Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

Miszka ty nie wiesz co za "pastuch" wam się wpierdzielił na tą fotkę gdzie laptop leży na dachu :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszka ty nie wiesz co za "pastuch" wam się wpierdzielił na tą fotkę gdzie laptop leży na dachu :a4fan:

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: chciał nam zaje**ć tego lapka, ale dostał na wino i poszedł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszka ty nie wiesz co za "pastuch" wam się wpierdzielił na tą fotkę gdzie laptop leży na dachu :a4fan:

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: chciał nam zaje**ć tego lapka, ale dostał na wino i poszedł

ale koszulkę klubową zdążył zapitolić

skubaniec pewnie był namolny strasznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu jestem prawie pewnien, ze masz 90 konna wersje :decayed:

napisałem maila wczoraj do customer serwisu audi.. zobaczymy co odpiszą i czy w ogóle ... (oczywiście nie polskiego) [br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 16:59_________________________________________________jest postęp

Case No.: AU-2009/11-003180

Dear Mr Krol,

Thank you for your recent e mail.

We will aim to reply to your enquiry in full as soon as possible. In the meantime if you have any further questions please do

not hesitate to contact us.

Kind Regards

Ian Tinsley-Booth

Customer Service Advisor

Audi UK

T 0845 7699 777

E [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co pojechali Cie w TRwoim wątku o furze ? :polew:

a jak napiszą że 75 :gwizdanie:

poczytaj wątek będziesz wiedział o co chodzi, to że jest tam AFF 75 koni to wiadomo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu jakbyś kiedyś chciał jechać na hamownie to daj znać bo też bym sie wybrał z czystej ciekawości ile kucyków mi jeszcze zostało :wink4:

pytanie z innej bajki wie ktoś jaki długi jest ten panel w desce rozdzielczej (ten co leci od strony pasażera do kolumny kierowniczej) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj wątek będziesz wiedział o co chodzi, to że jest tam AFF 75 koni to wiadomo...
wiem wiem o co chodzi tylko tak sobie zartowalem:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu a nie mozesz poprostu pojechac na hamownie ? :mysli:

nie o to chodzi... nie chcę zna mocy bo to rozwieje wszystkim mity... a e-mail był ws. oznaczenia na tylnej klapie czy aff ma Di czy TDi... i róźnice między silnikami AFF, IZ, AHH, AHU...[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 18:07_________________________________________________

Krolu jakbyś kiedyś chciał jechać na hamownie to daj znać bo też bym sie wybrał z czystej ciekawości ile kucyków mi jeszcze zostało :wink4:

pytanie z innej bajki wie ktoś jaki długi jest ten panel w desce rozdzielczej (ten co leci od strony pasażera do kolumny kierowniczej) ??

nie wybieram się na hamownie... bo ona zepsuje wszystko... wyjdzie, że mam 78 koni albo 68 albo 83 i co będzie po całej dyskusji.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to może być taka nasza malutka tajemnica :polew: albo jeszcze lepiej Ty nie bedziesz znać wyniku a ja rozpowiem wszystkim na katowickich i gliwickich :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo jeszcze lepiej Ty nie bedziesz znać wyniku a ja rozpowiem wszystkim na katowickich i gliwickich
hehe to rzeczywiscie byla by wasza malutka tajemnica:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanar ja chce jechać na hamownie.

Krolu mogę Ci przetłumaczyć co napisali Ci z Audi

"Drogi Panie Krol

Dziękujemy za emaila od Pana.Czekaliśmy na niego od dłuższego czasu, w końcu do nas dotarł. Cenimy pełen Pana profesjonalizm (szczególnie gdy pomaga Pan kolegom ;) W tej chwili nie możemy odpowiedzieć na Pana pytanie, bo jedyny kabel dzieki któremu możemy podpiąć się do "komputera matki- naszej bazy" jest w Pana posiadaniu. Proponujemy za to sprawdzić czy nie ma Pan ukrytej żadnej wiadomości za tapicerką drzwi, w pobliżu głośnika. Jeżeli tak, proszę zgłosić się do pewnego ruska, który przedstawia się Miszka82 ( on znalazł w swoim samochodzie dwie takie wiadomości- pierwsza, że jego samochód to nie audi, a druga, że to przerobiona Dacia Logan) Gdy już to nastąpi prosimy o kontakt z nami ponownie

Duchowy przywódca

Audi UK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...