Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

ehhhhhhh :confused4:

przestań się użalać nad sobą nie bądź baba :punish:

poprostu Miszka brak slow brak slow :confused4:

:mysli:

:good: ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

trza zbierać się pomału do roboty, dziś na relaksie raczej bo niewiele mam spotkań na dziś ale nigdy nic nie wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Panowie, powiedzcie mi, można jeździć na letnim ogumieniu teraz, jak jest rano -5, a przez dzień niewiele ponad 0? Tzn na dwa, max 3 dni chcę sobie wrzucić te oponki i sprawdzić jak się jeździ. Jeżeli nienajlepiej, to mam okazje zamienić na takie same oponki, tylko węższe.

Wiadomo, że guma pracuje poprawnie w odpowiednim zakresie temp. Tylko jak to się odzwierciedli na jazdę? Ja do pracy jadę okł 6.20 to jest -5, da rade sobie na spokojnie bez szaleństw dojechać?

Czy lepiej poczekać, aż będzie ciut cieplej… Co sądzicie?

:mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Panowie, powiedzcie mi, można jeździć na letnim ogumieniu teraz, jak jest rano -5, a przez dzień niewiele ponad 0? Tzn na dwa, max 3 dni chcę sobie wrzucić te oponki i sprawdzić jak się jeździ. Jeżeli nienajlepiej, to mam okazje zamienić na takie same oponki, tylko węższe.

Wiadomo, że guma pracuje poprawnie w odpowiednim zakresie temp. Tylko jak to się odzwierciedli na jazdę? Ja do pracy jadę okł 6.20 to jest -5, da rade sobie na spokojnie bez szaleństw dojechać?

Czy lepiej poczekać, aż będzie ciut cieplej… Co sądzicie?

:mysli: :mysli: :mysli:

Trzeba było założyć na weekend było w miarę ciepło. Teraz też ma kilka ciepłych dni chyba od środy to możesz założyć tylko bardzo uważaj. Najlepiej to zrób tak: załóż jak wrócisz z pracy, przejedź się trochę różnymi drogami i już będziesz miał rozeznanie :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

a całkiem najlepiej będzie Tolek jak od razu zmienisz na 225/235 :rolleyes:

kolejnym wyjściem jest założenie ich na auto po przyjściu z roboty, zrób z 20 km i zobaczysz jak będzie :rolleyes:

odnośnie pogody, w moim przypadku może nawet padać śnieg w tym tygodniu :naughty: mam II zmianę :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam felgi dzisiaj i pojadę do sosnowca, tam jest koleś co ma pełno opon i mi może wymienić na węższe. Oprócz tego daje gwarancję na opony kupione od niego. Te weźmie w rozliczeniu. Może jutro wpadnę na tych Felach jutro na spot`a :kox:

Komentarze w style wrzuć zawias można ominąć, bo cały czas szukam czegoś fajnego :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam felgi dzisiaj i pojadę do sosnowca, tam jest koleś co ma pełno opon i mi może wymienić na węższe. Oprócz tego daje gwarancję na opony kupione od niego. Te weźmie w rozliczeniu. Może jutro wpadnę na tych Felach jutro na spot`a :kox:

Komentarze w style wrzuć zawias można ominąć, bo cały czas szukam czegoś fajnego :good:

jeżeli jedziesz do tego kolesia, u którego ja byłem rok temu, to sobie daruj ( boczna ulica, od ulicy Grota Roweckiego)

Chciałem wymienić moje Bridgestone Potenza RE050 Run FLat 225/50 R17 na jakieś podobne 225/45 R17

Moje miały ok 6mm bieżenika, to gościu chciał dopłaty po ok 150zł za opone i dawał mi w gorszym stanie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przecież on nie może na tym stracić, on musi zarobić :decayed:

Tolek, możesz spróbować na tym pojeździć, ale wiem jedno, niższy zawias + taka szeroka opona = większe spalanie, to raz, dwa: szybciej padnie zawieszenie, trzy: w koleinach nie utrzymasz kierownicy :decayed:

Większość ludu do b6/b7 zakłada dla 18'' rozmiar 235/40, moim zdaniem to zbędne i lepiej założyć 225/40 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie takie zakłady handlujące oponami to parażka. Zdzierają kasę z jakiś naiwnych frajerów :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem kolesia w Sosnowcu przy ul. Plonów 20

Przykładowa aukcja:

http://allegro.pl/225-40r18-225-40-18-dunlop-sp-sportmaxx-2szt-7mm-i1481516557.html

No nic, podjadę i zobaczę na miejscu co mi powie… Jeśli nie będzie takiej tragedii jak się zapowiada, to i może zostawię te oponki. Jak będzie miał coś w miarę dobrego w miarę rozsądnej cenie, to zamienię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem kolesia w Sosnowcu przy ul. Plonów 20

Przykładowa aukcja:

http://allegro.pl/225-40r18-225-40-18-dunlop-sp-sportmaxx-2szt-7mm-i1481516557.html

No nic, podjadę i zobaczę na miejscu co mi powie… Jeśli nie będzie takiej tragedii jak się zapowiada, to i może zostawię te oponki. Jak będzie miał coś w miarę dobrego w miarę rozsądnej cenie, to zamienię.

to dokładnie ten koleś :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, no nic, podjadę i zobaczę co ma mi do zaoferowania. Jeśli będzie coś świrował, to go oleję…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No znam ten zakład bo mieszka blisko niego. Koleś ma chore ceny, także jak Ci nie szkoda paliwa to jedź ale naprawdę nie warto :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po ciężkim weekendzie :)

Tolek przy twojej ilości kucy nie pakowałbym się w większe niż 225 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po ciężkim weekendzie :)

Tolek przy twojej ilości kucy nie pakowałbym się w większe niż 225 :wink4:

Jak nie latałeś bez koszulki to nie był ciężki :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...