Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

Ale hamownia kosztuje 80 zł nie ma co negocjować ....

Coś mało. :) Ale to chyba mówimy o innej w okolicy, bo ja słyszałem o kwocie 150zł.

Krolu hamuje u siebie pod blokiem za 80zł - ruszasz z piskiem, Krolu mierzy długość śladów po oponie, przelicza i podaje Ci moc - ponoć myli się max 5% :polew:[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 10:30_________________________________________________tylko z Q ma jeszcze problem - bo ślady nie zostają :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

takie cuda to tylko po politechnice :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykres masz do odbioru na drugi dzień - troche mu zajmuje rysowanie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

może ktoś z Was ma lub wie gdzie można dorwać ?

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_alu_1_szt_z_b6_tzwbiedronka_16_cali_szer65_et50-t101279.0.html[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 10:26_________________________________________________Marys - przyznaj sie, co masz na zapasie :naughty:

on nie ma B6 chciał przyszpanować i tak wpisal w swoim opisie :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu podaj dokładne dane - tylu klientów Ci naślę że jeszcze będziesz tapetował kasą :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu podaj dokładne dane - tylu klientów Ci naślę że jeszcze będziesz tapetował kasą :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

tak a później jak im za mało koni i niutkow policze to mi opony przebijają...

apropo był rzeczoznawca 6mm oponki continental wintercontact coś tam ... rok prod 2006...

ciekawe ile mi wyliczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykres masz do odbioru na drugi dzień - troche mu zajmuje rysowanie :wink4:

Sprawa warta przemyślenia... :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgłaszałeś to z AC ?

tak, jak stracę zniżki to około 70 zł a nowe oponki kilka stówek... płace już 2 lata te AC w końcu skorzystam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu podaj dokładne dane - tylu klientów Ci naślę że jeszcze będziesz tapetował kasą :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

tak a później jak im za mało koni i niutkow policze to mi opony przebijają...

apropo był rzeczoznawca 6mm oponki continental wintercontact coś tam ... rok prod 2006...

ciekawe ile mi wyliczy...

Mowilem podmien na jakies nowe :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziś nie będzie coś bardzo ważnego wypadło mi dziś o 19:00 ;/ kurFa :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziś nie będzie coś bardzo ważnego wypadło mi dziś o 19:00 ;/ kurFa :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

wreszcie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziś nie będzie coś bardzo ważnego wypadło mi dziś o 19:00 ;/ kurFa :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

wreszcie :decayed:

:disgust: :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziś nie będzie coś bardzo ważnego wypadło mi dziś o 19:00 ;/ kurFa :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

wreszcie :decayed:

:disgust: :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:

A co z z laską żeś się umówił ? ? ? Zapytala pewnie czy się dziś spotkacie..... :polew: :polew:a Ty jej nie chciałeś mówić, że nie możesz :polew: :polew: bo co byś powiedział, że na spot Audi A4 jedziesz :polew: :polew: i by się z Ciebie śmiała :polew: :polew: :polew: :polew: ? ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziś nie będzie coś bardzo ważnego wypadło mi dziś o 19:00 ;/ kurFa :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

wreszcie :decayed:

:disgust: :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:

A co z z laską żeś się umówił ? ? ? Zapytala pewnie czy się dziś spotkacie..... :polew: :polew:a Ty jej nie chciałeś mówić, że nie możesz :polew: :polew: bo co byś powiedział, że na spot Audi A4 jedziesz :polew: :polew: i by się z Ciebie śmiała :polew: :polew: :polew: :polew: ? ? ?

Nie muszę deski z piwnicy wynosić, mówiłem tylko nie wtorek to ojciec oczywiście ustawił wszystko na wtorek... ale tak sobie teraz myślę, jak przed spotem wpadniecie do mnie i każdy się do roboty weźmie to w 5 minut się wyrobimy :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziś nie będzie coś bardzo ważnego wypadło mi dziś o 19:00 ;/ kurFa :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

wreszcie :decayed:

:disgust: :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:

A co z z laską żeś się umówił ? ? ? Zapytala pewnie czy się dziś spotkacie..... :polew: :polew:a Ty jej nie chciałeś mówić, że nie możesz :polew: :polew: bo co byś powiedział, że na spot Audi A4 jedziesz :polew: :polew: i by się z Ciebie śmiała :polew: :polew: :polew: :polew: ? ? ?

