Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hehe, luzik , to nie moja zasługa , że sie grill udał ,tylko tych co byli :embarrassed::hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sobota była fajnym dzionkiem :) Dużo akcji i na koniec uczciliśmy to ogniskiem, dzięki za wspólny ubaw :wink4:

Opublikowano
  • Autor

przypominam o Wtorkowym tj. jutrzejszym spocie :wink4:

Opublikowano

przypominam o Wtorkowym tj. jutrzejszym spocie :wink4:

pamiętamy :)

Opublikowano

szefie a bedziesz mia vag i do kery godz bedziesz siedziol pod go sport

Opublikowano
  • Autor

szefie a bedziesz mia vag i do kery godz bedziesz siedziol pod go sport

będe , bo kabel jest Gracjana , a kompa biore bo coś teslic chciał porobić :wink4:

a siedzieć będe do ostatniego spotowicza pewnie :evil:

Opublikowano

to co...wio pod go sport :>

Opublikowano

bawcie dobrze ja do soboty stoje u lakiernika ;)

Opublikowano
  • Autor

no spocik sie udał jak zwykle :decayed: jestem coraz bliżej doprowadzenia Krola auta do serii :gwizdanie: znalazłem dziś brakujące 0,6Bar :hi:

jutro rezamy i powinien na piątek już być niezły wyjadacz :evil:

mam jeszcze nadzieje że wkońcu stara ekipa sie przełamnie i zacznie przyjeżdżać we wtorki :kox:

Opublikowano

z ciekawości co mu było/jest :>

Opublikowano

z ciekawości co mu było/jest :>

ten obrazek powie wszystko :

dolot.jpg

Dziura na obejmie przy turbinie...

Opublikowano
  • Autor

Dziura na obejmie przy turbinie...

dziura na gumie przy kolektorze ssącym :wink4:
Opublikowano

Dziura na obejmie przy turbinie...

dziura na gumie przy kolektorze ssącym :wink4:

To chciałem napisać ale stwierdziłem ze nie bede sie posługiwac takim fachowym jezykiem :tongue4: :tongue4: :tongue4:

:tongue4:

Opublikowano

szefie od ktorej rezacie jutro w kezors garaz

Opublikowano
  • Autor

szefie od ktorej rezacie jutro w kezors garaz

o 13-14 , wpadaj jak nie masz co robić :decayed:

Opublikowano

no jak mi skasujesz tom czerwona diode to bede bo zas zaczyno mnie wkur..ć :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no jak mi skasujesz tom czerwona diode to bede bo zas zaczyno mnie wkur..ć :decayed:

to co to znowu żeś fotelem sie bawił ? ustaw se go raz a pożądnie :kox: może Ci to zlutować ??
Opublikowano

Dziura na obejmie przy turbinie...

dziura na gumie przy kolektorze ssącym :wink4:

To chciałem napisać ale stwierdziłem ze nie bede sie posługiwac takim fachowym jezykiem :tongue4: :tongue4: :tongue4:

:tongue4:

jakbyś mi tak napisał to bym tylko głową pokiwał a dzięki focie przynajmniej mam jakiś pogląd :polew:

Opublikowano
  • Autor

Dziura na obejmie przy turbinie...

dziura na gumie przy kolektorze ssącym :wink4:

To chciałem napisać ale stwierdziłem ze nie bede sie posługiwac takim fachowym jezykiem :tongue4: :tongue4: :tongue4:

:tongue4:

jakbyś mi tak napisał to bym tylko głową pokiwał a dzięki focie przynajmniej mam jakiś pogląd :polew:

a też masz taką gume :decayed:
Opublikowano

no widziałem.. gumy to u mnie akurat pod dostatkiem :P ale zanim dojde do czego która prowadzi to jeszcze z miesiąc minie ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.