Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:dobry z rana :wink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Dzięki za spocicha :wink:
podziękował za dzisiaj i Hamerkowi za przepalenie wydechu :kox::kox::kox::kox:

Oj czarno szło :decayed: ciekawe co misiaczki sobie pomyślały jak przelecialem koło nich 220kmh :kox:

no też o tym pomyślałem bo ja wyhamowałem do 150km/h :whistling: a Ciebie to waliło :kox:

:hi: siemacie

Opublikowano
Dzięki za spocicha :wink:
podziękował za dzisiaj i Hamerkowi za przepalenie wydechu :kox::kox::kox::kox:

Oj czarno szło :decayed: ciekawe co misiaczki sobie pomyślały jak przelecialem koło nich 220kmh :kox:

no też o tym pomyślałem bo ja wyhamowałem do 150km/h :whistling: a Ciebie to waliło :kox:

A co mi tam :decayed:

Opublikowano

Siemka :hi:

Opublikowano

:hi:

Dobrze ze wczoraj trafilem- THX Tomek! :thumbup1:

Opublikowano
:hi:

Dobrze ze wczoraj trafilem- THX Tomek! :thumbup1:

:good:
Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany at 13:45 ----------

Audi A4 B5 B7 Jedyne takie prawidziwy Unikat ! TDI full opcja sprawdź! Mielec ? Tablica.pl

---------- Post dopisany at 14:04 ---------- Poprzedni post napisany at 14:03 ----------

takich ulepow to ja nie chce

Opublikowano

siemanko

:hi:

---------- Post dopisany at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany at 13:45 ----------

Audi A4 B5 B7 Jedyne takie prawidziwy Unikat ! TDI full opcja sprawdź! Mielec ? Tablica.pl

---------- Post dopisany at 14:04 ---------- Poprzedni post napisany at 14:03 ----------

takich ulepow to ja nie chce

to sie nazywa rezanie hehe

Opublikowano
:sick3:
Opublikowano
siemanko
:hi:

---------- Post dopisany at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany at 13:45 ----------

Audi A4 B5 B7 Jedyne takie prawidziwy Unikat ! TDI full opcja sprawdź! Mielec ? Tablica.pl

---------- Post dopisany at 14:04 ---------- Poprzedni post napisany at 14:03 ----------

takich ulepow to ja nie chce

to sie nazywa rezanie hehe

:facepalm: jak to curva musi śmiesznie wyglądać z boku:polew:
Opublikowano
siemanko
:hi:

---------- Post dopisany at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany at 13:45 ----------

Audi A4 B5 B7 Jedyne takie prawidziwy Unikat ! TDI full opcja sprawdź! Mielec ? Tablica.pl

---------- Post dopisany at 14:04 ---------- Poprzedni post napisany at 14:03 ----------

takich ulepow to ja nie chce

to sie nazywa rezanie hehe

:facepalm: jak to curva musi śmiesznie wyglądać z boku:polew:

a może akurat fajnie ...:whistling::naughty::kox:

nie no kurfa żartowałem :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Ale Ci się żarcik trzyma. :naughty::grin::grin:

Opublikowano
siemanko
:hi:

---------- Post dopisany at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany at 13:45 ----------

Audi A4 B5 B7 Jedyne takie prawidziwy Unikat ! TDI full opcja sprawdź! Mielec ? Tablica.pl

---------- Post dopisany at 14:04 ---------- Poprzedni post napisany at 14:03 ----------

takich ulepow to ja nie chce

to sie nazywa rezanie hehe

:facepalm: jak to curva musi śmiesznie wyglądać z boku:polew:

a może akurat fajnie ...:whistling::naughty::kox:

nie no kurfa żartowałem :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

yhyym...:polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.