Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kezor masz naklejki ?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Kezor masz naklejki ?

niet :confused4:
Opublikowano

a co do jazdy to akurat cały czas Ty mnie poganiałeś :tongue4:

a bo wiesz jak to jest jak sie to padło rozkula to żal hamować ;):tongue4:

Opublikowano

to wogole pisze ja WOLF

Opublikowano
  • Autor

to wogole pisze ja WOLF

to dobrze że dodałeś bo już chciałem troche poflirtować :polew: :polew:
Opublikowano

to wogole pisze ja WOLF

a to naklejki są :decayed:[br]Dopisany: 29 Sierpień 2009, 15:37_________________________________________________pytanie jeszcze drobne, w czwartek na Bogucicach widzialem sreberko b6 z całkowice gładką klapą i ramkami klubowymi... na spocie ani razu nie widzialem to może się kolega ujawni :hi:

Opublikowano

to wogole pisze ja WOLF

a to naklejki są :decayed:[br]Dopisany: 29 Sierpień 2009, 15:37_________________________________________________pytanie jeszcze drobne, w czwartek na Bogucicach widzialem sreberko b6 z całkowice gładką klapą i ramkami klubowymi... na spocie ani razu nie widzialem to może się kolega ujawni :hi:

Moze się nas boi... :naughty:

Opublikowano

witam :hi:

kezor pamietasz gadalismy kiedys o czornych felgach od S4, bedziesz mial je do ogarniecia? ale nie teraz, najwczesniej po swietach

Opublikowano

WOLF

gdzie sa te naklejki ?

A poflirtowac to kezorku mozemy zawsze :D przyjade moze do ciebie w przyszłym tygodniu na garage :)

Opublikowano

WOLF

gdzie sa te naklejki ?

A poflirtowac to kezorku mozemy zawsze :D przyjade moze do ciebie w przyszłym tygodniu na garage :)

no niezle...a Kezorowa ma tutaj konto? :polew:

Opublikowano

to z kezorowa tez moge poflirtowac :)

Opublikowano
  • Autor

witam :hi:

kezor pamietasz gadalismy kiedys o czornych felgach od S4, bedziesz mial je do ogarniecia? ale nie teraz, najwczesniej po swietach

tiaaaa, koleś mi wisi te felgi od kwietnia , zanosi sie na sąd powoli :wallbash:

przyjade moze do ciebie w przyszłym tygodniu na garage

no spoko , ale to daj znać wcześniej żebym sie zdążył zrobić na bóstwo :cool1:

no niezle...a Kezorowa ma tutaj konto? :polew:

ma , ale nie pamięta hasła :>
Opublikowano

aha no to spoko, to moze do lutego je odda i wtedy ja je wezme :evil:

Opublikowano

dzien dobry w niedzielny poranek :kox:

Opublikowano
  • Autor

Elo :bry:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

jakie plany na dzis ?

moze jakis wypad na chechło ?

Krolu gdzie twoj tata ma ten komis ?

Opublikowano

jakie plany na dzis ?

moze jakis wypad na chechło ?

Krolu gdzie twoj tata ma ten komis ?

Hmm jakaś woda brzmi ok !

Mój senior ma komis w Mysłowicach na giełdzie samochodowej, a co szukasz ;>

Opublikowano

Krolu ja własnie wybywam z domu to jest moj nr 509 553 923 napisz esa to sie zgadamy co do wody :D moze keżorostwo pojedzie :D

A czego szukam ? czegos do karoliny :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.