Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: z rana

Miszka , tu nie chodzi o to że auto nie pójdzie więcej ... mój by sie i do 240 rozpędził tak myśle , ale przy 220 mnie osobiście sie skończyła skrzynia :wink4:

http://images50.fotosik.pl/146/c76689714f903f3d.jpg :cool1: auto sie już nie rozpędzało , a było jeszcze troche z górki :mysli: a AJM z tego co wiem ma tą samą skrzynie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema wszystkim

wczora z wieczora na gliwice wpadłem takm standard ekipa zgrana ta sama

nie wiem czy wszyscy doczytali dla wszystkich posiadaczy CB kalał 04 w razie problemów 40

tam będziemy nadawać

moja fura umyta na bezdotykowej ale troche sie wkur... bo 5 złoty zjadło i już tam nie pojade

jutro wieki dzień oby pogoda dopisała [br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 14:34_________________________________________________

:hi:

Furem kazałem umyć ....

to ty masz widzę ludzi od tego ja musze myś sam na murzyna mi zabrakło :polew:

Nie mam żadnych ludzi tylko najprościej na świecie pojechałem do myjni ręcznej i zapłaciłem ...

ile to kosztuje nie poniszczą lakieru[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 14:35_________________________________________________

:hi: z rana

Miszka , tu nie chodzi o to że auto nie pójdzie więcej ... mój by sie i do 240 rozpędził tak myśle , ale przy 220 mnie osobiście sie skończyła skrzynia :wink4:

http://images50.fotosik.pl/146/c76689714f903f3d.jpg :cool1: auto sie już nie rozpędzało , a było jeszcze troche z górki :mysli: a AJM z tego co wiem ma tą samą skrzynie :gwizdanie:

keżor ale to nie twoje zegary??? :mysli:[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 14:36_________________________________________________keżor i jeszcze jedno aparat weź baterie zacznij juz teraz ładować bo zapomniesz i co najważniejsze weź jakąś karte do aparatu jak coś to mam zapasową to ci pożycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje zegary :decayed: w tym setupie co mam teaz czyli prawie 150koni :)

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_kezorowoz_reaktywacja-t79609.0.html tu masz reszte :evil:[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 14:41_________________________________________________i zauważ na fotce , że to jest w mieście i przygotowywałem sie do skrętu w lewo :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje zegary :decayed: w tym setupie co mam teaz czyli prawie 150koni :)

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_kezorowoz_reaktywacja-t79609.0.html tu masz reszte :evil:[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 14:41_________________________________________________i zauważ na fotce , że to jest w mieście i przygotowywałem sie do skrętu w lewo :polew: :polew: :polew:

keżor ty i te twoje fantazje

nie wiem co bieżesz ale przestań to brać :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 14:46_________________________________________________co z wolfem jedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje zegary :decayed: w tym setupie co mam teaz czyli prawie 150koni :)

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_kezorowoz_reaktywacja-t79609.0.html tu masz reszte :evil:[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 14:41_________________________________________________i zauważ na fotce , że to jest w mieście i przygotowywałem sie do skrętu w lewo :polew: :polew: :polew:

osobiście jechałem z keżorem 220 km/h :gwizdanie:

[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 18:15_________________________________________________A teraz idę pograć w Race Driver Grid - tam Audi R10 jechałem 416 km/h na Le manse...[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 18:17_________________________________________________keżor i miszka co to za podpisy :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1ucohi.jpg

Koledzy może wy coś poradzicie próbowałem kleić ale ni hu.. nie da rady. Może ktoś z was wymyśli jakiś patent bo nie mam regulacji góra dól :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał ja też mam trouble z moim reflektorami :confused4:

Ja jestem zły na firmę Valeo za takie ciu..two co wyprodukowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że sporo osób ma problem z Valeo

Ja już kupiłem z troszkę "wypalonymi" reflektorami

Z uwagi na skromny budżet pod koniec roku nie mogę doprowadzić ich do stanu jakiego od nich oczekuje ( czyszczenie ew. regeneracja + ksenon)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1ucohi.jpg

Koledzy może wy coś poradzicie próbowałem kleić ale ni hu.. nie da rady. Może ktoś z was wymyśli jakiś patent bo nie mam regulacji góra dól :wallbash:

albo rozkleić i wymienić mechanizm (ja tak zrobiłem z Wolfem w tych lampach co będzie odemnie brał ;) miałem akurat taki mechanizm :good:

albo wdupc tam kleju jak będziesz miał dobrze ustawione :mysli: ale to wtedy jednorazowa regulacja i jak obniżysz fure to może być ciężko przestawić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym rozklejał to na pewno bym malował środek na czarno. Kurde jak lipa taka bzdura a tyle kłpotu.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolf zaginoł szukałem go na dzielni ale kapa zaszył sie czy co

kanar a ty masz nr do wolfa może by pojechał tylko nie zagląda i nie wie chłopaczyna[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 22:15_________________________________________________a tak na marginesie byłem na 2012 dla mnie "szłu ni ma"

ale jakbilety za friko dostałem to co darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na marginesie byłem na 2012 dla mnie "szłu ni ma"

ale jakbilety za friko dostałem to co darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda

tez slyszalem ze lichy ten film

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam numeru do Wolfa ale z tego co wiem to Keżor ma.. w ogóle to numet mam tylko do Stanleya ale z Nimproblemów ni ma :wink4: bawcie sie dobrze i nie naróbcie siary :naughty::polew: a ja se kulturalnie popracuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam numeru do Wolfa ale z tego co wiem to Keżor ma.. w ogóle to numet mam tylko do Stanleya ale z Nimproblemów ni ma :wink4: bawcie sie dobrze i nie naróbcie siary :naughty::polew: a ja se kulturalnie popracuje :)

kanar no coż zawiodłeś mnie :thumbdown:

ale masz jedną przebaczke i właśnie ją wykożystałeś za kare jak będziesz we wtorek na spocie czeka cię chłosta :bicz3: :bicz:od każdego kto pojechał :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...