Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co to Miszka się znów z wozem dzieje :?:

500 czy gulf :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co to Miszka się znów z wozem dzieje :?:

500 czy gulf :naughty:

Gulf - dasz babie jeździć to tak jest :disgust:

ale już do mechaniora zawiozłem niech robi, nie chce zapeszać ale nie podejrzewam nic poważnego ale się zobaczy

Opublikowano

co to Miszka się znów z wozem dzieje :?:

500 czy gulf :naughty:

Gulf - dasz babie jeździć to tak jest :disgust:

ale już do mechaniora zawiozłem niech robi, nie chce zapeszać ale nie podejrzewam nic poważnego ale się zobaczy

jedno jest pewne - da się naprawić ...

Opublikowano

Miszka miałem podobny problem w poprzednim aucie i było to sprzęgło :gwizdanie:

:blink: to dlaczego inne biegi wchodzą :cool1:[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 19:48_________________________________________________jak no moje to ewidentnie coś ze skrzynią

Miałem tylko podobnie. A sprzęgło normalnie działa na wyższych biegach.
Opublikowano

Miszka miałem podobny problem w poprzednim aucie i było to sprzęgło :gwizdanie:

:blink: to dlaczego inne biegi wchodzą :cool1:[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 19:48_________________________________________________jak no moje to ewidentnie coś ze skrzynią

Miałem tylko podobnie. A sprzęgło normalnie działa na wyższych biegach.

nie znam się ale oby to nie było sprzęgło bo nie widzi mi się ładować kasy w to auto, choć z drugiej strony chcę żeby było wszystko na tip-top mechanicznie więc jednak trzeba będzie rzygnąć :disgust:

Opublikowano

ja u siebie w przyszłym tyg też robię kilka rzeczy, w sumie oprócz rozyebanej osłony przegubu, to same pierdoły eksploatacyjne,

Mam nadzieję, że zamknie się do 1000zł :gwizdanie:

Opublikowano

ja u siebie w przyszłym tyg też robię kilka rzeczy, w sumie oprócz rozyebanej osłony przegubu, to same pierdoły eksploatacyjne,

Mam nadzieję, że zamknie się do 1000zł :gwizdanie:

masz znajomości w ASO to ogarniesz to po kosztach :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

ja u siebie w przyszłym tyg też robię kilka rzeczy, w sumie oprócz rozyebanej osłony przegubu, to same pierdoły eksploatacyjne,

Mam nadzieję, że zamknie się do 1000zł :gwizdanie:

masz znajomości w ASO to ogarniesz to po kosztach :gwizdanie: :tongue4:

to już jest po kosztach :polew:

Opublikowano

ja u siebie w przyszłym tyg też robię kilka rzeczy, w sumie oprócz rozyebanej osłony przegubu, to same pierdoły eksploatacyjne,

Mam nadzieję, że zamknie się do 1000zł :gwizdanie:

masz znajomości w ASO to ogarniesz to po kosztach :gwizdanie: :tongue4:

to już jest po kosztach :polew:

:shocked::tongue4:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

:hi:

Opublikowano

Siema spamerzy! :hi:

Opublikowano

siema z ranca

Opublikowano

siema z ranca

Coś mnie ominęło przez ten tydzień że Ty tak wcześnie Kędzior wstajesz? :blink::decayed:
Opublikowano

:hi:

Troszkę humoru na dobry dzień :>

0_0_0_416446997_middle.jpg

:good: :good: :good::polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Luty 2012, 08:46_________________________________________________

siema z ranca

Coś mnie ominęło przez ten tydzień że Ty tak wcześnie Kędzior wstajesz? :blink::decayed:

siostra chora, o 5 smigalem z nia do lekarza
Opublikowano

:hi:

Troszkę humoru na dobry dzień :>

0_0_0_416446997_middle.jpg

:good: :good: :good::polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Luty 2012, 08:46_________________________________________________

siema z ranca

Coś mnie ominęło przez ten tydzień że Ty tak wcześnie Kędzior wstajesz? :blink::decayed:

siostra chora, o 5 smigalem z nia do lekarza

No to niedobrze. :confused4: Ale jednak jakaś nadzwyczajna sytuacja, że wstałeś... :naughty:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Troszkę humoru na dobry dzień :>

0_0_0_416446997_middle.jpg

Dobre :good:

Siemanko :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.