Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

siema

k**wa co za dzien ja pier**le :facepalm::facepalm::facepalm:

nie pękło 56 na klatę ???? :polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

siema

k**wa co za dzien ja pier**le :facepalm::facepalm::facepalm:

nie pękło 56 na klatę ???? :polew::polew::polew:

pewnie spalanie mu przeskoczyło z 5,1 na 5,2 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalalo mi auto k**wa;/ mam pelno wody w srodku ;/ jakis splyw musial sie przytkac albo ki h*j od strony kierowcy cala wykladzina mokra a za kierowca kaluza :kwasny:

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

siema

k**wa co za dzien ja pier**le :facepalm::facepalm::facepalm:

nie pękło 56 na klatę ???? :polew::polew::polew:

56 to malym palcem u nogi podnosze hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są te odpływy w A4 :facepalm:

Znajomemu w B6 zalało rok temu na wakacjach to też mu tam się coś popaliło , oczywiście dał do mechanika i wykasowali ładną sumkę tylko u niego grodź zalało :thumbdown:

Ja ostatnio czyściłem więc narazie spoko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:
pokaż :naughty:

A masz :naughty:

oszzzz...:shock3::shock3::shock3:

wg mnie brakuje liter "S" !!!

http://s15.postimg.org/pooon5sbr/Brak_S.jpg

...rzeczywiście:polew::polew::polew:

ja ten weekend dopuszczam z chlaniem....no przynajmniej dziś :wink:
:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerio

...musiałem wtrącić :decayed:

:doh: miało być odpuszczam :doh:

:polew:

---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ----------

choć w pierwszej chwili myślałem, że przerobiłeś mojego posta :polew:

:polew::polew::polew: temu Panu już podziękujemy:grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

:hi::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Jest ktoś zainteresowany Ubezpieczeniem na życie ?

Mamy w tej chwili jedno z lepszych ubezpieczeń na życie (ING Ochrona Plus) w promocji - promocja trwa do końca miesiąca czyli do niedzieli włącznie

Można się na prawdę dobrze ubezpieczyć za bardzo rozsądne pieniądze - sam z żoną skorzystałem

za 40-50zł miesięcznie można być ubezpieczonym na 100-150 tyś zł - jak ktoś bardziej zainteresowany dajcie znać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są te odpływy w A4 :facepalm:

Znajomemu w B6 zalało rok temu na wakacjach to też mu tam się coś popaliło , oczywiście dał do mechanika i wykasowali ładną sumkę tylko u niego grodź zalało :thumbdown:

Ja ostatnio czyściłem więc narazie spoko :wink:

chyba opanowane, przeczuscilem je, byly zatkane. mam nadzieje ze to to bylo przyczyna a nie cos innego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem dziewczyny , Tico po prostu :kox: widziałem , że w wariancie 2 POSZŁEŚ nawet w mechanikę i zmieniłeś wydech :decayed: masz wykres z hamowni ? :banan:

---------- Post dopisany at 00:21 ---------- Poprzedni post napisany at 00:01 ----------

audi-a4-z-audi-100-f11fde6e1c2e4fa5a1a9e71535465287b3f6e41f.jpg

Rafales , autko marzeń :slina: tylko szkoda , że nie kołpaki :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty::facepalm:

Te przednie lampy to chyba BMW? Ciekawe ile się namęczył żeby spasować... :wink:

AUDI-A3-EXTREME-TUNING-audi-17619666-500-332.jpg

---------- Post dopisany at 00:50 ---------- Poprzedni post napisany at 00:38 ----------

PS. A tak na serio to doradzicie mi coś? :)

Chodzi o to że muszę gdzie nie gdzie zaprawki porobić, rude przykryć :D Także zostanie mi praktycznie dach nietknięty :wink:

I teraz tak. Mogę zostać przy tym samym kolorze: LZ5L Mingblau Pearl, czyli taki mniej więcej:

dsc00782-6036337053966320635.JPG

albo pomalować na SIDEBLADE EXTER PHANTOMSCHWARZ EFFECT :naughty::naughty: z palety Audi R8/Q7:

r8-2.jpg

Z tym pierwszym mam mniej zabawy bo nie maluję wnętrza tylko odświeżam z zewnatrz, natomiast z tym drugim to wszystko ale... mam go za free 2 litry mi leży i się kurzy (miałem kiedyś inne auto malować...)

Jak myślicie? Zostać przy granacie czy robić total murzyna? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...