Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Katowice z rana :hi:

Krolu ty swoja eska nie uciekles policji ? :polew:

dziś uciekłem policji :kox:

skręciłem na zakazie skrętu przez podwójną ciągła i za mną ruszyli...

dobrze, że zatrzymało ich skrzyżowanie i czerwone światła, ja przejechałem na zielonym i za chwilkę unik w boczną uliczkę :decayed::a4fan:

Jutro rano zapukają do Ciebie... :wink4::polew:

:hi:Z rańca nikogo nie było, nie wpadli po mnie :decayed:

teraz to już siedze w robocie

[br]Dopisany: 31 Październik 2009, 07:15_________________________________________________dziewczyny, mam pytanie

podejdzie to do mojej damy?

http://www.a4-freunde.com/teilemarkt/page,show_ad/catid,2/adid,12555/

Stanley nawet jak jamis cudem wsadzisz te springi, bo raczej od S4 nie pasuja, bo nie masz quattro, to zrobi ci sie terenowka z auta bo silnik w S4 jest ciezszy i springi sa dopasowane do jego masy :>

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie bo zatrzymali mnie jak jechałem Passatem ojca :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

To d*pa blada :wallbash:

Opublikowano

Ajm-em nie da się uciekać :wink4:

Opublikowano

Witam Katowice z rana :hi:

Krolu ty swoja eska nie uciekles policji ? :polew:

dziś uciekłem policji :kox:

skręciłem na zakazie skrętu przez podwójną ciągła i za mną ruszyli...

dobrze, że zatrzymało ich skrzyżowanie i czerwone światła, ja przejechałem na zielonym i za chwilkę unik w boczną uliczkę :decayed::a4fan:

Jutro rano zapukają do Ciebie... :wink4::polew:

:hi:Z rańca nikogo nie było, nie wpadli po mnie :decayed:

teraz to już siedze w robocie

[br]Dopisany: 31 Październik 2009, 07:15_________________________________________________dziewczyny, mam pytanie

podejdzie to do mojej damy?

http://www.a4-freunde.com/teilemarkt/page,show_ad/catid,2/adid,12555/

Stanley nawet jak jamis cudem wsadzisz te springi, bo raczej od S4 nie pasuja, bo nie masz quattro, to zrobi ci sie terenowka z auta bo silnik w S4 jest ciezszy i springi sa dopasowane do jego masy :>

:confused4:

A już chciałem od Krola odkupić jego gril

:wink4:

Opublikowano

Mój grill nie jest na sprzedaż... jeździ u mnie a jak sprzedam moją furę to już jest godny następca wybrany 1,6 :gwizdanie:

Opublikowano

Wszystko jest do kupienia, tylko liczba zer jest różna :decayed:

Opublikowano

:hi:

Mój grill nie jest na sprzedaż... jeździ u mnie a jak sprzedam moją furę to już jest godny następca wybrany 1,6 :gwizdanie:

chciałes napisać 1.8 :polew:

wczoraj zapodalem pakiet zima(4 stalu fele by Krolu - jeszcze raz thx)

dziś trzeba coś wlać ale nie do fury :drunk:

aha wczoraj po gliwickim spocie podjechalem do knajpy bo koledzy tam siedziel i mogłem zaobserwować jak działą wódeczka, wszystko jest bardzo wyraźne jak sie nie pije :>....................a później to bydło musiałem odwieźć do domów-PATOLOGIA

Opublikowano

:hi:

Mój grill nie jest na sprzedaż... jeździ u mnie a jak sprzedam moją furę to już jest godny następca wybrany 1,6 :gwizdanie:

chciałes napisać 1.8 :polew:

wczoraj zapodalem pakiet zima(4 stalu fele by Krolu - jeszcze raz thx)

dziś trzeba coś wlać ale nie do fury :drunk:

aha wczoraj po gliwickim spocie podjechalem do knajpy bo koledzy tam siedziel i mogłem zaobserwować jak działą wódeczka, wszystko jest bardzo wyraźne jak sie nie pije :>....................a później to bydło musiałem odwieźć do domów-PATOLOGIA

a gdzie idziesz wlewać ?? :naughty:

Opublikowano

:hi:

