Wami ale z kobitami trzeba ostroznie ... :wink4:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox:

Ja chce sie przejechac takim TAXI ... lepsze niż w filmie Besona ... :decayed:[br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 18:26_________________________________________________

:kox: :kox: :kox: :kox:

dojebane trzeba kiedys tak zrobic, jako kierowce proponuje Keżora lub Maxa albo Kanara :polew: :polew: :polew:

Po ostatnim przejeździe z adrenaliny do City stanowczo obstawiam Maxito ... :polew:

nawet mi nie mów, mało w gacie nie narobiłem :gwizdanie:

dał rade... jakby nie to że zemną Nikaa jechała to cioł bym za Wami ale z kobitami trzeba ostroznie ... :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox:

Ja chce sie przejechac takim TAXI ... lepsze niż w filmie Besona ... :decayed:[br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 18:26_________________________________________________

:kox: :kox: :kox: :kox:

dojebane trzeba kiedys tak zrobic, jako kierowce proponuje Keżora lub Maxa albo Kanara :polew: :polew: :polew:

Po ostatnim przejeździe z adrenaliny do City stanowczo obstawiam Maxito ... :polew:

nawet mi nie mów, mało w gacie nie narobiłem :gwizdanie:

dał rade... jakby nie to że zemną Nikaa jechała to cioł bym za Wami ale z kobitami trzeba ostroznie ... :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No co Jentelmen ze mnie i w pyte ziomek ... :decayed:

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox:

Ja chce sie przejechac takim TAXI ... lepsze niż w filmie Besona ... :decayed:[br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 18:26_________________________________________________

:kox: :kox: :kox: :kox:

dojebane trzeba kiedys tak zrobic, jako kierowce proponuje Keżora lub Maxa albo Kanara :polew: :polew: :polew:

Po ostatnim przejeździe z adrenaliny do City stanowczo obstawiam Maxito ... :polew:

nawet mi nie mów, mało w gacie nie narobiłem :gwizdanie:

dał rade... jakby nie to że zemną Nikaa jechała to cioł bym za Wami ale z kobitami trzeba ostroznie ... :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No co Jentelmen ze mnie i w pyte ziomek ... :decayed:

:good:

przynajmniej się starałeś :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dobra koniec pitolenia.... firma wzywa nagły przypadek ... :wallbash:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.