Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurde, fajny meczyk, szkoda że nie mogę się nadupczyć bo na to się patrzeć nie da :doh::decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzięki Pany :hi:

THX za spota i kebaba

Arturoo za odprowadzenie niestety na winklach musiałem odpuścić bo balony drogi się nie trzymią:doh:

dzięki również :hi::decayed::wink: ..............

............ musiałem zrobić margines by Cię nie blokować gdybyś chciał jednak jechać :decayed::decayed::decayed::decayed:

:hi: Gorączke mam 39 :( i na dodatek ząb mnie boli jak cholera.... Załatwiłem się na cacy :sick3:

standardowe objawy nagłego ubytku alkoholu w organiźmie :grin::grin::grin::grin:

:hi: po 2 latach :decayed:

:hi::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

elo wszystkim :hi:

Opublikowano
Ale ja dalej nie wiem po co ten temat rozkminialiśmy... :decayed:

Zerknij na ten wątek dokładniej

http://a4-klub.pl/wykresy-modyfikacjach-projekty-modyfikowanych-aut-119/b5-ajm-170-km-368nm-mtronic-91810/index3.html

Jest tam kilkukrotnie wspomniane o doładowaniu rzędu 1,4-1,5 bara

Starych logów niestety nie odnajdę - ew możesz zapytać dejfa - może będzie pamiętał :wink:

daniel ale tys jest nie możliwy :whistling:

stanley ma zadane 1,5 bara tak jak ja i robilismy to u tego samego gościa :decayed: więc na bank miał 1,5 i mogę to potwierdzić :wink: wieć widac żę się da polak potrafi :decayed:

A to Ty tez masz AJM?

Niemozliwy bo? Pytam, jak napisalem, tylko dlatego że to pierwsdzy raz widze, a uwierz sporo tego tematu przerobilem nim kupilem nowa turbine. Tylko dlatego chcialem wiedziec:hi:

odgrzałem kotleta, niech się fachowcy i fachowcy wypowiedzą :wink:

i w sumie dalej nie wiem po co to drążymy... że w AJM nie można zapodać 1,4-1,5 bara?

Moze wyjasnie jeszcze raz skoro takie to nie zrozumiale.

W moim drazeniu tego tematu chodzi o to, ze powszechnie jest opinia roznych ludzi ktorzy z tym dzialali, ze dla gt1749v cisnienie zadane, szczegolnie w wyzszej partii obrotow wieksze niz 1.25 bara to zabojstwo.

Wiec teraz sa dwie opcje:

Albo miales w super stanie turbo i ze swietnej produkcji ,dlatego wytrzymalo takie cisnienie bez awaryjnie

Albo te turbiny jednak wytrzymuja wiecej.

Jesli 2 opcja byla by prawdziwa, to po co pchac sie w przerobke na awx/avf skoro mozna osiagnac na nich to samo bez zbednych kosztow. Nie wiem czemu taki problem z tego sie tu wytworzyl, skoro nie ma tu nic zlosliwego, czysta ciekawosc ktora komus moze sie przydac.

Opublikowano

Siema! :whistling: Wódeczka się znowu leje...:naughty: P.S. dzięki za spota! :hi: Krolu ?! :shock3::decayed:

Opublikowano

Tylko skąd wzięla się ta powszechna opinia... Czy ktoś próbował zrobić coś z tym więcej, czy napisał to jeden kolo, a później wszyscy jak papugi.....:wink:

Na tym forum było już obalonych kilka niemożliwych tematów :wink:

Np. że nie da się wsadzić do B5 większych tarcz niż 312 :wink: A jednak, po kilku latach wyszło co innego.... Czy też ile Nm wytrzymuje dwumas itp itd

Jak robiłem program to chciałem, żeby było coś więcej niż większość dziadkowych softów z forum :naughty: - takie moje zdanie

Opublikowano

pssyt :beer:

Opublikowano
Tylko skąd wzięla się ta powszechna opinia... Czy ktoś próbował zrobić coś z tym więcej, czy napisał to jeden kolo, a później wszyscy jak papugi.....:wink:

Na tym forum było już obalonych kilka niemożliwych tematów :wink:

Np. że nie da się wsadzić do B5 większych tarcz niż 312 :wink: A jednak, po kilku latach wyszło co innego.... Czy też ile Nm wytrzymuje dwumas itp itd

Jak robiłem program to chciałem, żeby było coś więcej niż większość dziadkowych softów z forum :naughty: - takie moje zdanie

Nie wiem czy czytales dzial tuningu, tam taka opinia krazy, ja nie jestem tunerem, zeby to sprawdzac :decayed:

Do tego wlasnie daze, jesli mozna , to po co pchac sie w koszty, sam kupiles awx bo uznales ze jest wydajniesza, a moze wystarczylo kupic to samo, za polowe ceny awx?

Opublikowano
Tylko skąd wzięla się ta powszechna opinia... Czy ktoś próbował zrobić coś z tym więcej, czy napisał to jeden kolo, a później wszyscy jak papugi.....:wink:

Na tym forum było już obalonych kilka niemożliwych tematów :wink:

Np. że nie da się wsadzić do B5 większych tarcz niż 312 :wink: A jednak, po kilku latach wyszło co innego.... Czy też ile Nm wytrzymuje dwumas itp itd

Jak robiłem program to chciałem, żeby było coś więcej niż większość dziadkowych softów z forum :naughty: - takie moje zdanie

Nie wiem czy czytales dzial tuningu, tam taka opinia krazy, ja nie jestem tunerem, zeby to sprawdzac :decayed:

Do tego wlasnie daze, jesli mozna , to po co pchac sie w koszty, sam kupiles awx bo uznales ze jest wydajniesza, a moze wystarczylo kupic to samo, za polowe ceny awx?

ceny turbin są w podobnej cenie :wink:

jak zrobię kilkaset km to będę wiedział czy jest jakaś różnica :naughty:

Opublikowano

uzywke 1749v kupisz za 200-300zl i przejsciowka tez odpada

Opublikowano
uzywke 1749v kupisz za 200-300zl i przejsciowka tez odpada

1. w jakim stanie?

2. z gwarancją ?

Opublikowano

:hi:

dopiero zawitałem w domu.

btw thx za mini-spota :wink:

Opublikowano

ilu Was było ?

Opublikowano
uzywke 1749v kupisz za 200-300zl i przejsciowka tez odpada

1. w jakim stanie?

2. z gwarancją ?

u mnie na polce lezy, gwarancji bym pewnie nie dal poza rozruchowa, a stan moglbys sam ocenic :wink:

Opublikowano

dzięki za spota .:hi:

dziś był spot wersja mini:grin:

Opublikowano

ja pier**le a tu dalej o tych turbinach :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

jak odjeżdżałem to 4 osoby

Opublikowano

napinacze :wink:

Opublikowano
napinacze :wink:

zwykłe rolki do napinaczy to im jeszcze daleko :grin:

Opublikowano
uzywke 1749v kupisz za 200-300zl i przejsciowka tez odpada

1. w jakim stanie?

2. z gwarancją ?

u mnie na polce lezy, gwarancji bym pewnie nie dal poza rozruchowa, a stan moglbys sam ocenic :wink:

no właśnie, jeszcze tydz temu na swoją też bym dał gwarancję rozruchową :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.