Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

czy na zlocie trzeba mieć obowiązkowo czyściutki samochodzik?

chętnie bym się pojawił pierwszy raz ale nie wiem czy znajdę wcześniej czas żeby go ładnie wypastować:)

Jutro kręcimy pierwszą część "szybkich i wściekłych, piękne miasto nocą czyli eSy w dieslach opanowują kato" :wink4:.

W rolach głownych nasze TDIki

Marys wpadaj śmiało, żeby się szybciej zintegrować Kanar ma przywieźć po browarku, nie można przepuścić takiej okazji :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadaj wpadaj bro będzie, ja jeszcze nie pamiętam zlotu żebym nie przyjechał ufajdanym autem :kwasny: zawsze myje i pastuje a potem wjeżdżam na autostrade i nie wiedzieć czemu na lewym pasie sie to auto tak brudzi :disgust:

hahah Stanley przeczytałem że dałeś 1600zł a potem patrze na zdjęcie i chciałem zapytać czy te dywaniki są zrobione ze stopów kosmicznych ale sie w porę zreflektowałem i zrozumiałem że mi sie o jedno zero za dużo zobaczyło :D:embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy na zlocie trzeba mieć obowiązkowo czyściutki samochodzik?

chętnie bym się pojawił pierwszy raz ale nie wiem czy znajdę wcześniej czas żeby go ładnie wypastować:)

Wpadaj, nic się nie bój... :) zobacz do galerii spotów Katowickich... same brudasy z moim na czele :gwizdanie:

A Gregor, tylko winny się tłumaczy i pamiętaj mamy na ciebie kwity w postaci filmików :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marys pamietaj tylko, zeby nie dokuczac krolowi, bo po pierwsze ma eSeeeee i zawsze cie objedzie a po drugie ma duuuuzych kolegow :blink: co go z nimi laczy to nie wiemy ale kraza rozne plotki, wiec jakis ochraniacz na tylna czesc ciala tez by sie przydal, tylko tak na wszelki wypadek :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marys pamietaj tylko, zeby nie dokuczac krolowi, bo po pierwsze ma eSeeeee i zawsze cie objedzie a po drugie ma duuuuzych kolegow :blink: co go z nimi laczy to nie wiemy ale kraza rozne plotki, wiec jakis ochraniacz na tylna czesc ciala tez by sie przydal, tylko tak na wszelki wypadek :polew:

:polew: :polew: :polew:

"Forum broni, forum radzi, forum nigdy Cię nie zdradzi"... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak! a jak będziesz widział że wszyscy wpadają do aut i ruszają z piskiem opon (szczególnie diesle) to nie pytaj o nic tylko rób dokładnie to samo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy tego bidnego krola meczycie :chytry:

swój chłop potrafi załatwić to i owo a wy go tak atakujecie ja wiem że on jest z gliwic :polew: :polew: :polew:

ale żeby odrazu takie zaczepki i że banany lubi ja też 1 kilo poproszę ...

krolu sam nie będzie się opychał :polew: :polew:[br]Dopisany: 19 Październik 2009, 22:43_________________________________________________widzę że keżor umieścił w grafiku wypad do częstochowy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah no ale On wie że to z sympatii :) po za tym ma na tyle poczucia humoru że nie strzela FOCHa o byle głupote i za to go głównie cenię :cool1:

czyli jak 2 kilo bananów i kista browarów?? :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę tranzitem z ekipą to inaczej pogadamy :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball:

Jestem z Gliwic.. ale jak przestanę jeździć to frekwencja na spotach spadnie o 30% :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

więc już tak nie kozaczcie...

Poza tym jesteście na razie w miarę nowi wiec nie daje Wam jeszcze poczuć smaku mojej ciętej riposty :tongue4: :tongue4:

Piterra największy kozak na Gliwickich... zadarł i teraz to przez pół roku nie wejdzie :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 19 Październik 2009, 22:49_________________________________________________

hahah no ale On wie że to z sympatii :) po za tym ma na tyle poczucia humoru że nie strzela FOCHa o byle głupote i za to go głównie cenię :cool1:

czyli jak 2 kilo bananów i kista browarów?? :chytry:

Gdyby na ja to byście za 1 stronę nie wyszli a tak macie już ponad 100 :kox: :kox:

A tak na serio to mi to nie przeszkadza :) [br]Dopisany: 19 Październik 2009, 22:50_________________________________________________myslę, że z bananami daj sobie spokój byłem dziś w warzywniaku i cena zaporowa była...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tam bardziej rozwala to że mam jedną wiadomość.. konto założyłem w kwietniu jak auta szukałem i teraz w życiu swóch wiadomości nie osiągne :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krolu czemu masz początkujący a ja mam nowicjusz ???

:mysli:

oj Max nie czytałeś regulaminu :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: hmmm pisze do moderatora ...

:polew: :polew: :polew: :polew:

nie boj się świruję

to zależy od ilości postów

0-25 nowicjusz

25-99 początkujący

100-ileś użytkownik

ileś - jeszcze więcej władca postów...

Posty są naliczane tylko w działach technicznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak powiedziałem nie osiągnę 2 wiadomości :polew: :polew: :polew:

bo do działu technicznego wchodze tylko jak coś potrzebuję :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak powiedziałem nie osiągnę 2 wiadomości :polew: :polew: :polew:

bo do działu technicznego wchodze tylko jak coś potrzebuję :embarrassed:

zawsze możesz napisać coś z własnego doświadczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jeśli komuś się zepsuje polonez to niech wali jak w dym :polew: bo tam nie było śrubki której bym nie odkręcił..

tu bede poznawał świat z czasem i poprzez kolejne awarie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam eSo maniacy :decayed:

a mnie jednak jutro nie będzie, ale te moje piwko odbierze Guruguru :polew:

poprostu nie dam rady, skończyły mi się wyjazdy z temperaturą w robocie i jestem w domu dopiero po 22:30 a gdzie tam zajechać na kato jeszcze...

więc niestety musicie jeszcze poczekać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie jednak jutro nie będzie, ale te moje piwko odbierze Guruguru :polew:

Mój przyjazd też niestety stoi pod znakiem zapytania ale na 100 % będę wiedział dopiero jutro popołudniu :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...