Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chyba chodziło mu o samą hamownie a nie chipa, u Aligatora w Katosach jest, podjedź to Ci to zrobią[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 06:48_________________________________________________A wogóle to dzień doberek wszystkim, troche czasu mnie tu nie było ale dzis na spocie poprawie frekwencje :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chyba chodziło mu o samą hamownie a nie chipa, u Aligatora w Katosach jest, podjedź to Ci to zrobia

za szybko czytalem :embarrassed:

Opublikowano

...podpuszczasz mnie Miszka - obaj z Krolu mnie podpuszczacie - ale niech wam będzie - ze mną jak z dzieckiem - za rączkę i do burdelu - upssss - do agencji towarzyskiej ;)

A tak poważnie, to mam pytanie, bo dawno nie byłem w Katowicach - czy jeśli skręcę z Górnośląskiej za marketem (nie pamiętam jego nazwy) w prawo do Granicznej, to będę miał możliwość skrętu znów w prawo do Pułaskiego?

:hi:

Tak - z Górnośląskiej za marketem (Praktikerem) w prawo, do końca i w prawo( bedziesz wtedy na Granicznej) i znów w prawo i jesteś na Pułaskiego, później tylko pod Reala(były Geant) szukasz sektora zielonego i jesteś w domu :good:

rozumiem, że bedziesz :good:

Opublikowano

:bry:

Tak, chodziło mi tylko o sprawdzenie osiągów. Czipa już mam. :decayed:

Opublikowano
rozumiem, że bedziesz

Na 99% będę.

Trasę sprawdzałem co prawda na www.zumi.pl, ale wolałem się upewnić. A propos zumi - pojawiły się na nim nowe zdjęcia satelitarne naszego regionu, tak dokładne, że widać nawet tę plamę po wroniej kupie co ją od miesiąca wozisz na dachu swojej niuni ;)

Do zobaczyska!

Opublikowano

zdjecia na ZUMI muszą być robione pod koniec maja lub początek czerwca br.

Opublikowano

Ja wybieram się na hamowanie do Aligatora.

Muszę umówić się z nim na któryś dzień, ale z tego co ostatnio z nim rozmawiałem ma sporo pracy, więc może być ciężko

Opublikowano

Tak, chodziło mi tylko o sprawdzenie osiągów. Czipa już mam. :decayed:

to po chipowaniu nie miałeś robionej hamowni?

Opublikowano

Ja wybieram się na hamowanie do Aligatora.

Muszę umówić się z nim na któryś dzień, ale z tego co ostatnio z nim rozmawiałem ma sporo pracy, więc może być ciężko

Myślę, że warto by było zebrać ekipę kilku osób i wspólnie się umówić negocjując przy tym cenę. :)

Więc tak: stanley, boniu, baq_didila... ktoś jeszcze?

Pisałem na spoty gliwickie, tam też ze dwie osoby są chętne.[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 09:52_________________________________________________

Tak, chodziło mi tylko o sprawdzenie osiągów. Czipa już mam. :decayed:

to po chipowaniu nie miałeś robionej hamowni?

Chip był niespodziewanym bonusem po zakupie samochodu. :decayed::naughty::kox:

Opublikowano

ciekawe co u mnie wyjdzie w serii. Podobno często bywają bonusy

Opublikowano

zdjecia na ZUMI muszą być robione pod koniec maja lub początek czerwca br.

Chyba tak, bo przez całą zimę i wiosnę na mojej wsi był istny sajgon z powodu budowy kanalizacji, a na fotkach już widać kawałek nowego asfaltu na skrzyżowaniu z Siemońską.
Opublikowano

ja też poznaję po zagospodarowaniu własnego podwórka

Opublikowano

ciekawe co u mnie wyjdzie w serii. Podobno często bywają bonusy

jak to co - 66KW :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja wybieram się na hamowanie do Aligatora.

Muszę umówić się z nim na któryś dzień, ale z tego co ostatnio z nim rozmawiałem ma sporo pracy, więc może być ciężko

Myślę, że warto by było zebrać ekipę kilku osób i wspólnie się umówić negocjując przy tym cenę. :)

Więc tak: stanley, boniu, baq_didila... ktoś jeszcze?

Pisałem na spoty gliwickie, tam też ze dwie osoby są chętne.[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 09:52_________________________________________________

Tak, chodziło mi tylko o sprawdzenie osiągów. Czipa już mam. :decayed:

to po chipowaniu nie miałeś robionej hamowni?

Chip był niespodziewanym bonusem po zakupie samochodu. :decayed::naughty::kox:

Ale hamownia kosztuje 80 zł nie ma co negocjować ....

Opublikowano

Ja i Stanley prosimy, aby ktoś zabrał VAG-a na spota :)

Stanley chce zrobić logi

a ja kąt wtrysku

Krolu katu wtrysku nie ustawisz vagiem :polew: a co zle ci odpala ?

Opublikowano

ciekawe co u mnie wyjdzie w serii. Podobno często bywają bonusy

jak to co - 66KW :polew: :polew: :polew: :polew:

no to chyba pojechałbym do "niemca" porozmawiać sobie o tym :rant::baseball:

Opublikowano

Ja i Stanley prosimy, aby ktoś zabrał VAG-a na spota :)

Stanley chce zrobić logi

a ja kąt wtrysku

Krolu katu wtrysku nie ustawisz vagiem :polew: a co zle ci odpala ?

JA chcę sprawdzi tylko...

i tak, coś źle mi pali a wszystko inne sprawdziłem i mam ok...

Opublikowano

:hi:

może ktoś z Was ma lub wie gdzie można dorwać ?

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_alu_1_szt_z_b6_tzwbiedronka_16_cali_szer65_et50-t101279.0.html[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 10:26_________________________________________________Marys - przyznaj sie, co masz na zapasie :naughty:

Opublikowano

Ale hamownia kosztuje 80 zł nie ma co negocjować ....

Coś mało. :) Ale to chyba mówimy o innej w okolicy, bo ja słyszałem o kwocie 150zł.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.