Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja tam mam całą nockę przed sobą w pracy... :evil:

na forum szybko zleci, przynajmniej do północy :>

Gdzie tam ranek... Ale jakoś trzeba zarobić na nowe fele i inne. :wink4:

zarób też na moje to posiedze z Toba do 1:00......no dobra do 1:20 :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja tam mam całą nockę przed sobą w pracy... :evil:

na forum szybko zleci, przynajmniej do północy :>

Gdzie tam ranek... Ale jakoś trzeba zarobić na nowe fele i inne. :wink4:

zarób też na moje to posiedze z Toba do 1:00......no dobra do 1:20 :polew:

:good::gicior: Z tego co wdiziałem to fele masz nawet spoko... :tongue4:
Opublikowano

ja zbieram na zestaw HID, ale jak posiedze z Wami to chyba nikt mi nie wypłaci :confused4:

Własnie przegladam sobie zdjęcia i natknąłem się na mój wieczór kawalareski ponad rok temu.

No to wklejam coś pamiątkowego :decayed:

CbA10.jpg

Opublikowano

ja zbieram na zestaw HID, ale jak posiedze z Wami to chyba nikt mi nie wypłaci :confused4:

Własnie przegladam sobie zdjęcia i natknąłem się na mój wieczór kawalareski ponad rok temu.

No to wklejam coś pamiątkowego :decayed:

CbA10.jpg

Trzeba coś na spociszona jakiś a'la wieczór kawalerski zorganizować... :naughty: :naughty:

P.S. Takie wieczory to ja mam codziennie... :tongue4: :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Ty zawsze taki zestresowany siedzisz :decayed:

Opublikowano

dobry lachon, ale chyba troche przechodzony :kox:

Opublikowano

Ty zawsze taki zestresowany siedzisz :decayed:

:polew: Może masz związane ręce? :wink4:
Opublikowano

dobry lachon, ale chyba troche przechodzony :kox:

ale na pełnej książce serwisowej :polew:

Opublikowano

ja zbieram na zestaw HID, ale jak posiedze z Wami to chyba nikt mi nie wypłaci :confused4:

Własnie przegladam sobie zdjęcia i natknąłem się na mój wieczór kawalareski ponad rok temu.

No to wklejam coś pamiątkowego :decayed:

CbA10.jpg

To byly czasy :>

Uwaga - podczas pisania wysłano 3 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? :blink:

Opublikowano

Ty zawsze taki zestresowany siedzisz :decayed:

:polew:

kumple mi to samo powiedzieli, a co ja poradzę, że ja taki dobry i prawy :naughty:

PS. Marta22 :decayed:[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 23:15_________________________________________________ :hi:

Codziennie rano, zaraz po przebudzeniu, sprawdzam, czy nie ma mnie na

liście najbogatszych ludzi świata... Jeżeli nie, idę do roboty ... :/

Opublikowano
:hi: z rana
Opublikowano
:bry: do pracy rodacy :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:siema: z rana
Opublikowano

:hi:

z rana

znaczy w południe

Opublikowano

Siema piter :hi:

Opublikowano

no ladnie wszyscy sie przywitali :hi:

kto podbije na bajerke :polew:

Opublikowano

moja kobieta odebrala dzis prawko - ide z nia na pierwsza jazde

fajnie bylo was poznac, naprawde....

:polew: :polew: :polew:

zapodaj przed jazda melise i nerwosol

ja zawsze po 0,7 wsiadam z moja żona oczywiście jako pasaż :polew:er

Opublikowano

no ladnie wszyscy sie przywitali :hi:

kto podbije na bajerke :polew:

Miszka żyjesz po tej pierwszej jeździe ??

a twoja :a4fan: w całości

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja zbieram na zestaw HID, ale jak posiedze z Wami to chyba nikt mi nie wypłaci :confused4:

Własnie przegladam sobie zdjęcia i natknąłem się na mój wieczór kawalareski ponad rok temu.

No to wklejam coś pamiątkowego :decayed:

CbA10.jpg

fajny wieczór na 22000 stronę stawiam taka pannienkę :polew:

Opublikowano

ja zbieram na zestaw HID, ale jak posiedze z Wami to chyba nikt mi nie wypłaci :confused4:

Własnie przegladam sobie zdjęcia i natknąłem się na mój wieczór kawalareski ponad rok temu.

No to wklejam coś pamiątkowego :decayed:

CbA10.jpg

fajny wieczór na 22000 stronę stawiam taka pannienkę :polew:

Uwaga jest akcja

akcja: "SPAM"

szczegóły wyżej

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.