Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

siemka, prawie cały weekend mnie nie było na forum, głównie przez to że mam w domu liveboxa z wifi i mi w pokoju który jest oddalony o jakieś 10metrów od tego liveboxa nie łapie net na lapatopie...

oczywiście nadrobiłem zaległości w czytaniu i zapgrejdowałem pierwszy post , żeby sie potem maxito nie wykręcał :polew:

ja oglądałem ostrza chwały na TVN , przynajmniej więcej emocji i nie było pewności kto wygra :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z odpaleniem auta ;( ;( łapie dopiero za drugim czasem trzecim razem po tym jak długo stoi. Jak już odpali i przejedzie pare metrów to jest OK i nie ma żadnych problemów z zapłonem - długo sie cieszyłem bezproblemową jazdą całe 3 miesiące KUR.A :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z odpaleniem auta ;( ;( łapie dopiero za drugim czasem trzecim razem po tym jak długo stoi. Jak już odpali i przejedzie pare metrów to jest OK i nie ma żadnych problemów z zapłonem - długo sie cieszyłem bezproblemową jazdą całe 3 miesiące KUR.A :angry:

Moze to być jakaś bzdura nie martw się sprawdź świece... przede wszystkim ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zaczne od świec - najchętniej już wsadziłbym nowe ale o tej godzinie dziś to ich już nigdzie nie dostane.

czy na desce powinna zaświecać się kontrolka grznia świec? bo już nie jestem pewien czy ją widziałem czy nie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zaczne od świec - najchętniej już wsadziłbym nowe ale o tej godzinie dziś to ich już nigdzie nie dostane.

czy na desce powinna zaświecać się kontrolka grznia świec? bo już nie jestem pewien czy ją widziałem czy nie :mysli:

tak zaświeca się zawsze... nawet jak jest powyżej 4 stopni... Ja mam na pewno 1 świece spalona i myślę tez czy nie wymieniać całego kompletu, senior ma zdobyć numer do jakieś niby hurtowni jak cios dam ci znac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żeś mi zagadke zadał.. :mysli: podepne jutro kompa i chyba zobacze - z naciskiem na chyba :embarrassed: bo obsługa VAGa póki co kończy się na funkcji auto scan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żeś mi zagadke zadał.. :mysli: podepne jutro kompa i chyba zobacze - z naciskiem na chyba :embarrassed: bo obsługa VAGa póki co kończy się na funkcji auto scan

:polew: widzisz Kanar są tacy co mają wiedzę i potrafią coś wnoszącego do sprawy skrobnąć, za co szacunek

a my przeciętni spamerzy to wiesz...daleko daleko zaaaaaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie miales problemow z odpalaniem jak bylo cieplo to na 100% swiece, a statyczny kat wyprzedzenia wtrysku moze byc rowniez do wyregulowania, ale zacznij od swiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żeś mi zagadke zadał.. :mysli: podepne jutro kompa i chyba zobacze - z naciskiem na chyba :embarrassed: bo obsługa VAGa póki co kończy się na funkcji auto scan

:polew: widzisz Kanar są tacy co mają wiedzę i potrafią coś wnoszącego do sprawy skrobnąć, za co szacunek

a my przeciętni spamerzy to wiesz...daleko daleko zaaaaaaa

hahah taaaaa czuję się taki malutki teraz..

Jutro jak sie dokulam jakoś do Zabrza to może uda mi się je zmienić w godzinach pracy :)

a jak wrócę to sie doszkole i sprawdze ten kąt..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanar jaką masz wartość kąta wtrysku statycznego w Basic settings??

teslic Witamy :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: od razu sensowna porada : :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanar jaką masz wartość kąta wtrysku statycznego w Basic settings??

teslic Witamy :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: od razu sensowna porada : :)

nooo Krolu ma racje, ja w takim przypadku myślałbym,że trzeba umyć auto, a nie jakiś tam kąt :polew:[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 22:14_________________________________________________ :hi: z rana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszka ty tak spamujesz, że już Keżora dogoniłeś... :gwizdanie:

mało powiedziane dogonił, 12 postów więcej ma spamer jeden :rtfm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...