Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nie widać zdjęcia

ta strona jest jakaś poyebana, kiedyś miałem podobnie :kwasny:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

siemka ,byłem na piłce dziś i to co się k**wa dzieje z komarami to jest jakiś obłęd ;/ jest ich tak dużo , że zaczynam wierzyć w teorie spiskową , że to koncerny farmaceutyczne hodują te komary całą zime , a latem wypuszczają , żeby zarabiać na środkach na komary :grin:

no , ale jak coś to zapraszam, za tydzień też gramy :decayed:

Opublikowano

O ktorej teraz gracie? Tam gdzie w zeszlym roku?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
siemka ,byłem na piłce dziś i to co się k**wa dzieje z komarami to jest jakiś obłęd ;/ jest ich tak dużo , że zaczynam wierzyć w teorie spiskową , że to koncerny farmaceutyczne hodują te komary całą zime , a latem wypuszczają , żeby zarabiać na środkach na komary :grin:

no , ale jak coś to zapraszam, za tydzień też gramy :decayed:

Muszę się w końcu tam wybrać bo już mi brakuje grania :thumbdown:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:grin::grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 10:31 ---------- Poprzedni post napisany at 10:19 ----------

:decayed::decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
no to Soprano rozbieraj bo mnie też ten zabieg czeka jak zrobisz to podaj gdzie mogę napotkać problem :whistling: a poza tym dam radę ściągnąć same sprężyny z mac-persona bez demontażu go, jest tam tyle miejsca ??

nie ma takiej mozliwosc bez wyciagniecia,

nie sciagniesz sprezyny a jak bedziesz mial zapieczona srobke ktora trzyma gorne wachacze a podejrzewam ze bedziesz mial to juz nie uzbroj w cierpliwość

ja się wziąłem na sposób i poopuscilem stabilizator i dolny wahacz i spadło wszystko

dzis kolejne podejście

a tak wyszła wczorajsza przymiarka na małych kółkach

20130703_195440.jpg

---------- Post dopisany at 12:39 ---------- Poprzedni post napisany at 12:38 ----------

a tak poza tym :hi::hi::hi::hi::hi:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

O ktorej teraz gracie? Tam gdzie w zeszlym roku?

nie , gramy niedaleko SCC , ul.Grażyńskiego , boisko Rapid. o godzinie 19.30 zaczynamy i mamy dwie godzinki :wink:

---------- Post dopisany at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:43 ----------

no to Soprano rozbieraj bo mnie też ten zabieg czeka jak zrobisz to podaj gdzie mogę napotkać problem :whistling: a poza tym dam radę ściągnąć same sprężyny z mac-persona bez demontażu go, jest tam tyle miejsca ??

nie ma takiej mozliwosc bez wyciagniecia,

nie sciagniesz sprezyny a jak bedziesz mial zapieczona srobke ktora trzyma gorne wachacze a podejrzewam ze bedziesz mial to juz nie uzbroj w cierpliwość

ja się wziąłem na sposób i poopuscilem stabilizator i dolny wahacz i spadło wszystko

dzis kolejne podejście

a tak wyszła wczorajsza przymiarka na małych kółkach

http://s8.postimg.org/uncsjq485/20130703_195440.jpg

niżej się nie dało ? :decayed:

Opublikowano

Gracie tam koło tej głównej drogi co się łączy z chorzowską?

Opublikowano

:hi:

jedzie kto na żory dziś ?

Opublikowano
:hi:
O ktorej teraz gracie? Tam gdzie w zeszlym roku?

nie , gramy niedaleko SCC , ul.Grażyńskiego , boisko Rapid. o godzinie 19.30 zaczynamy i mamy dwie godzinki :wink:

---------- Post dopisany at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:43 ----------

no to Soprano rozbieraj bo mnie też ten zabieg czeka jak zrobisz to podaj gdzie mogę napotkać problem :whistling: a poza tym dam radę ściągnąć same sprężyny z mac-persona bez demontażu go, jest tam tyle miejsca ??

nie ma takiej mozliwosc bez wyciagniecia,

nie sciagniesz sprezyny a jak bedziesz mial zapieczona srobke ktora trzyma gorne wachacze a podejrzewam ze bedziesz mial to juz nie uzbroj w cierpliwość

ja się wziąłem na sposób i poopuscilem stabilizator i dolny wahacz i spadło wszystko

dzis kolejne podejście

a tak wyszła wczorajsza przymiarka na małych kółkach

http://s8.postimg.org/uncsjq485/20130703_195440.jpg

niżej się nie dało ? :decayed:

Na tym liceum ?

Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.