Mój grill nie jest na sprzedaż... jeździ u mnie a jak sprzedam moją furę to już jest godny następca wybrany 1,6 :gwizdanie:

chciałes napisać 1.8 :polew:

wczoraj zapodalem pakiet zima(4 stalu fele by Krolu - jeszcze raz thx)

dziś trzeba coś wlać ale nie do fury :drunk:

aha wczoraj po gliwickim spocie podjechalem do knajpy bo koledzy tam siedziel i mogłem zaobserwować jak działą wódeczka, wszystko jest bardzo wyraźne jak sie nie pije :>....................a później to bydło musiałem odwieźć do domów-PATOLOGIA

a gdzie idziesz wlewać ?? :naughty:

Tychy - przeprowadzam sie tam już niedłgo więc musze wyczaić jakież żulernie :decayed:

Opublikowano

:hi:

Mój grill nie jest na sprzedaż... jeździ u mnie a jak sprzedam moją furę to już jest godny następca wybrany 1,6 :gwizdanie:

chciałes napisać 1.8 :polew:

wczoraj zapodalem pakiet zima(4 stalu fele by Krolu - jeszcze raz thx)

dziś trzeba coś wlać ale nie do fury :drunk:

aha wczoraj po gliwickim spocie podjechalem do knajpy bo koledzy tam siedziel i mogłem zaobserwować jak działą wódeczka, wszystko jest bardzo wyraźne jak sie nie pije :>....................a później to bydło musiałem odwieźć do domów-PATOLOGIA

a gdzie idziesz wlewać ?? :naughty:

Tychy - przeprowadzam sie tam już niedłgo więc musze wyczaić jakież żulernie :decayed:

tylko trzym się z daleka od browarów, bo sie synek stoczysz :tongue4:

Opublikowano

Miszka:

taka beemka mi sie podoba:

11471405.jpg

i środek nawet git:

20222689.jpg

ta nawet należy do klubu a4 :slina:

Opublikowano

a kierownica jak w starze...

daruj sobie ten środek królu...

porównaj go sobie do B6/B7, poprostu niektórym się takie środki podobają, a niektórym nie, ja wiem jedno, NIGDY nie kupie bmw z tego typu środkiem

auto sokolha :)

Opublikowano

Krolu to jes najnowsza buda.........no prawie(moze jakis lift byl) to wysoko celujesz :decayed:

to jest ta sama co wczoraj pod forum- no wiesz co wszyscy sie gapili, ale nie wiem czy to chodzilo o auto, acha no i troche kosztuje taka i wiesz jak jest zeby fajnie wygladala to musi byc wersja z wyzszego regału,

i troche jakas taka podstarzałe ta BEEMKA

Opublikowano

Mi się nie podoba.

W środku materiały jak w nowej C klasie - plastik, made in china.

Wolę swoją B5 :kox:

Opublikowano

Mi się nie podoba.

W środku materiały jak w nowej C klasie - plastik, made in china.

Wolę swoją B5 :kox:

ale......panowie coś w tym jest....chu**we te bawarki w środku....

Jana51 witam :hi:

Opublikowano

Witaj Miszka

Tychy - przeprowadzam sie tam już niedłgo więc musze wyczaić jakież żulernie :decayed:

...w razie jakbyś nie wyczaił, to z braku laku polecałbym Oldę w Piekarach ;) co prawda lepsze od niej mordownie były w Będzinie - Górnicza i Ludowa, ale niestety odeszły w niebyt wraz z peerelem...

Opublikowano

Witaj Miszka

Tychy - przeprowadzam sie tam już niedłgo więc musze wyczaić jakież żulernie :decayed:

...w razie jakbyś nie wyczaił, to z braku laku polecałbym Oldę w Piekarach ;) co prawda lepsze od niej mordownie były w Będzinie - Górnicza i Ludowa, ale niestety odeszły w niebyt wraz z peerelem...

nie wątpię...poważnie, swoją drogą to jednak było cos fajnego w tym PRL-u...

Ja licze na to, że wpadniesz we wtorek :good:

Opublikowano

faktycznie ten wózek wygląda lepiej z zewnątrz niż w środku

Opublikowano

BMW poprostu ma swój ( inny od audi ) styl - i trzeba go polubić ( lub zostać przy audi ) :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.