Nie muszę deski z piwnicy wynosić, mówiłem tylko nie wtorek to ojciec oczywiście ustawił wszystko na wtorek... ale tak sobie teraz myślę, jak przed spotem wpadniecie do mnie i każdy się do roboty weźmie to w 5 minut się wyrobimy :decayed: :decayed: :decayed:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

wiela tego jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziś nie będzie coś bardzo ważnego wypadło mi dziś o 19:00 ;/ kurFa :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

No to się nie spotkamy - szkoda - ale co się odwlecze to nie uciecze ;)

A propos spotkań - kiedyś była nas paczka ludzi piszących w necie i po jakimś czasie postanowiliśmy spotkać się też w realu (nomen omen) ;) Zaczęły się negocjacje, bo towarzystwo było od Krakowa, poprzez Warszawę do Wrocławia. Stanęło na Zakopanem. Kubuś stary harcerz z Warszawy vel Snooka vel Sumienie Narodu uparł się żeby wynająć jakieś locum w Schronisku na Głodówce. Zadzwoniłem i doopa blada - okazało się, że w wochenende nie ma szans, ale szef tego przybytku kiedy dowiedział się o co chodzi załatwił nam pokoje w pensjonaciku fajnej gaździny w Poroninie. No to dzwonię do Mietka, TamTama też z Warszawy żeby jakoś przygotował Kubusia, że z Głodówki nici. Załatwiaj mówi - Kubę biorę na siebie, bo w końcu jakie może być lepsze miejsce spotkania piszących na www.lewica.pl od polskiej siedziby wodza rewolucji ;)

.....nie wdając się w szczegóły do spotkania doszło i było bajecznie - tak bajecznie, że trzeciego dnia rano, kiedy usiłowaliśmy z TamTamem skonsumować śniadanko, młodzież jeszcze nie wyrwała się z objęć Morfeusza, ten spojrzał nagle przez okno i pyta: Jana - czy mi się coś już we łbie całkiem pierdzieli, czy tam są jakieś góry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziś nie będzie coś bardzo ważnego wypadło mi dziś o 19:00 ;/ kurFa :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

No to się nie spotkamy - szkoda - ale co się odwlecze to nie uciecze ;)

A propos spotkań - kiedyś była nas paczka ludzi piszących w necie i po jakimś czasie postanowiliśmy spotkać się też w realu (nomen omen) ;) Zaczęły się negocjacje, bo towarzystwo było od Krakowa, poprzez Warszawę do Wrocławia. Stanęło na Zakopanem. Kubuś stary harcerz z Warszawy vel Snooka vel Sumienie Narodu uparł się żeby wynająć jakieś locum w Schronisku na Głodówce. Zadzwoniłem i doopa blada - okazało się, że w wochenende nie ma szans, ale szef tego przybytku kiedy dowiedział się o co chodzi załatwił nam pokoje w pensjonaciku fajnej gaździny w Poroninie. No to dzwonię do Mietka, TamTama też z Warszawy żeby jakoś przygotował Kubusia, że z Głodówki nici. Załatwiaj mówi - Kubę biorę na siebie, bo w końcu jakie może być lepsze miejsce spotkania piszących na www.lewica.pl od polskiej siedziby wodza rewolucji ;)

.....nie wdając się w szczegóły do spotkania doszło i było bajecznie - tak bajecznie, że trzeciego dnia rano, kiedy usiłowaliśmy z TamTamem skonsumować śniadanko, młodzież jeszcze nie wyrwała się z objęć Morfeusza, ten spojrzał nagle przez okno i pyta: Jana - czy mi się coś już we łbie całkiem pierdzieli, czy tam są jakieś góry ;)

u nas takie stwierdzenia można tylko usłyszeć na spotach ogólnopolskich - najbliższy w lutym/marcu 3 dni chlania : :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...