Spoty Katowice i okolice

keżor

nie byłem właśnie moim autem, podjade do gościa, powiedział, że mi sprawdzi. U saves`a robił kluczyk i miał jakiś inny VAGprogram, i tam pokazywał inną wartość, ale różniła sie o pareset chyba km ale saves był poinformowany, że przebieg ma ciut inny, więc zgadzałoby się to. U nas w klubie ma ktoś możliwość sprawdzenia tego "drugiego" stanu licznika?

• Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• stanley

• Kędzior

• Miszka82

• akjam

Top użytkownicy w tym temacie

ja czasem w soboty mam takie możliwości że nie takie rzeczy mógłbym sprawdzić :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew::wink4:

:polew: :polew: :polew::wink4:

dokładnie, kędzior i ja teraz możemy wszytko :cool1: :cool1: :cool1:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 22:51_________________________________________________

Kędzior, po 8 browarach :polew: :polew: :polew:

mylisz się kolego zainwestowaliśmy w chińskie wynalazki mamy taki kabel co między innymi : strzyże, goli, pier**li, krawaty wiąże, usuwa ciąże :kox: :kox:

to z kąd ten odczyt? zaszyty głębiej w zegarach, czy gdzieś od silnika to idzie?

EDC16

mylisz się kolego zainwestowaliśmy w chińskie wynalazki mamy taki kabel co między innymi : strzyże, goli, pier***i, krawaty wiąże, usuwa ciąże :kox: :kox:

a do tego nieźle ciągnie :polew:

a do tego nieźle ciągnie :polew:

:shocked:

EDC16

aa no tak i wszystko jasne

:polew: :polew: :polew:

wiedziałem, że to wiele wytłumaczy :decayed:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 22:55_________________________________________________kedzior? za ile robimy odczyty ori przebiegu? :decayed: :decayed: :decayed:

wiedziałem, że to wiele wytłumaczy :decayed:

mi bardzo dużo rozjaśniło :decayed:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 22:56_________________________________________________
kedzior? za ile robimy odczyty ori przebiegu? :decayed: :decayed: :decayed: