Spoty Katowice i okolice

keżor

hello Synki :hi:

i ja dzieki za spota i jazde :notworthy:

:hi: Silna wola dala rade 140 cala autostrade :gwizdanie: tak ze na rezerwie dojechalem :wallbash:

no skad ja wiedzialem ze tak bedzie :kox:

ale powiem ze jednak mimo wszystko troszke sie ludzilem :gwizdanie:

za to niezle Ci kolesie pędzący po 160 musieli sie zdziwic jak przelatywalismy kolo nich :decayed::polew: :polew: :polew:

Ja chciałem tylko zauważyć że jako jedyny dzisiaj jechałem 140km/h.

A ja pierwszy raz 240 km/h :decayed: Dzieki za spota grilla i szybki powrót a teraz.... pssyyyt kasztelan... :decayed:

u mnie tez padl rekord 250km/h za Sevesem jak lecialem

No wlasnie Egon chcialem pytac ile Ci tam pokazalo bo ja zamykalem budzik :polew: i myslalem juz ze mi tak strasznie ciula ze wszyscy sie trzymaja :rolleyes:

a najbardziej zdziwil mnie Mario :kox: bo 1.9w dieslu kurw zeby 240pokazalo :kox: :kox: :kox: bylem pewien ze z 220bedzie mial i juz myslalem ze mi o jakies 20licznik ciula :gwizdanie:

przy ok 240km/h budzik ci*ula o jakieś 10-15km/h

Na 15" moim padłem leciałem kiedyś licznikowe 235km/h czyli pewnie jakieś 220-225km/h

Teraz z bidą 220km/h i potrzebuje 5km autobahny :polew:

• Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• stanley

• Kędzior

• Miszka82

• akjam

Top użytkownicy w tym temacie

ja na 18" lecialem 245km/h :gwizdanie:

aha, zapomniałem dodać, że jak testowałem swoje wozidło, miałem szyber otwarty i podciśnienie, które się wytworzyło chciało mnie wyssać z auta :polew:

ja na 18" lecialem 245km/h :gwizdanie:

to dlatego jak czasem przyjezdzasz to jestes powiazany lancuchami do fotela :decayed:

:decayed:

:good::polew: :polew: :polew: :polew:

właśnie mario, ile leciałeś tam za mną od katowic do zjazdu na chorzów. Jechałeś za mną, a mój pokazał Vmax 215-220. Ja już później mam okł 3,5k obr a silnik zachowuje się jak piła mechaniczna.... i koniec. Chyba, że potrzebowałbym sporej prostej, to może by poszło coś więcej... :mysli:

no ja wlasnie tam kawalek dalej jak sie ta Niemiecka autostrada zaczyna mialem maksa :tongue4: budzik prawie maks wartosc wskazal :rolleyes::polew: :polew: :polew:

hello Synki :hi:

i ja dzieki za spota i jazde :notworthy:

no skad ja wiedzialem ze tak bedzie :kox:

ale powiem ze jednak mimo wszystko troszke sie ludzilem :gwizdanie:

Ja chciałem tylko zauważyć że jako jedyny dzisiaj jechałem 140km/h.

u mnie tez padl rekord 250km/h za Sevesem jak lecialem

cos ponad 250 mi pokazalo na te prostej co jechalem za Toba:)

to jest wszystko chvj mój ADR za czasów świetności leciał licznikowe 230km/h możecie nie wierzyć ale właśnie tak było :naughty:

bez turba, chipów i innych tego typu bajerów......jednak ile daje doświadczony kierowca :kox: [br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 17:00_________________________________________________aha i siema po robocie :hi:

to jest wszystko chvj mój ADR za czasów świetności leciał licznikowe 130km/h możecie nie wierzyć ale właśnie tak było :naughty:

niezły kox :decayed:

no kox jak chui[br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 17:14_________________________________________________Ty ciuliku teraz zauważyłem :tongue4:

:decayed:

Mi na prostej zegar pokazuje 230 km/h i więcej nie idzie a jak wracaliśmy to tam z górki dobiłem do tych 240km/h ustalając tym samym nowy rekord a za tobą miałem na zegarze ok tych 230 może 225 mniej więcej cos takiego.

nie pier**l że leciałeś tym trupem 240 :cool1:

:hi: beret

[br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 22:07_________________________________________________nawet przeklinać sie nie da na tym forum, co za czasy :confused4:

nie pieprz że leciałeś tym trupem 240 :cool1:

:hi: beret

:polew: :polew: :polew:

Trup stoi pod Twoim domem a ja mam Hiszpański Temperament... :tongue4: :tongue4: :tongue4::decayed:

UWAGA !!!!!!!! O GODZINIE 3.30 SKRADZIONO AUDI A4 B5 CZERWONE KOMBI REJESTRACJA SO 3827F MIEJCIE OCZY SZEROKO OTWARTE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!