Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a fajnie było macie czego żałować ;):decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W moim przypadku też siła wyższa :confused4:

Opublikowano

dzięki za zlocik wczorajszy :hi:

Opublikowano
  • Autor

no spocik bardzo udany :>

z tego co policzyłem to było koło 10-11 autek :decayed:

fajnie jakby wszyscy co byli wzieli i sie odezwali w temacie , bo szczerze to wszystkich nie kojarze :hi:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2009, 10:15_________________________________________________Kanar , tu mosz tą maske o której Ci mówiłem ;)http://www.a4-klub.pl/smf/b5_apt_oto_moje_autko_str6_nowy_zderzak-t18677.0.html

Opublikowano

no spocik bardzo udany :>

z tego co policzyłem to było koło 10-11 autek :decayed:

fajnie jakby wszyscy co byli wzieli i sie odezwali w temacie , bo szczerze to wszystkich nie kojarze :hi:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2009, 10:15_________________________________________________Kanar , tu mosz tą maske o której Ci mówiłem ;)http://www.a4-klub.pl/smf/b5_apt_oto_moje_autko_str6_nowy_zderzak-t18677.0.html

wrzuć foty mojego pięknego bolidu :decayed:

Opublikowano

Krolu mam fajny grilllll dla ciebie z czarna ramka :naughty: bo pomalowałem ten swoj ori na czarno i ten stary mi został :evil:

Opublikowano

Krolu mam fajny grilllll dla ciebie z czarna ramka :naughty: bo pomalowałem ten swoj ori na czarno i ten stary mi został :evil:

Przymierze, zobaczę i ile za niego chcesz?:D

Opublikowano

jak ile ? normalnie 850zł :decayed:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2009, 11:08_________________________________________________dla ludzi z forum oczywiście :polew:

Opublikowano

jak ile ? normalnie 850zł :decayed:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2009, 11:08_________________________________________________dla ludzi z forum oczywiście :polew:

hmm to okazja :mysli:

Opublikowano

Ty lepiej pytaj czy jeszcze ma :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Królu , nie daj sie nabrać , to wcale nie jest okazja :wink4: ja Ci sprzedam mój od eSki za 800 :decayed:

Opublikowano

750 ostatecznie ! nizej nie zejde

Opublikowano
  • Autor

750 ostatecznie ! nizej nie zejde

wygrałeś, ja niżej nie zejde :gwizdanie:
Opublikowano

jak ile ? normalnie 850zł :decayed:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2009, 11:08_________________________________________________dla ludzi z forum oczywiście :polew:

hmm to okazja :mysli:

no baa z anglików nawet po tyle nie latają :decayed:

Opublikowano

kurcze, nie dość ze mam najmniejsza moc... to jeszcze ktoś mi chce nie ori grill za 7 i pół stówy sprzedać...

Opublikowano
  • Autor

kurcze, nie dość ze mam najmniejsza moc... to jeszcze ktoś mi chce nie ori grill za 7 i pół stówy sprzedać...

to est ori , z FK :> także ja nic okazja :tongue4:
Opublikowano

kurcze, nie dość ze mam najmniejsza moc... to jeszcze ktoś mi chce nie ori grill za 7 i pół stówy sprzedać...

założysz gryll i z bomby 15 kucy dojdzie i bedziesz miał więcej od Wolfa, a że nie ori... nikomu nie powiemy :polew:

Opublikowano

Ja jeszcze nie wiem czy mi się taki podoba... a ostatnio za 4,5 zł przyszło mi 15 kucy... a grill na pewno będzie droższy...

Opublikowano

ja bylbym chetny na czarny gril, moge ci zaoferowac 900 zl, tylko tyle mam

:decayed:

Opublikowano

za 900 Ci nie sprzeda, bo on chce 750 :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.